Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek noč je za..

noč je za..

Torej…a bomo počeli kej takega iz moje izjave ????

Bog rekel: Pustiti se prositi je greh !

Torej, kdaj se lahko naročim?

klinc pa nivo, pa ne vem kaj še…

Danes bom govorila z dr. B. pa bova pogledali kje je še in če še je kaj prostora za tvoj obisk najine ordinacije. ha, ha, trenutek je že pravi, če sopdim po mojem razpoloženju hehehehe..

Ja klinc, zdej kar je je.

V četrtem postu nima več efekta, sam…ko si rekla, da me bosta z dr.B. vzeli v ordinacijo, pa glede na moj post, pa sem hotel napist, da če gremo…no..sej veš,….uno,.,,,,kar sem prvič napisal :)))))))))

Pizda, a moram glih reč ?

Čeprav opozarjajo, da….”Ne sodi dneva pred nočjo ! “…se včasih človek počuti, da bi že v jutranjih ali dopoldanskih urah rekel….mater, ta dan je kot ustvarjen za fuk, a ne ?

bemti, ne no, ni treba ! Bomo šli …ampak vseeno moram prašat še barbiko, če bo zadovoljna s tabo haaha..

Saško, ma kje si glih mene najdu zdejle , ko vidiš, da imam že tko čebelico na glavi, ker sem se preveč sprostila ?
Drugače pa ja, dežuje in je ravno pravi dan za …..pod kovtrom…

Tralalali , zajčka pa nosi , razganja , vse bi … haha .

Mene pa nekaj moti … logika in jezik :
če sneg – sneži ,
zakaj dež ne – deži ?
Si žeše pod kovtrom ?

mene luna nosi….se še spomniš kdaj name, ko te luna objame ?

Nisem pod kovtrčkom , nimam medvedka za sabo ):

tkole je:

sneg….sneguje
dež……dežuje
heheh..
ljubezen pomlajuje…

Sem šla predvčerajšnjim v btc po kislo repo . Itak kisla repa nima veze z temle, ampak je bila cilj moje poti. Pa je imel tip na glas radio in se je razlegal špikerjev glas, ki je rekel ne enkrat, večkrat tole : seks je zdrav, krepi dušo in telo, nas pomladi in kar je najvažnejše je ZDRAV !!!!!!!

Ma dej, jest bi raje, da jo vprašaš potem, če je bila zadovoljna z mano :)))

A čmo napisat en komad…Jaz fukam v dežju…al kaj ?

Hahahaha , imaš pa srečo zajči , da vedno ujameš kaj takega
v svoja ušeska ! Čudno , jaz pa , tudi v BTC ne “narajmam” kaj takega ,
iz česar se bi dalo sklepati …. hahahaha , zajčkasto !
A si mlada ?

Mah , Saško , moker boš !

A bos pisal komad po spominu, al bos imel prej ” On the job Training”. Ti moram svetovat, da pazis na zdravje. Menim, da je poleti tak del kar v redu tudi na dezju, ta jesenski dez je prav hinavski za prehladit, boljs je te stvari pocet v zaprtih prostorih..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

aja, haha, dobro !! Jo bom ! Moj bog, moj bog..

Veš to je bilo na tržnici v BTC – ju . Radio je bil ful na glas in ma ne enkrat je tip ponovil to stokrat in meni je smeh lezel na faco….nisem glih zadrgnjen človek, rada se smejim, pa sem se potem tudi smejala…pa večer je bil in tak lep filing je bil ..
A ti ne veš koliko let šteje zajček ? o, je že kar star 🙂

cepo :)))
zmeri hujši si :)))
jaz pa se moram kulirat, no !!!!

Ja , ja , saj , pa repa , ja , pa … saj razumem,veš zajček moj .
…. pomlaja, pa … sem mislila … se da razumeti , kukar bi moglo
… hahaha , na leta vplivat , a veš .
Mešaj,da se ne prismodi !
Če repo kuhaš , pa po krvavice pridi , k
meni že …. hahaha , ne , ne smem tega napisat … sita sem jih
za to zimo !

uha, sem jih šla kupit tuki k mesarju . Ma je bila gužva velika no, krvavice mislim sem šla iskat .
Bova že uskladile kavo z krvavicam :))

si ti zdi, da kje komu zvoni ?

New Report

Close