Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek No zdej pa grem….

No zdej pa grem….

na telovadbo..hihi a je dobro ježek dons?Oziroma na uro anatomije..hehe
lubčke vsem*******
Nočko….*************************************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ha, ha…
Ježek moj, a greva midva tudi ?

Ja, midva zajci, sva tud postala ta prava prijatelja, zato si lahko privosciva enako kot muca, pa naj si narod misli, kar si hoce, hehe.. Torej greva, pa brez nevoscljivosti , prosim!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSS!
Postenost je lepa cednost, torej velik uzitkov pri valovanju!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Hmm, ježek moj, če jih kaj dobro poznam, potem bodo kar lepo veseli, da je tako….
ker zajči ježka ne da…..

Mucka,si šla na obdukcijo,da te še ni nazaj?

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Zajček, dobro jutro! Dobro jutro tud vsem ostalim 🙂

Jani ma danes gužvo z serverji… klinc pa tak sistem…..

Jani, jutro lepo zate ! :))

se mi je zdelo, da neki ne štima , ko te ni bilo…

Aha… smo mel…. omrežni mrk :)))) in potem, prej k se privlečejo sistemci na šiht.. je pa ura 7.

Lep dan Zajček in… cmoka 😉

Nujno je, Jani, da spremenite delovni čas sistemcev. Ura sedma je lahko že usodno prepozna :)))

Tudi tebi lep dan in……cmoke 😉
Tole je drugače od tistega, ki se napiše tkole :), hehe…

tile mrki so res hecni, ko jih rabiš, jih ni,
ko jih nočeš, so 🙂

No ja.. jest mrkov kej prida ne rabim, tko da… nej sistemci vedo… da je potrebno vzdrževat sistem tako, da bo sistem sistemsko zlaufal in ne bo sistemskih motenj sistemskega delovanja hehehehehehe

Jani vrača cmoka :))))))))) in se sedaj sistemsko odloča o obisku sistemca ker ima en moj CD :)))))))

ha ha Ja obdukcijo ja..Oj Lisjaček krojaček..kje si ti sosedek moj?
***********
p.s. a greva v soboto skup na ZGošo?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Srce da poludi..heheh naaaaa ***************************************************** pa še *******************************************************+pa še pa še pa šeeeeeeeeee pa šeeeee**********************************************
***********************še******************šee++++***************+hihihi malo nagajivo a iz srca!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Joj!

Sory no..ampak ta ježek name deluje tko pozitivno karizmatično..hahaha muca je ratalafilozof na kvadrat ampak ponorim ko ga zagledam,pa čist mehko raznežena postanem….kaj češ!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

uf, ne bom več pisala tuki, tole pa res mora ježek prebrat, ko si tako lepo napisala.

Sosedek…haha…mucek…haha.Naju loči…..tunel…..sedaj pa ugotovi kateri:-))).Na Zgošo….a imajo trgatev oz.obiranje svežih jagod?

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Tunel…hmmmm oo dijo mijo…hrušica? aa? mislim recimo,da misliš ta tunel…
drgač pa čaki,sej tam ko se gre na hom je tud en tunel..mislim podvoz..hihi aa?
V tisto smer peračice pa tud ne pomislim ne!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Greva obirat jagode….tiste tanejplastične!! Kapiš????

Muca jih je naročila,tri gajbice ker bo kuhala marmeljadiko!
Mislim,tiste za gajbico bodo obrali drugi…midva pa jo medtem lahko šibneva “obirat” po svoje..hihihihi aa???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Da bi jo midva “šibnila” obirat po svoje:-))).Meni se vse zdi,da bi bila potem dobra marmeljada…**************…sladka*!*

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Hihihi Aha..po posebnem receptu! Tko!Še na Zgoši nimajo takih…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Povsem soglasam s tabo glede sladkosti marmelade! Edino ne vem, ce si ze kdaj zares kuhal marmelado? Moje izkusnje so, da je potrebno kar naprej mesati in veliko poskusati… To pa ni ravno v skladu s tvojim motom: “nič delati je bolje, kot z mnogo truda nič doseči!”
Cist skromno mislim, da je pri muci potrebno veliko delati, ce zelis zares uspeh! Drugace bo obveljalo tvoje “nic doseči”.. Uf, zdi se mi, da mi je muca hudo podobna po razmislanju… Moli Boga, da ni!

Ježku se nekako zdi, da, ce bi se praljudje ravnali po tvojem nacelu, bi se danes ziveli v krosnjah dreves! Mislim, da je bilo potrebno veliko truda, da so se zravnali in nekaj malega dosegli!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Oja oja..orenk mešat..drgač ni nič…velik truda..pa objameš celo sama nebesa..
Oja ježek..pri tem razmišljanju sva pa glih enaka aha!!
Lubijaaaaa jezek zajčkov…hihihi*****+++++******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

uf, to pa ze meji na telepatijo.. Kot bi, morda celo posredno sem, jaz pisal te besede!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Oh, muca moja zlata!
Tako se piše, ja…..hehe…
lubije*****************

New Report

Close