Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nočka je….

Nočka je….

Pa očitno ni nobenga zkuštranga…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jaz priznam, pravkar izpod tuša, sem mokra in skuštrana……

oo zajči..jest pa priznam da sem morto di krepo..totalka..mi že miške pred očmi skačejo..grem u mižule mažule..takole..Hmm dons če se ne motim tud mojga brateca ni bilo kej preveč tu naokoli..aaa’ Upam,da zdejle že sanja..Pariz pa London…. nočko vsem..papa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bratec je bil zaposlen. Ob tej priliki tole : ” JANI ej , Cmoka !!

Muca lepo in prijazno nočko, polno lepih sanj.
Hej, tisto je tudi meni všeč…….odpelji me v noč…saj nihče za to izvedel ne bo….tako nekako gre ja, ja… *************

Zajcek pridi, da te odpeljem v noc! Sam vem, da se samo repencis!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Čaki, daj se prepričaj najprej, ježek !
Nekaj moraš pa tudi ti naredit !!!

Jaz te Čakam !

Uh… skuštrana.. pol si koštrunka heheheheheh

Dobrjo jutro zajčku in muci!

Jani obema lima enga cmoka.. provzaprav, vsaki enega :)))

Uh.. muca.. resnično, kot pravi zajček, sem bil zaposlen… službeno odsoten (pa mal tako tud ;)))) Danes upam da bo kaj boljše… ker sem sedajle v fazi….razsutja PC… in prej kot mi ga rata nazaj spraviti.. prej bom spet tukaj :)))

Viš zajček… ježka je treba skoz čakat.. jest pa sem skoraj skoz tuki ;))))))

Ja, sej ravno to zdaj razmišljam…..:))))))))))))))))))))))))))))))))

Dobro jutro nazaj Jani :)) Pa veliko košaro cmokov.
Sonček je,
mal je mrzlo,
ampak jaz upam, da bo šlo 🙂

Ti kar n’č preveč ne razmišlej :)))))))))))))))))))))))

JTLC

p.s kako smo danes?

…. seveda bo šlo. Ker je sobota in ker je sonce. Vse ostalo je drugotnega pomena. Še celo to bo šlo dobro, kar imam sedajle v planu… Sesuti PC, sformatirati disk in naložiti XP…. Če me prov dolgo ne bo tukaj gor.. potem veš, da je hudič vzel šalo in da se je PC…. obesil :))))))))))))))

Jani računa na 3 urce informacijskega mrka 🙂

Danes, odlično ! :)))
Kako naj pa bom ko te preberem tako prijaznega in fletnega:)

ZTLC !

In ti, kako si ?

Bemti sranje, a nimaš drugega dela, hehehe….bolj pametnega….
no, oki bom videla, kaj bo ratal iz tvojega poskusa……

Evo zajček.. zdej sem se prikopal do neta… moj PC je v sesutem stanju.. se neki formatira…. pa naložit bo treba XP – je… Aja.. ma jest sem skoz dobro ;))))) sploh če vidim, da je zajček na forumu…. pol ni dolgčas :)))))

Hehehehe, nekaj je že… določene so particije pa na novo formatirano…. zdej grem pa najprej namestit Win98… pol pa še XP… tko.. da.. no kakšni 2 urci.. pa naj bi blo narejeno :))))) Če le hudič ne bo mel tamladih :)))))))

Njet, samo za dolgčas preganjat, pa me ne boš imel na netu, kar kaj boljšega se spomni, če hočeš da bom še kaj tule :))))))))))))

Ko bi le vedela zakaj sesuvaš kompjuter v soboto dopoldan 🙂 ???

o ti madona ja.. pa sej nisem mislu tako no.. jest sem napisu kot kompliment.. ne pa kot… žalitev :)))))))))))

Jani bi zajčka imel za preganjanje po gmajni ne pa za preganjanje dolgčasa :)))))

zato.. ker je potrebno to narediti, sobota pa jidealna, ker med tednom ni časa.. sistem mora delat.. tko da… :))))

Verjamem, da je zajčku sedaj jasno, zakaj tako :))))

hej .. pri nas pa sonček sije in nočke je že davno konec :)))))

lep dan želim vsem …

Tebi Jani pa … velik sreče pri nalaganju XP-jev .. jest sem moje zgubila .. si morš mislit .. kar ni jih .. uzela jih magla .. pa sem spet na mileniumu .. eh .. baje se mi obetajo bolši časi .. kar se tiče PC-a :))

B.

ja ja .. sonček je 🙂 sem prej pozabila spremenit naslov 🙂 …

… in B. gre na rolerje :))) gre kdo z mano ….. 🙂

zajči .. tako se govori … 😉

New Report

Close