Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nočni čuvaj

Nočni čuvaj

… kao ;))) ampak, držim ga pa res gor… sredi noči… in dogaja se mi miljon stvari, hmm kao ;)) … v bistvu noooo, hočem samo zavpiti…. jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, da se sliši moj odmev, da boste vedeli, da ponoči ga gor držim, ta naš forum!!!
Paziti pa, nevem pred čim bi ga bilo treba, saj nihče več ne pride na nočni obisk… Še pomnite… jaz pomnim samo za enkrat…. na nočnem obisku je prišlo Poletje 2003 in vroče je že postalo, ko… ;))) … kje so tisti časi :(((

Lepo prebujanje vam želim!!!!!!!!

P.S: SončeK ima čez dan več dela, da lahko vse gor drži, hihi ;))) ampak, saj ima zato klonko Žverco ;)))
Jaz pa sem Sprevržkotov vajenc in ne klonček ;))

Ok, razumeti me morate… noč ima čudno moč ;)))
Lp!!

Hah, vidim, da sem nekaj čudno pisal, saj ko pa nocoj je imela noč čudno moč ;)) Hmmmm, no zdaj pa lahko počasi že vstanete, da grem jaz spat!!! Punce, ste mi kaj pogrele šukico… bo katera potegnila s spanjem, da se pridružim… ajooooooo… sem mogoče že hujši kot razočaran??? ;))) hiiihihi..

hey…
Kako si kaj? Lepo, da si se spomnil na mene in pazi se, mogoce bo spet v kratkem taka noc, ko bo poletje vroce in soparno…

hojla…

komaj čakam…prepotena teleščka lepotičik in sploh…vauuuuuuuuuuuuuu…daj poletje nažgi malo preje…..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

bom probala, to je tudi moj inters, da se lahko nagledam mladcev podolgem in pocez

Ti lumpek, čutis kako ti lezem pod kovter, kako te božam, crkljam, masiram in potem ko boš odprl očke, boš zagledal………kje siiiii????

Dovolj si ninal, poglej kako lepo svetim….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja Sonči,pusti moža,sdaj je šele tri ure kar je šel v šukco!
Sp

New Report

Close