Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nočni program

Nočni program

A začnemo že zdaj,al počakamo,da gredo mulci spat in da se medoti poležejo?
Sp

Kaj boš glavni igralec, ki si želi mlado meso…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

NEEEEEEEEEEEEEE!
Ljubim staro,preizkušeno.Ma zakaj me moraš glih zdaj tko poscat?
Pa glih ti Sonček?
Lepa si,to pa ja!
Sp

ja, ja, malo beri nazaj, kako ti danes diši, nekaj mladega…..si pa kot tvoj maček Franci postal…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

On je že šel,jaz pa sem še tu!
To je pa velikanska razlika,se ti ne zdi?
Lepa si
Sp

A Franci je že šel, ja tega pa ne vem, ker je tvoj maček ne moj, ti pa si tudi dejal, da greš tja čez in…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…in če se ti malce,bljah…storno!
Sp

Sprevržko, jaz grem ninat…tebi pa zelim naj se ti izpolnijo sanje, ki jih želiš doživeti nocoj.

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Brrrrr,kaj sanje,sam nekaj informacij bi rad!Ozna sve dozna,ma danes pa sem daleč od tega!
Lepo nočko,sonček!
Sp

Kam pa greste… na, spet bom vse zamudila… :(((

Helči,sone žarko!Jaz grem zdaj res nekaj pojest,če pa ne boš mogla spat,ob bolj kasni uri bom spet tu!

ma ne ob taki uri se futrat! škoduje zdravju… ma me ne bo pole več tuki, morm it zgudi spat kr moram zgudi jutri ustat!! :((((
dans bom lepo spala, ker se mi je zgodilo nekej lepega :)))
čauči

New Report

Close