Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Noseča Nina si je črevo sprala s tušem :)

Noseča Nina si je črevo sprala s tušem :)

Pozdravljeni,

obupana vam pisem, ker sem storila nekaj res neumnega; zaradi hudega zaprtja sem se odlocila, da se sklistiram. Ker nisem imela doma nicesar, sem uporabila kar cev od tusa. V obupu ker sem tako zaprta, sem vodo odprla kar “na veliko”: v nekaj sekundah sem stocila kaksen liter v par sekundah!! Je lahko kj narobe? Takoj sem sla na wc in veliko vode je prislo ven, ampak me je pa res strah, da sem “prepiknila crevesje”. Ali se to cuti? Ali je mozno, da sem povzrocila skodo, pa je ne cutim??

 

Hahaha! Do solz! In tako butci imajo otroke?

🙂 komedija

Kaj je pa to takega? Saj veš, da tako dejansko izgleda klistir? :)) Ki ti ga celo privatniki celo mastno zaračunajo

kot “terapijo”.

 

nova
Uredništvo priporoča

Če je vodni pritisk premočan, komot poči črevesje, se ni za hecat s takimi zadevami. Ali boli, ne vem. Verjetno boli, odvisno koliko poškodb je. Možnost je izločanja krvi, potem so še notranje krvavitve, ki imajo svoje simptome, pa sepsa, pa maš sranje.

Torej, če čutite ali vidite, da nekaj ni v redu, takoj poklicat urgenco! (112)

Odgovor na objavo uporabnika
bolj butaste pa še ne, 24.06.2022 ob 13:53

Pozdravljeni,

obupana vam pisem, ker sem storila nekaj res neumnega; zaradi hudega zaprtja sem se odlocila, da se sklistiram. Ker nisem imela doma nicesar, sem uporabila kar cev od tusa. V obupu ker sem tako zaprta, sem vodo odprla kar “na veliko”: v nekaj sekundah sem stocila kaksen liter v par sekundah!! Je lahko kj narobe? Takoj sem sla na wc in veliko vode je prislo ven, ampak me je pa res strah, da sem “prepiknila crevesje”. Ali se to cuti? Ali je mozno, da sem povzrocila skodo, pa je ne cutim??

 

Hahaha! Do solz! In tako butci imajo otroke?

Ko bos prepiknila crevesje, bos to vedela, ker bos v hudi  zivljenjski nevarnosti.

Bodoca mati? Daj otroka ob porodu kaki bolj odgovorni osebi.

A si to na drogi ali v kaki psihozi?

Zalostno!!!

drugič ko to počneš, odšrufaj šlauf iz tuš ročke in pipe, pa v usta nali mleko in na rahlo pihaj mleko v črevo. Ko zmajnka mleka v ustih ponovi vajo 4x- 5x in ne boš poškodovala črevo. Niti klor ne bo škodoval črevesnim bakterijam. Vendar ne pihaj z silo in zrak v črevo, kajti nato bo pa prdenje 😛 …. Mleko tudi ob enem zaščiti črevesno floro.

 

Haha omg 😸 Upam da se ni lotila tega z “minivašom” 🙊

dokler ti grenko ne pride v usta je vse OK

New Report

Close