Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu noče

noče

Moj tip mi jo noče lizat! Kaj naj naredim?? umivam se pogosto!!

JOJ,Z VESELJEM SE PONUDIM

A je to 2 ali 3*na mesec?

sm mela enga tazga, mal je probu pa nehu, kr neki, šlo se mu je samo za to da se on zadovolji zato se mu s tem ni dalo ukvarjat.
če se zdej s tem ne ubada se nikol ne bo, žal

Nič ne moreš narediti!
Mogoče jih ne mara lizat nasplošno. Ali pa mu ne odgovarja vonj tvoje muce.
Moj mi pravi, da je ni vsaki lizal.

pa si ga vprašala zakaj?

Ja, vprašaj ga zakaj.
Mogoče ima pa kakšno negativno izkušnjo.
Moj bivši tudi na začetku ni hotel, ker je imel prej eno, ki ni dala veliko na higieno in se mu je enostavno gabilo.

Janja

Pa kaj, pač noče. Vsak ma svoje fore. Js tut mojmu nočem, ker mi gre na bruhanje. Pa ne zaradi vonja. Enostavno ga ne prenesem v ustih. Tudi če v usta dobim kakšen kos mastnega mesa (pri hranjenju seveda), mi gre na bruhanje. Zato ne jem npr. vampov, želodčkov, in nasploh mastnega. Zato pa veliko bolj z užitkom jem kaj drugega.

In tako je tudi pri seksu. Bo že skompenziral svojo pomankljivost na kakšen drugačen način. Pomenita se.

lp

Za zadovoljitev ženske je zelo pomembno, če ne najpomembnejše,da jo fant prej dodobra obdela z jezikom.
Zato ti svetujem da vztrajaš pri svojem, kajti brez tega z njim ne boš mogla maksimalno uživat pri sexu.
Veš pa kako je: brez dobrega sexa ni dobre zveze. !

Si bom malo sposodu Spiderja:

KAK TO MISLIŠ, PAČ NOČEŠ?? MOOOOORAŠ! ZATO TE PA IMA, DA GA ZADOVOLJIŠ VSESTRANSKO !!!

:)))))

Jaz mam pa ravno obraten problem, ful bi jo lizal, pa se njej ne zdi…
Enostavno je rekla, da ji to ne paše, pa vem da mate punce to kar prilično rade…

Nima te dovolj rad oziroma ne ljubi te.

živjo. jest bi cel dan ni problema. Za tvoj problem pa tut obstaja rešitev. Vpraš ga katero pijačo ima rad in če je to pir si jo poli pa boš vidla. 2. Ce ima rad sladkorčke si jo posuj. 3. Če pa še to ne se enostavno vsedi gor in bo moral neka ukrenit. Da si jo umivaš redno nič ne pomaga.

glupo je da ga siliš,če bi hotel bi jo sam poiskal…

mihec,

hvala bogu je moj tudi nor na to in se lepse, ker tudi meni neznansko pase. prava kombinacija!

je pa problem, ce je nekomu ful, drugemu pa toliko manj!

Kaj pa ti njemu? Če ga ti njemu obdeluješ z usti
ti predlagam da nehaš. Ni šanse da bi fafala tipu
ki bi se mu jaz gabila oz. zaradi ne vem kakih zadržkov
nebi hotel isto delati meni.

ella

Kupi si pudla.

to ni pravi moški, verjetno je ena cmizdrava peecka ki sploh ne ve, kaj je to sex, ja in ne ve kaj je ljubezen, ker če te nekdo ljubi, ljubi vse na tebi

vprasaj ga lepo zakaj ti je ne zeli, naj pove razlog

Meni jo hoče pa lizat tudi takrat, ko že npr. dvakrat sexava, ko je cela mastna. Rekel je, da mu ful lepo diši muca…Meni je pa malo nerodno takrat, vendar če si tako želim, ali naj mu branim?
Vprašaj ga za razlog, zakaj noče tega početi. Jaz ne vem, kako bi brez tega. Full je dobro.

ja itak oklofutaj ga kaj si pa misli pacek .

Draga Tinca Marinca. A ti mu ga ližeš? Če mu ga, a ima to rad?

Kok vsi komplicirate v zvezi s tem! Je pa res, da nekateri na oralo dajo zelo veliko. Jaz sem nekoč eno z jezično obdelavo šegija spravil do konca kadar se mi je zahotelo. Sam pa pri orali niti ne vidim kakšnega posebnega zadovoljstva. Če sem odkrit, nama “vedno v glavnem časa zmanjka” 😉 Če odštejem moje lizanje “after”. Ampak namen tega je priprava na dolg francoski poljub “različnih okusov” 😉

New Report

Close