Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Noseča

Noseča

folk je gamad. tip ti s svojim verbalnim nasiljem unicuje zivljenje in ti mu pustis in ga celo poslusas in sprejmes ko ti rece da si kurba in da naj gres na splav in take?! dokler ne bos sla stran od takih toksicnih ljudi ne bos srecna. verjemi, bla sem tam, in ko zdaj gledam nazaj me je sram kaj vse sem prenasala in poslusala zarad tipa. nic ni narobe s tabo, nisi kurba, (druzba drugac tak vsako zensko na neki tocki oznaci za kurbo..) sam srecna bi rada bla v zivljenju z moskim ki te ceni, spostuje in podpira. in valda si zasluzis to. vsak si. Ne pozabi nase, iz zapisa je videti kot da obupujes, ne obupaj, sploh pa ne zarad tega ker tvoj lajf in druzina pac ne pase na propagandne postre srecnih druzin ki jih vidis obesene na bankah ki hocejo sluzit od kreditov mladih druzin… mas to! pusti tega pateticnega tipa ki te vsak dan ponizuje in vso sreco na novi poti:)

Kako, z vsakim novega, z novim? Imaš pravega ginekologa, dr.?  Ne vem, nekaj ni prav, taprqv zdravnik ko ginekolog bi te usmeril. Pòl je pa zgodba z Amando. Šest al kolko. 😳

Pa še močna strast z jutranjo, še dobro da jih nimaš vsak dan po enega, Socialna vseeno ni darežljiva zaradi strasti 😂

 

Odgovor na objavo uporabnika
Razgrajanje, 06.03.2022 ob 12:59

Pa še močna strast z jutranjo, še dobro da jih nimaš vsak dan po enega, Socialna vseeno ni darežljiva zaradi strasti 😂

 

Transferji Vseeno gor 🤣

Naj ti bo čisto vseeno, kaj si mislijo drugi. Moj sodelavec ima pet otrok s tremi ženskami in že kup vnukov (ki so stari kot otroci) in on se skoz hvali s tem, kaki frajer je. Dokler ženske ne bomo spremenile te patriarhalne miselnosti, da je ženska k…, moški pa đek, nam ni pomoči. Tko da pogumno in upam, da tokrat bolj srečno!

Meni se zdiš kot ena deklica, ki si želi ljubezni, a svojo ljubezen daješ napačnemu oziroma živiš v nekih oblakih, ne v reali. Čudno je, da takoj ko zanosiš, te moški zapustijo. A je bil ta drugi otrok dogovorjen in željen, ali se je le zgodil? Težko verjamem, da si se z nekim moškim srečavala parkrat, se oh in sploh razumela, predala strasti, ti zanosiš in on blazno vesel, manjka nekako njegov načrt naprej, kako namerava živeti s tabo in imeti družino. Tega nisi napisala, samo kako je vesel, a ti čakaš, da se trenutni partner odseli. Če je stanovanje tvoje mu pač spokaš cunje in zamenjaš ključavnico. Tako enostavno je to. Potem pa kličeš policjo, če kaj teži. Če pa stanovanje ni tvoje, potem se odseli k  novemu, a ne vem, zdi se  mi, da tanovi ni ravno kaj takega predlagal. Zato imaš težavo. Nimam pojma, kako boš ostala s trenutnim moškim in v zvezi rodila otroka nekoga drugega. Rineš v probleme, zdaj te zmerja, začel te bo tepst, da o njegovem odnosu do tretjega otroka ne govorim.

Najmanjši problem je to, da imaš tri otroke s tremi moškimi. Največji problem je, zakaj si z moškim, ki ga ne ljubiš in imata očiten problem in zakaj za božjo voljo verjameš v ljubezen na prvi pogled do konca življenja. Če ti tretji moški ni predlagal, kako rešiti to zadevo, torej kako bosta zaživela skupaj in kako ti bo pomagal kot partner, potem pač glede nosečnosti stori, kot sama želiš, a po mojem ni pametno ostajati s trenutnim partnerjem. Ne bo se dobro končalo. Osebno mislim, da si žrtev psihičnega nasilja z njegove strani, ali pa še kaj hujšega. Tvoja dejanja res niso razumna, a tudi njegova niso.

Če si našla pravega in to veš, poberi oba otroka in pojdi k njemu. Mora se strinjat z vsem, če se ne pa ni kaj dobro…terapevt pač….Malo je brezglavo, ampak je kar je in je vse ostalo slabša izbira. Potem pa terapevta, da vse spraiš v red. Če boš za vse lepo skrbela in delala naprej odgovorno je lahko vse ok..

Pozdravljena!

Nisi samo ti v takšni situaciji…razumem te ker sva že vsaj 2 takšni…ni sramota vsaj zame ne!Imam svoje življenje in name ne vpliva okolica…ljudje pa imajo vedno kaj za povedati…bodi to kar si s srcem!!!Torej dobra in ljubeča mamica,to najbolje znaš biti!!!Naj te opozorim da nebo enostavno ampak zaupaj vase ter verjemi vase!!!!Zaupaj svojim notranjim občutkom in presojaj z razumom!!!Rada se imej takšna kot si,ker si super in edinstvena!Ko bo najtežje se spomni, da imaš zdrave sončke ki te imajo kjub vsemu radi!!!Lep pozdrav Gity

O cem govoris? Kako bo okolica gledala? Kaj tebe boli k…. za okolico! Ce bi bila pa samska brez otrok bi te pa spet obrekovali. Razumes? Ljudje, ki so nagnjeni k obsojanju te bodo obsojali v katerikoli situacije kdorkoli ze je.
tvojo zgodbo je napisali tvoje zivljenje in je pac taksna kakrsna je.

jaz imam 3 otroke z istim, pa me skoraj vsak mesec nekdo vprasa, ce so od istega oceta, ker ao vizuelno tolk razlicni. Pa kaj jim bom razlagala? Mi lni racune placujejo? Se nasmeh em in recem – ne.  Ce nic druzga mojga moza gledajo kot boga – lej kako je sprejel tuje otroke. Kaj koga briga s kom imam kaj.
brigam se zase in za svojo druzini.
ce mislis, da bi te ta moski osrecil – ej – zivljenje je eno – ne recem, da ne bosta naletela na ovire – ampak – vredno je probati. Ker ko bos na smrtni postelji ti ne bo zal za to, kar si probal, ampak tisto kar nisi.

dej glavo gor, zbrci bivsga, ki to tudi je – ven iz stanovanja in mu pokazi kje mu je mesto – in obrni list. S tretjim otrokom ali brez – ta odlocitev je tvoja in samo tvoja.

In se nekaj – zivljenje te nikoli ne pripelje v situacijo, kateri nisi kos. Te pa prisili z dogodki, da naredis nekaj, kar ze predolgo idlasas.

ampak na koncu – na koncu je vedno vse dobro ❤️

 

New Report

Close