Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek NOSTALGIJA- SPOMINI

NOSTALGIJA- SPOMINI

Ker sva s Štumpantlom zavila na temi Imena k risankam, tule podajam moje najljubše risanke iz otroštva

– Čebelica Maja
– Barbapapa
– Pojoča travica
– Kalimero
– Lolek in Bolek

pa še bi se našlo , pa mi ne pride na pamet ….

Pa ostali ?

Lp,Kaja

Jani sem se na nekaj spomnil (Sarajevski žargon )

NEMA FRKE – BURAZERU
(Nedralisti )

Ti ti ,kaj pa moji Štunfki , pa štunfetka . pa godrnjavko , pa pozabljvko

yesssssss, zvečer :))) ja pr nas smo kar pridni :))))))) kar se delavnosti tiče :))

Lep dan Kaja!

Jani

Jalda, nema frke, dobro, dobro (sjeti se Đure – ma dobro, dobro) :))) Al pa tisto “opet je na redu emisija Đurine kučne čarolije! Večeras čemo peči čurku. Najprije je treba uhvatit, a onda :))))))))))))))))

Ajd, jarane!

HAHAHAHAHA..
JAZ SEM ŽE V LETIH STARI MOJ !

Od Đurota tamala hodi v vrtec skupaj z mojo hčerko. Pa on nikol vicev ne poka, tud na žurkah ne. Se kr mal nazaj drži.

Kaja še neves tega poklicni štoserji so v real lifu prave more..kr poglej Atkinsona..zatežen dedc..matr jest sem se pa pr njem zvijala od smeha..

Ne, sej ni mora, sej je za štose, ampak pred starši se pa ne zvira.
Njegova Tanja je pa res mora.

Ja kaj ces..glavno da je lepa..

Pa da lepo poje…še poesbej uno..kaj ti je deklica..da si tak žalostna..

U glau pa bl mal. Bi ti morala vidt, ko smo mel lani žurko za pusta u vrtcu, je sred dvorane planila na njega in ga izljubila ………

Đuro je drgač u normalnem lifu (tako on v intervjujih) precej resen. Ni štoser, vendar ima smisel za naredit humor. Kje so časi Sarajevske nove scene (new primitive) pa Nadrealistov, Audicije, Zabranjenog pušenja, Bombaj štampe (tam je pel in igral), pa Nele Karajlič pjevač Zabranjenog pušenja in voditelj Nadrealistov…. Mater smo se jim režal, v Sloveniji je Đuro naredil parodijo Teater Paradižnik, ista finta kot nadrealisti, pa Avdicijo v Kofe Teatru… Ah, kakšni spomini….

Ajd, Kaja. Jest jo maham dam’, lepo se imejte in se beremo spet jutri :))

Lep dan, tebi in vsem, ki se boste še potili tu in v službah, seveda pa tudi doma 🙂

Jani

Hja e to je prava ljubav..nek se vidi razkoš..heheh jest bi tud kaja..a ti neb??Matr sam ne ĐJUROTA::::Jest biiiii..uh nesmem pstttt..

Pozabil smo na film Ko to tamo pjeva!
Al pa Đekna još nije umrla a nezna se kad če.

ČUTI SINE I JA BI

AHA-AHA- AHA,(ko je rahitik kašljal )

– CRKO DABOGDA

BOG STARI NADREALIST – ahahahahah

Mašalaaaa…..

upsss !!!
A sem kaj preveč …….si zamislil
hahahahah

Al pa tista novodobna iz Lepa sela lepo gore: Ćuti mali, erotika!

Dobro jutro in lep dan vsem skupaj :)))

Jani

Če ima kdo doma posnete Nadrealiste, kupim :)))

Lep dan, in veliko sončka, pr’jatli!!

Jani

Da, ne berem še enkrat vsega… Kaj pa Maratonci tečejo častni krog? Alan Ford v Yu verziji…. oh cajti, cajti… :))

Ti, to sem pa že slišal, da ima bolj malo na podstrešju. Kaj čmo.

Samo, to je pa res, da so humoristi v privat bolj kot ne, resni ljudje.
Tudi Kobal pravi zase isto, ali pa Hribar. Kr priznata, da sta zatežena.
No sej verjetno v duši niso, samo se tam dosti izpraznijo na tem področju, pa imajo radi “mir”, ko so v privat lajfu.

I tebi sine ! se bom pozanimal – obljubim !

ja to je že ena -ali en omenil
So pa filmi ,ki sem jih lahko po desetkrat gledal
Bog stari

New Report

Close