Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Normalna ženska višina

Normalna ženska višina

jaz sem visoka 177 pa se sama sebi nikoli nisem zdela (pre)visoka. Večkrat se edino čudim koliko majhnih ljudi je okoli mene 😉

Jaz imam 182 cm. A je to normalno?…To se jaz ne sprasujem,sem pri 45.tudi izven pubertete,vem pa,da si visine nisem izbrala,medtem ko pa odnos do tega…hja…in do ostalih genetskih atributov,na to pa imam vpliv,ja. In primitivno se mi zdi predalckanje na visino,barvo las,oci,… Bodi kar si,in bodi ponosen na to,to si t,povprecnih in tecnih je ze prevec 🙂

p.s. sem pa opazila,da so na mojo visino ljubosumne predvsem majhne zenske,ki ob meni ne pridejo do izraza in se pol obesijo na mojo visino,in manjsi mosku,ki prav tako verbalno izrazajo svoj deficit…

170 – 175 cm je najlepša velikost. Vse ostalo so žirafe ali veverice. Sm pa 190 cm.

Naravo je potrebno občudovati v vsej njeni raznolikosti. Deljenje, primerjanje in sortiranje je pri ženskam bolj izvor lastnih kompleksov, zavisti, nesprejemanja in nezadovoljstva z lastno podobo, ker bi jih veliko spreminjalo nekaj na sebi: ličila, barva las, stas, prsi, teža …. Severnjakinje ali pa latino ženske so veliko svobodnejše v tem pogledu, bolj samozavestne, kakor pa ena, ki vsako jutro porabi 1 uro v kopalnici, da se “spedena” in odpravi/zakrije številčne “kozmetične napake”, ki jih samo ona vidi …

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

New Report

Close