Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Nor sem na MILF-ice in njihovo predanost igri dveh teles

Nor sem na MILF-ice in njihovo predanost igri dveh teles

Torej skurbana mati, ki se rada jahari naokoli? S tem se ni za hvaliti.
[/quote]
Ki se jahari naokoli z mlajšimi tipi. To pa je moralni zgled vsem ženskam.
[/quote]

Kahlo22, bi bila ti moja milfica, bi te fejst razvajal ti bi me pa česa novega naučila, star sem 20 let?


Ki se jahari naokoli z mlajšimi tipi. To pa je moralni zgled vsem ženskam.
[/quote]

Kahlo22, bi bila ti moja milfica, bi te fejst razvajal ti bi me pa česa novega naučila, star sem 20 let?
[/quote]

Jaz ne morem biti to, hvalabogu nimam frocev.


Ki se jahari naokoli z mlajšimi tipi. To pa je moralni zgled vsem ženskam.
[/quote]

Kahlo22, bi bila ti moja milfica, bi te fejst razvajal ti bi me pa česa novega naučila, star sem 20 let?
[/quote]

Jaz ne morem biti to, hvalabogu nimam frocev. Jaz sem lahko le cougar. 😉

Kahlo22, bi bila ti moja milfica, bi te fejst razvajal ti bi me pa česa novega naučila, star sem 20 let?
[/quote]

Jaz ne morem biti to, hvalabogu nimam frocev. Jaz sem lahko le cougar. 😉
[/quote]

Super, to bi bilo še boljše, se pravi, da si 40+?
Skoraj vedno se strinjam s tistim kar ti napišeš in mislim, da sva si zelo podobna, mogoče je usoda hotela, da se tukaj spoznava in to poznanstvo preneseva v realo, morda sva bila ustvarjena en za drugega in bo šlo vse na bolje, ko se spoznava.

Jaz ne morem biti to, hvalabogu nimam frocev. Jaz sem lahko le cougar. 😉
[/quote]

Super, to bi bilo še boljše, se pravi, da si 40+?
Skoraj vedno se strinjam s tistim kar ti napišeš in mislim, da sva si zelo podobna, mogoče je usoda hotela, da se tukaj spoznava in to poznanstvo preneseva v realo, morda sva bila ustvarjena en za drugega in bo šlo vse na bolje, ko se spoznava.
[/quote]

Ne, stara sem 30 let. 😉

Super, to bi bilo še boljše, se pravi, da si 40+?
Skoraj vedno se strinjam s tistim kar ti napišeš in mislim, da sva si zelo podobna, mogoče je usoda hotela, da se tukaj spoznava in to poznanstvo preneseva v realo, morda sva bila ustvarjena en za drugega in bo šlo vse na bolje, ko se spoznava.
[/quote]

Ne, stara sem 30 let. 😉
[/quote]

Potem še ne moreš bit cougar, kar me sicer ne moti.
Glede tistega o tvojem pisanju sem pa resno mislil in se mi nekako resnično dopadeš, morda nama je res usojeno, dokler se ne spoznava, ne bova vedela. 🙂

31 let imam. če si resna piši na mail [email protected]

Take 40 do 50 let ste najboljse milfe

MILFA je čisto normalna ženska mati, ki živi čisto normalno življenje, hodi v službo, kuha, pospravlja. Rada pa pogleda za kakšnim mladim žrebcem in se znjim poigra med rjuhami.

Je dovolj nazorno pojasnjeno ?
[/quote]

skratka gre za normalne matere žene ki se vlačijo okoli z mladimi žrebci? kako lepo.

Sam imam odlične izkušnje z MILF. Moja je bila od mene starejša 16 let, ohranjena, dobra, sexala perfektno. Tako da jaz prisegam na milfe

Baje, da starejše rade iščejo mlajše…

Js pa nimam takih izkušenj, čeprav pogledujem za njimi, hihi 🙂

Iščem pa 40+. Je kakšna pogumna kje?


Hej kako si nadia si mogoce za kaksno srecanje z mano?:)

Si se zelis avantur?

Seveda si želim avantur….kaj pa ti? Si milfa?

Oglasi se 😂😂😂

Ce bi ta zanimala avantura z mlajsim.. star 19 let več na [email protected]

Sem upokojenka, kak kandidat?

Seveda teta mici 🙂
Poklepetajva da vidiva ce se ujameva.

Zdravo sem fant star 18 let kam ti lahko pišem da se bova skupaj zabavala sem nor na milfice stare kot ti

New Report

Close