Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Noč

Noč

Spala sem ko ubita. Eh, saj vedno spim ko ubita.

V sanje so se mi začeli mešati dotiki, ki niso imeli z njimi nič skupnega. V sanjah sem smučala, ti dotiki pa so bili vroči in mehki, čisto drugačni od ledenega vetra, ki mi je v sanjah bičal telo…. toplota me je najprej prijetno žgečkala po stegnih, nato preko bokov do trebuha. Pa še višje na joškice. Pa nazaj dol…. pa spet gor…. pa nazaj dol… Veter na smučišču ni bil več tako leden, ni me več tako zeblo…. postajalo je prav prijetno.
Dokler možgani le niso pokapirali, da to dvoje ne spada skupaj. Da je eno fikcija, drugo pa realnost….
Zdramila sem se. In ugotovila, da RES potujejo po meni tople moške roke. Bilo je temno. In tiho…. noben ptič ni vreščal, noben avto ni brnel…. bila je gluha noč…. in ti, ki si me vedno bolj oblastno božal po toplem in mačkasto zaspanem telesu…
Obrnila sem se k tebi. Poljubila sem te na ustnice. Objela sem tvoje toplo telo, ki se mi je za dotik hvaležno zahvalilo z zatrdlino v mednožju…. poškilim na uro…. tri…..
Najini telesi se prepleteta…. strast prežene zaspanost…
Vržeš me na hrbet in z usti potuješ preko trebuha, čez popek, kjer se malo ustaviš in popolnoma posliniš majhno vdolbinico…. do venerinega grička in še malo nižje….. prisesaš se na moj sladki gumbek in ne odnehaš, dokler se v tvojih ustih ne stresem v silnem krču prvega orgazma….
Potem se dvigneš name…. ležeš na moje tresoče telo in me poljubljaš in poljubljaš in poljubljaš….. po očeh, po licih, po laseh, po vratu…. dokler me slednjič ne primeš okoli riti in mi jo dvigneš k sebi…. razmakneš mi noge in se zasadiš med njiju v vročo notranjost….
Hja, ne manjka mi veliko do drugega orgazma….. takoj sva tam, ti in jaz, oba, skupaj. Čutim tvojo utripajočo žilo, čutim tvojo vročo spermo…. in slišim najino ječanje…..
Potem me pokriješ. Stisneš se k meni in mi nežno grizljaš vrat. Pogledam na uro. Štiri. Zaspiva.

Zjutraj si me zbudil z nežnim poljubom.
“Sedem je proč, jaz grem. Rad te imam.”

Oh, blagor njemu!

Mhm.

Mat, Lunca…..teb je fajn…..-;)

Dejva se midva neki zment. Ti lohk porihtaš njenega doma in ponudiš Lunči mela več časa zame. 😉 Dejmo bit’ ena velika srečna družina! :))

Hehehe….Miki, noče mene, hoče Luuuuuunco!!!

A big happy family bi ti imel…??-;)) Pol boš moral pa delat, veš….-;))

Lej ti njo. Zdej bomo pa v luuuno zavijal’, al kaj? Če boš “pridna” se lahko začneva pogovarjat. 😉

(prej prosim zamenjaj slikco, ker kadar koli kliknem tvoj nick dobim obcutek krivde) ;)))))

Hmmm sm pofirbcala in vidla tvoj e-mail naslov..metallica fan al kej druzga?

www.studentarija.net

hehehe….mislim, slikca je na mestu !!

Vprašaj Lunco, ko pogledaš mene zgledam rosno, nedolžno in ravno tolk blond ko deklica na slikci…-;))))))))))))))))))

Pod slikco manjka edino geslo; Deklič, ki zgleda nedolžno ni nujno, da to tudi je…-;))))

“Pridna”?! Ej, sama “pridnost” me je….-;))

Zadnje dni najraje unpluged, sicer pa zelo rad poslušam aritmijo ritma. Skratka. Si predstavljas luničino ljubljenje, v ozadju pa Nothing else matters? Vsi dotiki, vsako božanje, vsi poljubi po telesu, moške roke na bokih, …

Jaz bi si izbrala kaksno drugo melodijo…ker mam na Nothing else matters druge spomine.. 😉 mogoce pa enkrat… 🙂

www.studentarija.net

Ej ti, mala blontna, pa čisto nič nedolžna….
Miki res hoče mene, ampak od kje ti pa ideja, da TEBE pa ne bi hotel?????

Yep, mi je blo spet, ja!

hehehe…ko imaš doma tako odbito, noro babo, kot si ti……..nimaš ni cajta gruntat, kje se šeta maxica…-;))))

Lahk se pa mimo prišetaš, pa te zgrabiva in potegneva med rjuhe….. odbita sva dovolj, ti pa tud….

Čaki, mu mail napišem in ga vprašam!

heheh…..ne upaš…;P

Bogu zahval…-;P

Poznaš me!

Zjutraj se mu nisem ravno najbolj, ker sem komaj vstala!
Sicer pa – ja, prav maš!

Jest nočem babe zravn….hočem 2 Fredyja…hehe, a si vidla un mail…too, te ubije…..-;)))))

Nisem.
Pošlji, če maš!

Da me ubije….

Paca, spet rajcas;))

Nič ne rajcam, memoare sestavljam, hihi….

Sem mislila, da že mozaik;))…hihi..lepo je biti del tega..en kamenček v takem mozaiku…mmmmmmmmm

New Report

Close