Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek no, tel. je zapisku…

no, tel. je zapisku…

..pa ravno na obisk sem pršu.. ampak zdaj bom odšu…
Držte se!!!

Ehh, v vodo je padlu vse vkup… ampak samo do večera, pole gremo pa v kinoooo!! Juuupiiiiii 😉
Zdajle sem si pa skuhal tako dobro kavico… no, a je kako bitje kje, ki se mi pridruži, kje je kedo???
Full ste mi cotkani in vas je prav luštno tkole malo prebrati, ob kavici!!!
Življenje je… ahh, kaj naj rečem… življenje! Ankat je tak, drugič je tak.
Cmoka na učke ;)) :*

Razbo!Dober kino ti želim!!!!!!
Sp

Medek, ja hočem kofi, kje si in še ledek zraven,mediiiiiiiii…okej, bom pa tudi jaz pila sam kofi, cmoka medi in uživaj zvečer u kinu;))! Naj bo taprava akcija…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sprevržko…si že domaaaaaaa, cmoka tudi tebi…kje siiiiii???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… no pa vendarle ne “počiva” vse na božji dan ;)) …matr, sam pri nas je tak snežni metež kot, da bo zdaj, zdaj konec sveta!!! Sonček pa le tam za obzorjem nekje…

Hvala Sprevržko… akcija more bit, a ne?!! Saj še SončeK takist nekak pravi ;))
SončeK bonbonček, tebi tudi hvala ;)))

Hik,če uohka še jest neki prpomnm,hik,če masta res tak fajht in mraz tam pr vama,pol sam dvoje predlagam,hik:
1. al prideta oba sm k men v kalifornijo
2. prideta glih tko k men,pa bomo ta frišn,hik,hruškovc degustiral
;-))))))
Uohka pridete pa kar vsi,sej streliva sem skuhu kar za en cajt,hik!
Sp

:))))))))))))))))))))) hik hik hik ;)))))))))))))))))))))))))))
Prišvercaj ga nekaj v Lj. na srečanje ;))))))), da bomo malo… hik hik ;)))I)

Če mi bo frngazer dobro delu,hik,se zna zgodit,da vas bom mogu s tistim iz Interspara popedenat,hik!
je pa tko v tej naši soseski,da folk hitro zavoha frišno gorivo in “prijatelji” si kljuko podajajo kar pogosto,sploh dva soseda…. ;-)))))
Sp

… no, saj jaz še ne obljubim, da bom prišel, ampak dozdeva se mi, da ni kense, da bi izpustil priložnost za toto srečanje ;))) …pa čebelca je tud možno, da bo zraven :))

A mate same velike dize ;)))???

Zase moram reč,da …khm…ja :-(((
Sp

Hmmmmm, pa to nej dobro, al kej???

razbo!si prvokategornik tega foruma,zato bi odsotnost skoraj pomenila možne poklicne posledice.
Čebelica?Prijazno vabljena tudi ona,saj bomo skoraj vsi nekaj zraven pršlepali…jaz npr.:ženo .-((( in mogoče hči :-))))(za tiste k so ledig)
Sp

Kaj zdej, kje si??? A dizo štelaš ;))
Pa ne mi z prvokategornikom, k mi bojo gate v rit zlezle ;))))
Hej, Sp. aja, nič ;))))

Ja povej,kaj te muči?
za vsako vprašanje lahko najdemo odgovor,tak al drugačen!
Sp

… ne, ne, ni vprašanja… samo hudiček me je nekaj napadu, pa sem ga zdej spodu ;)))

Usekaj,navali,izprazni,izpali…pol je lažje razumet!
Sp

New Report

Close