Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek No sej …

No sej …

K me en klinc pogrešate itak vseen,če sploh več ne pišem…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,

pismo rosno, ne drzni si NE PISAT, ne drzni si, ker bom sedla v avto in prihrumela tja gor, sam tolk, da veš!

Jaz te pogrešam, ampak ne utegnem povedati, da te pogrešam, pa te, toliko da veš, te pogrešam, zelo. Bi te tudi poklicala, pa nisem prepričana, da bi prav storila.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

OOOOO to pa ni res….

Te pogrešam, poglej,
saj dovoliš,
da tudi tebi popiham,
saj vem… si želiš.

Mucica zlata, poglej,
saj dovoliš,
da ti bom dvoril,
preden zaspiš:)))

Zagodem na strunce,
ti preženem vse lunce,
ta mlaj in to polno,
ublažim ti popolno…

O muca, tu bodi,
povej kaj ti godi,
se najde tud kdo,
k’ te koval bo v nebo..

Je nekaj na tebi,
oh kaj pa vem,
sem mejhen in plašen,
pa povedat ne smem…

Želim ti da predeš,
in da je lepo,
le da mi ne zmedeš,
poeta glavo….

:)))))))))) Muca, eko sam zate

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

No, tkole, k me tolk pogrešate, je res čist
vseen, a sploh še kej napišem, al’ pa ne!
Ane! Tko. A veš, muca, tut jest nam več
pisala, nč’ ne rečeš, da me imaš rada pa da
me pogrešaš! Nč’! Tko! Pa sem tko žalostna,
mam fris, dolg kot ponedeljek pred petnajstim,
mam fris kt’ noj, sam nos gleda z njega, sem
kot mati Ostržkova! Tkole!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ahhhhhhhhhhhh!

Aha !!!!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Evo, mucica moja zlata, tako si pa zamisli,
da ti murenček na uho pripoveduje pesem,
ki ti jo je v hipu zložil:

Pa učke zapri, ni treba gledat, kar zapri učke in
……….. sanjaj ………… sanjaj ……….. sanjaj ……….

Saaanjam, da si z menoj,
saaanjam, da si samo moj …

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Čau muca !
Mislim da ni potrebno , da ti povem , ker to veš , enostavno moraš vedeti: Zajček je močno mislil na tebe . In predpostavljala sem , da nimaš časa…
pa ja nisi huda ???

Mur, mur, mur…

Muca glej gmajnica joče,
te slišati hoče,
daj pridi nazaj,
tu je tvoj raj…

Glej solzice skoraj vidim Marije,
pridi, da gmajn’ca te z dekco pokrije,
ti tu bo toplo in tud nam bo lepo,
pridi na gmajno pod milo nebo…

Muca, glej gmajnica joče,
tvoje si cmoooooookije hoče,
daj pridi nazaj,
tu je tvoj raj…

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

mene tud noben ne pogreša, pa nam več pisal sem gor. Tko!!!! Čau!

Jaz te pogrešam !!!
oh, kaj vam pa je vsem skupaj no ?
Saj ste vsi moji , naši !

a se zmenimo nekej… če nekoga ni tuki gor.. dan al dva.. nej pove, da ga ne bo, da ne bomo potem primorani koga pogrešat, čep aga ne bomo pogrešali, se bo pa mulov…

Jani se mal heca s tem, da ne bo več pisal, samo.. a se vam ne zdi, da smo mal otročji s tem poslavljanjem pa zamerami, ker nekoga ne pogrešamo?

hehehehe zajček.. mal se hecam 😉 preberi spodaj..

zajček 🙂 živjo :)))))

cmoka, večernega :))))))

Oh, hvala bogu , da si se hecal . No, saj sem si mislila , samo uf jaz se tako hudo ukvarjam z potnimi problemi , da sem čisto zbegana…..
cmoka večernega in ne it s putkam ninat !

no ja.. neki se dogaja tuki vidim.. z -dp- jem pa nimam pojma tko da 🙂 ne vem.. očitno neki težav ja 🙂

zajček, Jani bo kmal poniknil, ker ma današnjega dne.. jutrišnjega pa še bolj, poln kufer 🙂

cmoka.. pa sej veš… če se bova mida odločla ne pisat…. 😉 Aha!!

Točno ! Vsak mora svoj izostanek lepo opravičiti tuki gor, pa bo !

🙂 ne pa da potem.. tkole na brzino… ej, muca.. kje si pa bla … teh par dni? N’č ne vemo :)))))

cmoka za zajčka, pa cmoka za pogrešano muco :)))

grem zdajle muco gnjavit !
cmoka in papa
se sicer vrnem kasneje , ampak ti boš že visoko v oblakih :)))

cmokce lepe nočne :)))

aha 🙂 cmoke nazaj :))))))))

lepe nočne :)))

No sej….

M uca glej, muren prepeva,
U jameš lahko ga sred dneva,
C el dan in vso noč si mrmra ,
A pihat na dušco tud zna.

S rečen, kdor murnčka ujame,
I n nosi njegove pižame…

Z vestoba je srčku domača,
L e murnčka božat se splača,
A godel bo dokler bo srečen.
T isto prelepo se v solzicah skriva,
A so previdne in jih smehec prekriva.

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Jep Dragi moji,na hudiča kako je zdej vse skup izpadlo.
Nočem,nisem tega hotla…. Lahko pa se vsak zamisli,koliko jih je že šlo,izginilo…pa tudi z učkam nismo trenil.
Včasih,ja včasih…če se nisi uglasil kakšne dve ure,so ze vsi vriskali,te klicali in spraševali,kje hudiča hodiš,da ni kaj narobe….

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEŽ*EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEK……….KJE SI???!!!!!!!!

ŠTUUUUUUUUUUMMMMMMMMMMMMMMMMPPPPPPPPPPPPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII….oj kje siiiiii????

LIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIILLLLLLLLLLLLLLLLLLLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIiiiii …KJe si?

NIIIIIIIIIIIIIIIIKKKKKKKKKKKKKKKIIIIIIIIIIIIIITTTTKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA…..kje si?

LISJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK…..kje si?

pa še in in še….

RAAAJJJJJJDEEEEEEEEERČČČČEEEEEEKKKKKKKKKKKK ::::KJE SI?

:Pa še bi lahko klicala………..:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Ja zarad tega sem bila in sem še žalostna…..Premalo se pogrešamo,kaj je to znak da…………………………………….

Pa ne mi zamerit…nisem hotela kakšne pozornosti iz vas izsiliti,sploh ne…..:(((((((((((((((Ojej kaj bo,kaj bo….

:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

V prvi vrsti grejo naši, naši, naši,
V drugi vrsti grejo k maši, maši, maši,
V tretji vrsti pionirčki, mahajo s papirčki,

Čau Zajček ::::::))))))

CMOKA ZATE

The Pankert’s :))))))))))))))))))

za tole prebrat , je vredno umret :)))))))

lupčka Saško !

Zajči zlata…lubčka.

New Report

Close