Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nomago živi obup

Nomago živi obup

Severna primorska. Vozijo dijake v Novo gorico. Vozniki ampak ne vsi, ne mečem vse v isti koš določeni so groza. Nobene kulture, nesramni.

Kakšne so vaše izkušnje?

Odgovor na objavo uporabnika
Gospod Jeza, 13.05.2022 ob 06:57

Severna primorska. Vozijo dijake v Novo gorico. Vozniki ampak ne vsi, ne mečem vse v isti koš določeni so groza. Nobene kulture, nesramni.

Kakšne so vaše izkušnje?

Ne vem, ker nimam izkušenj z njimi…

Ena roka na volanu, z drugo si čoha jajca in najstnice nadleguje z vprašanji, če kaj fu…

nova
Uredništvo priporoča

Z vozniki nimam izkusenj, kolikor opazujem njihovo voznjo, se mi pa zdi, da vozijo prehitro. Hci pravi, da vozijo bolj hitro od mene. Jaz pac vozim po predpisih 🤓

Odgovor na objavo uporabnika
Nffh, 13.05.2022 ob 08:47

Z vozniki nimam izkusenj, kolikor opazujem njihovo voznjo, se mi pa zdi, da vozijo prehitro. Hci pravi, da vozijo bolj hitro od mene. Jaz pac vozim po predpisih 🤓

ja, predpise si pa sproti sama zmišljuješ.

Se tudi jaz vozim dostikrat na tej relaciji. Če ni nič narobe, so večinoma čisto v redu. Nekateri, če jih nekaj razjezi, na veliko preklinjajo. Nekateri so prijazni, drugi osorni… kot nek skupek vseh mogočih značajev. Velikokrat pa res hitro vozijo.

Domnevam pa, da dijaki niso nek biser in da zna biti reakcija šoferjev le odziv na njihovo obnašanje. Kajti jaz se na tej relaciji vozim ob drugačnih urah in kot že rečeno, ni nekih hudih problemov.

New Report

Close