Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Noseča sem, mož pa mi govori o drugih

Noseča sem, mož pa mi govori o drugih

Skupaj sva leto in pol. Poročena.
Sem v tretjem mesecu nosečnosti.  Mož mi večkrat omenja bivšo, težko mi je.  Dva dni nazaj, ko sva bila intimna, pa mi je medtem omenil kako lepo in seksi ženako je pred kratkim videl in mu je le ta prišla zdaj v misli.
Ne vem, ali sem preobčutljiva, ampak tole me je pa res sesulo. Prav odpor čutim do njega. Tole zame ni ljubezen (z njegove strani).

 

Popravek :

*ženako – žensko

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2037, 11.09.2023 ob 21:42

Skupaj sva leto in pol. Poročena.
Sem v tretjem mesecu nosečnosti.  Mož mi večkrat omenja bivšo, težko mi je.  Dva dni nazaj, ko sva bila intimna, pa mi je medtem omenil kako lepo in seksi ženako je pred kratkim videl in mu je le ta prišla zdaj v misli.
Ne vem, ali sem preobčutljiva, ampak tole me je pa res sesulo. Prav odpor čutim do njega. Tole zame ni ljubezen (z njegove strani).

 

Jah… Ni fajn a ne? Zakaj si to tu nam napisala, namesto da bi njemu kufre spakirala?

Še ena kurcelovka, ki hoče seme in preživnino od desca in to zapakira v besedo “ljubezen”!

Babovje, ne bo vas izučilo, da to, kar bi tumbate, da je “ljubezen”, je za desca zgolj in samo fuk!

Ko začnete hormonalno smrdet in se debelit kot kiti, se morate samo vprašat: Kdo bi vas hotel take fukat?

Lejte: NIHČE!!

Ker ste pregrde, presmrdljive, prezatežene in prezoprne!!!

Suha veja pa le nisi. Tudi to je nekaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Kurcelovkam nič jasno, 11.09.2023 ob 21:49

Še ena kurcelovka, ki hoče seme in preživnino od desca in to zapakira v besedo “ljubezen”!

Babovje, ne bo vas izučilo, da to, kar bi tumbate, da je “ljubezen”, je za desca zgolj in samo fuk!

Ko začnete hormonalno smrdet in se debelit kot kiti, se morate samo vprašat: Kdo bi vas hotel take fukat?

Lejte: NIHČE!!

Ker ste pregrde, presmrdljive, prezatežene in prezoprne!!!

Še en, ki že dolgo ni dobil in mu je zagrenjenost slišala možgane

Odgovor na objavo uporabnika
Revež, 12.09.2023 ob 00:25

Še en, ki že dolgo ni dobil in mu je zagrenjenost slišala možgane

lej jo psico, takoj ga pljuva češ da ne dobi

je resnica zabolela, pa si se odločila bit mal pasja, aneda?

kar butasto glej, ko boš ostala brez vsega, nič drugega si ne zaslužiš

Prehitro sta se sparila. Morala bi se bolj spoznati . Pa še to ni garancija, da bo uspelo.

Očitno misli na druge. Ni prihodnosti.

Kakšni odgovori! A to pišete v jamah, daleč proč od civilizacije? Saj niste normalni!

Avtorica, tvoj položaj ni zavidljiv. Vrži konkretno debato z možem, čeprav mislim, da z njegove strani ni ljubezni. Tako malo časa sta skupaj, noseča si, on pa take izjave. Meni bi se pristudil do kraja. Raje sama z otrokom. On se bo veselo gonil naokoli, ti pa sama za vse. Kar je je, postavi se zase in več previdnosti v bodoče.

Zgornje NORCE pa ne upoštevaj. Tudi po njih se vidi, da ta svet gre počasi, a zagotovo v franže.

Očitno isto kot tvoja mama, ki je skotila tak smrad

pa že dolgo nisi fukal.

Revček prav smiliš se mi. Bogi, bogi….

Ne, ti nisi preobčutljiva, on je pa premalo občutljiv. Pa kakšne ti to klamfa … morda sta šla prehitro v ta aranžma.

Ženska, če si prizadeta, tega ne skrivaj. Tudi mu povej, da to, kar dela ni normalno. Pa bodi taktična. Moški so občutljivi na jok.

Bodi taktična in sebe in njega spreobrni v islam. Boš imela prijateljice v obliki njegovih dodatnih žena, s katerimi boš lahko sklepala pakte proti njemu. 😉

Verjetno narcis, MOM ali NOM.

 

ja ni lahko in te razumem. ko ti to naredi enkrat, se potem za vedno počutiš manjvredno….če bi lahko, bi čas zavrtela nazaj in kljub temu da imava dva čudovita otroka, si želim da bi bila sama, oz suha veja. Občutki so…jaz njega na polno, a v kontra smeri imam občutek kot da sem mu v breme in da zame ne bi nikol premikal gora, kot jih jaz zanj. Pogovori….ja če je partner dovzeten za njih in od njih kaj odnese. Mojga se ne prime popolnoma nič, ne glede na to kaj mu kdo/kdorkoli pove. Vse pozabi.

Odgovor na objavo uporabnika
jpvemkakoje, 12.09.2023 ob 10:34

 

ja ni lahko in te razumem. ko ti to naredi enkrat, se potem za vedno počutiš manjvredno….če bi lahko, bi čas zavrtela nazaj in kljub temu da imava dva čudovita otroka, si želim da bi bila sama, oz suha veja. Občutki so…jaz njega na polno, a v kontra smeri imam občutek kot da sem mu v breme in da zame ne bi nikol premikal gora, kot jih jaz zanj. Pogovori….ja če je partner dovzeten za njih in od njih kaj odnese. Mojga se ne prime popolnoma nič, ne glede na to kaj mu kdo/kdorkoli pove. Vse pozabi.

”Vse pozabi.”

Iskreno? Po moje nima interesa, v kolikor bi ga imel, bj si prvič, če ne drugič zagotovo zapomnil.

Je pa tako, veliko ljudi ima otroka prehitro, ko se sploh še dobro ne poznata, potem pa sledi ekspresna ločitev.

Veliko ljudi pa pravega spozna šele v zrelih letih.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3854, 12.09.2023 ob 00:50

lej jo psico, takoj ga pljuva češ da ne dobi

je resnica zabolela, pa si se odločila bit mal pasja, aneda?

kar butasto glej, ko boš ostala brez vsega, nič drugega si ne zaslužiš

Opica si, ki je ravno priplezala z drevesa, hehehe!

Prehitro si se pustila nafilati prascu , ki te ne spoštujekot že marsikatera pred teboj . Kaj češ zdaj je tvoj pa mogoče še od katere druge .

res si malo nepremišljeno zanosila s človekom, ki ga očitno nisi poznala ali pa si mislila, da ga boš spremenila. Če že misliš nadaljevati z njim glede na to,da si noseča, potem ga kar hitro postavi pred dejstvo, da je njegovo obnašanje povsem neprimerno, razloži mu kako se ob tem počutiš in naj tega nikoli več ne naredi. Za primerjavo mu lahko omeniš, da si videla ful dobrega tipa in sedaj razmišljaš, da bi morda lahko dobila boljšega oplemenjevalca.

Ne kompliciraj. A ti še nikoli nisi na kakšnega drugega pomisla ali drugega pogledala.

A to so ti zlati možje, s katerimi so monovke poročene? LOL.

Prav so ti napisali tisti, ki menijo- prehitro v zanositev.

Par, ki je v začetku zaljubljenosti / kar dobro leto je /, je fajn, če malo skupaj zaživi- brez otrok-…in brez vmešavanja staršev, tašč, tete, sosede, ( pač samo na obiske )…, da se spozna dinamika para, če je kaj globine, kako delujejo v vsakodnevnih dogajanjih, ki jih prinese življenje, od stresa, žalosti, veselja, čustev…kako funkcionira gospodinjstvo, …in najbolj pomembno- ljubezenska čustva, zaupanje, predanost, iskrenost, zvestoba, .da se .izkristalizira v kolikor gre zgolj za koristi, finančne, da gre zgolj zato- ker je že čas, tiktaka biologija teles,. .ker so vsi drugi že, pa to- kaj bodo pa drugi rekli…da ne bom sama…in tako dalje. Veliko jih gre po poskusnem sobivanju -narazen …in prav je tako…bolje kot ločitve in mali otroci.

Očitno gre pri vama- za bolj ekonomski odnos , ljubezni ni videt. Poskrbi za otroka.

se pridružujem, prehitro. kot par, bodita nekaj cajta—samo vidva—je pa štos, da ne znajo—ker očitno le ni ta prava ljubavi —in rabijo zunanjo interakcijo, je bolj zunanji odnos in ne čustveni, pa mamika se vmešava al pa tašča, pa koj otroka, da pol dec spizdjot, ker on pa to ne bo pa še kej …to ni ljubezen. moč para je v tem, da skupaj v ljubezni prebrodita vse preizkušnje , ki jih prinese lajf.

New Report

Close