Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek No zdej pa grem….

No zdej pa grem….

Ja, zajci, tako se pise.. Ježek vcasih tudi sprevidi prelepe besede!! Bemti, zdaj se mu je zalomilo se pri muci?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Pri meni se ti ni zalomilo, pr muci tudi ne . Prisežem pri vseh tačkah…

sicer pa, če mi že nagajaš., je napisala prav, saj si moj, ali ne?

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!
Prav!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bemti, ježku se bo odtrgalo od Zgoše!!!!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

UUUUUUUHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA..A trga ježek aaaaa?? Mislim ta Zgoša je pa res!!!!Taprava bomba.HAHAHAHAHAH

UUUUUU bitče još vručeeeejuhej!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nocoj ostajam doma in grem spat… Zgošo prepuscam muci in Lisjaku! Zajci, le kje si ti sedaj?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Počakiiiiiiii..počakii..zajček letii..počaki,da si tačke ne polomi…******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tuki!

Eh, muci, a vidiš, pa ga ni!

Ej, zajci res zasluzis svoje ime.. Tvoja hitrost je pravzaprav aksiom Tjavendana!!!! Hvala in RTM!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

He, he, lump ti moj ! Enako!

Koga zdej ni? aaa ???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

UH, muca…

aaa aaaaaaa aaaaaaaa je UH???
Hmmmm:::::::::::.kwa pa zej…a čmo kej pomahat?!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, enako! Samo ste z muco tako sinhronizirane, da ježek misli, da ste nekje skupaj nekaj kuhale!! Samo to je le impresija!.. Uf, tvoje besede imajo en poseben ucinek!!!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

jaja sva se pogovarjale o kuhanju marmeljadke..tist pravi recept..hihi kolk je treba želirnega cukra a veš,da zadevco skup potegne..heheheheh tako kot je treba…!!! Jojjj mene trbušček boli..hihihih

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tuki zuni ob zaloški cesti imajo danes fešto. Rolajo muziko, sem te hotela poklicat, da bi slišala….je bilo cool, samo kaj…

Muci, nauci se Lisjaka taksno marmelado kuhat!!! Saj res, najbolj vazno je, da skup potegne….

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ja, je bilo govora o recepturi….
kako he, he, res, vse zakuhano potem obdržiš skupaj, kar je tudi bila moja želja, da se uspešno skuha..

Ja ..pa fejst smo mešal..a neježek..pa še kar mešamo…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

….sladkor pa je treba ves čas dodajat….ja, ja..

Ja in mesat se neha, ko je sladkorja dovolj (po okusu kuharja) in ko se ohladi marmeljad!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ja !
Zgodba gre še naprej.. potem od začetka he, he…
Ježek, lepo nočko, sladke sanje, zajček gre pod tuš !!!

Sladko nočko tudi tebi muca *****************

Uh, pa lupčka ježek, na *************

New Report

Close