Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek No , pa smo tam

No , pa smo tam

Najprej , dobro jutro !

Zdaj pa k bistvu !
Jaz sem obupan človek !
Kaj človek – ženska !! To je hujše !!!

Evo , kje je point .
Včeraj sem bila pri frizerki (eni že vejo , kako je to pri meni ) , na barvanju.
Pa je beseda dala besedo in mi punca pravi , ja , gospa , vi ste še dobra ZA SVOJA LETA , nekatere so dost hujš !!!!!!!

No comment !
Ve , ženske kolegice si lahko predstavljate , da je bilo kar v redu , da sem sedela , saj usta so mi itak ostala odprta , da sem lovila zrak !
Dobro , to je to. Vem , koliko sem stara , pa vi tudi , v glavnem , ne .
Ampak , ljudje , do včeraj sem bila navajena poslušati drugače formulirane poklone , v stilu , ja gospa , a res ste že tolk stara , ja kok zgledate full dobro , manj za svoja leta , joj , k bi moja mama tako zgledala….
No , seveda sem vedno reagirala – hvala , a reeees , me ne , no …zraven pa zadovoljna k hudič , res !
Zdaj pa to !

Oki , dobro , i pjetlu vreme ide , pa tud meni !
Samo , zdej ne vem , danes se počutim tako nekam , no , kako bi rekla , ahatnu , sej razumete , ne , pa ne vem , ali je to reakcija na včerajšnji šok , ali pa so to res že prva znamenja , da se bližam… pa je treba izkoristit še vse zadnje prilike …nikol ne veš …

Kriza !

lisička se stara , lisička ni več , kar je bla

Ta frizerka nima pojma !!!

hahahahahaha ma lisička zakaj ji nis vrnila poklon..heheheh milo za žajfo..ma to so kure..se je men nekaj podbnega pripetilo madona sem tud z odprtimi ustami debelo gledala..totalno u soku.
In sicer smo sli kupovat pletenine.In jaz pomerjam puloverje in tko..pa sem bla res le nekaj mesecev po porodu.In trebuh seveda …Pa si nadanem enega in pridem ven iz kabine pa mi pravi..ja lepo,lepo sicer ne bo do konca ampak se en lep čas ga lahko nosite..matrr grr si predstavljaš kaj me je blo sram..Žensko teslo v taki službi bi se lahko drugače izrazilo..ma kaj pa,če sploh nebi mogla imeti otrok,no recimo in bi si jih grozno želela..potem pa pridem k eni taki norici in slišim tole..mislimmm heheheh
res sem bla kr mal u šoku priznam sam potem sem se pa samo smejala.Da o možu,ki se je skoraj valjal od smeha ne govorim…heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...
nova
Uredništvo priporoča

Si pomislila, da ti je bila nevoščljiva ?

Lisička a eš…hahaha a ti žih tud jest neki rečem..heheh tud jest sem ti fauš..matr a maš recept..ti bom na moč hvaležna,pa nikol pozabla.hahahahah

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hja , kaj pa vem , ma punca zna štet vsaj do 20 – sem ugotovila po preprostem računu potem , ko mi je povedala ,da ima njena mama samo par let več od mene .
No ?!

Ja , je res , mal psihologije v frizerski šoli jim ne bi škodlo !

lisička je danes skrbno našminkana in napudrana

Pa gajsna, he, he, na cmoka!!

He , he , muca , pravijo (jasno , moški ) da “taki” obliži fino gladijo gube , pa še kalorije kuriš , pa nimaš problemov z gibčnostjo , pa mirno spiš (miren spanec je fundamentalen za gladko kožo) …. ja , slišala sem , no , bom pa od zdaj naprej še preskušala , če je res :)))

lisička se že veseli zargibanega življenja , če ga bo Bog še kaj dal

Ljuba moja lisička, nič nismo še tam,
dobri smo, kakršni smo! Če bo meni kdaj moja
frizerka kaj podobnga rekla, pa mislim, da ne bo
utegnila, ker jo že ob prihodu v salon tako močno razorožim, da ne ve kam s komplimenti (takimi, da res mislim, da sem komaj prestopilo petintrideseto …….. heh, heh), no, če bo meni padel kdaj kak tak kompliment, ga bom vrnila z naslednjo modrostjo:

Dekle moje drago, ali ti veš, kaj je uspeh? Če ne veš, si zapomni, kar ti bom zdaj povedala! In povedala bi ji naslednje:

RESNIČNO SAMO V PODUK IN ZA ŠALO!!!

Za vse tiste, ki se trudite uspeti v zivljenju. Kaj sploh je uspeh?

Tu je odgovor, KAJ JE USPEH! IN VPRAŠAŠ SE, KAJ IMAJO PRI TEM LETA?????

Uspeh pri 2 letih je ……………..da plenice ostanejo suhe.
Uspeh pri 12 letih je…………….da imaš prijatelje-vrstnike.
Uspeh pri 18 letih je…………….da imaš vozniški izpit
Uspeh pri 20 letih je…………… da seksaš.
Uspeh pri 35 letih je…………….da imaš denar in da še vedno seksaš.

Uspeh pri 50 letih je…………….da imaš denar in da še vedno seksaš!
Uspeh pri 65 letih je…………….da seksaš.
Uspeh pri 70 letih je…………….da imaš vozniški izpit.
Uspeh pri 80 letih je…………….da imaš prijatelje-vrstnike.
Uspeh pri 90 letih je…………….da plenice ostanejo suhe.

Uživajte v ………….. eh, no, ja, mhm, eh, kje smo že ….. pri 35 in pri 50!!!
In v vse ostalih modrostih tudi!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

He , he , no zdej pa si mi povedala , da sem luzer :))

Ker če je to tako , da bi morala met dnar in seksat – no , evo , nekaj mi manjka , nisem še uspešna , he , he …pravzaprav neč “he , he” ampak ŠMRC !

luzer lisička

Ti, dušica, a veš da jaz lahko ….. hm, e , e, e,
brez denarja, le “nekaj” mora biti, pa gre!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

He , he , ja , sej zaenkrat je (še) zastonj :)))

še v špilu lisička

Lisička!

Frizerji včasih nimajo pojma! Res!
Glasen krohot me popade, ko se spomnim dogodka, ki se je pripetil prijateljici.
Že kar nekaj let ima isto frizerko, pa se je odločila, da si bo na svoje kratke lase dala mini val. Tako, da bi imela tiste lepe velike kodre. No, ko je vse to razložila frizerki, se je le-ta spravila na delo. Že, ko ji je dajala gor navijalke, se ji je zdelo malo čudno, ker so bile majhne. Pa si je rekla: saj ona ve kaj dela!
Naslednji dan se skoraj ni hotela pokazat. Zakaj? Ker je imela frizuro kot Tomba. Čisto majhne kodrčke, ki so ji kar naprej skupaj skakali. Pa še zima je bila, pa vlaga… pa groooooooooza! To je bilo lansko leto.
No, naslednji teden gre spet… poskusit srečo… hehehehe…pa bo spet hotela ta velike kodre. Me zanima, kaj bo pa letos ratalo.

No, samo tolk, da ti dam resničen primer, da ONI včasih ne vedo, kaj delajo.

Lp od Lili, ki bere “Kralj svetilnika” in komaj čaka, da gre na svetilnik.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Joj, joj, joj… lisicka obupana zenska? Pa luzer? A si pozabila kako si razmisljala, ko si bila v frizerkinih letih? Bemti, kako so bli vsi nad trideset stari…, tiste nad stirideset smo pri nas imeli že za fosile… Ha, ko pa smo prisli v ta leta pa prestavljamo mejo nazvgor… Sicer pa je cas le fikcija. Star si toliko kot se pocutis! Pravijo, da je pravo zivljenje brezcasovno, zdaj pa vedi…

Filozofsko razpolozen ježek ..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Aha !

ne samo filozofsko razpoložena lisička :)))

A dej no, dej, lisička… zdej ga pa mal pihaš…. madonca, ti p’r tvojih letih zgledaš 😉 ko najbolj žlahten cvet ……. da te pa ena klinčeva frizerska smrkla sprav iz tira….. to mi pa ni več jasno 🙂 Dej no dej 🙂 a smo korenčkovi, al nismo!

Smo !

Pa sej tako al tako jamram samo zato , da mi kakšen ta prav dec reče kaj takega kot zdaj ti :)))

lisička je taprava baba in rada vidi , da jo tapravi dedci hvalijo

Na viš…. kako malo je potrebno, a ne 🙂 Če bo potreba, ti kar povej, se bomo že kaj zmislili….

Jani

🤔🤔🤔

New Report

Close