Najdi forum

Zdravo,

mene pa zanima ali pozna kdo kakšno dobro kremo ali karkoli drugega za odstranjevanje trde kože na nogah?

hvala

Linola-Fett N krema ( dobiš jo v lekarni ) ti bo kožo na podplatih zmehčala in ti je ne bo treba odstranjevati

Hvala. Ali mogoče veš kakšna je cena?

in ali je na recept?

Jaz sem zelo zadovoljna z soljo in kremo za noge od NATURAL JUST. Ne da kožo samo mehča, ampak je super tudi za utrujene noge.Prodaja pa se samo preko predstavitev na domu. Cena okrog 4 do5 tisoč sit.

Canesten krema dobiš na recept (se mi zdi).

LP Oliver

Če jaz prav vem, je canesten krema za glivično obolenje. Kupi se pa tud brez recepta.

Ja, prav veš!

Vidiš vsak dan se kej novega naučim.

LP Oliver

Krema stane cca 1.200,00 SIT in jo dobiš brez recepta v lekarni

Canesten ni za mehcanje koze na nogah ampak za zdravljenje glivicnega obolenja na nogah……to je razlika!

Jst imam samo eno opozorilo.
Jst sem si tud mazala stopala s kremo, da nisem imela trde kože, potem sem šla pa na plažo in so bili tam kamenjčki, pa sem bila skorajda takoj vsa porezana (v morju so me podplati fuuuuul pekl, da sem skor znorela). Tako da vse do svoje meje!

LP!

Priporočam Body series vlažilni losjon za roke in telo .Vsebuje sadne kosline ter koži doda vlago.400 ml za 3424 SIT.Na stran (http://www.si.vebso.com/ )se dostopa tako,da v polju “Vaše ime” odtipkate svoje ime,
v polju “Šifra gostitelja” pa številko 4733500.Pozdrav Aleš!

New Report

Close