Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nothing’s gonna change my love for you!!!

Nothing’s gonna change my love for you!!!

Ravno to poslušam zdaj…v jok pa na drevo….ueeeee

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ne v drevo, stene so zate!
Tja se raje podaj, tiste ti privežejo dušo, ne pa ene polomljene veje tam v krošnji…..
Prav?!
Cmoka na lička.

Uuuh … kako je lepa ta pesem … jooooojjjj …

smrk smrk …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Kam naj grem v takem vremenu????Če pa je vse mokro….no,zvečer grem na steno,notranjo se ve…..tam malo tega ven spustim,samo do 19h še je nekaj cajta!!!!Zdaj pa še kolegu v NEM pošljem kaki mail!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

mislila notranjo…….

aha,….samo včasih mi ni ovih tam za poslušat,nekateri so tak tečni…sploh oni starejši plezalci,ki bi mi lahko bili ateji,te pa silijo v tebe…ah,….kriza srednjih let…..groza…pa ga na diplomatski način odje*beš,te pa je užaljen!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ja,ja…smrk…smrk…smrk…..saj če mi bo,bom pol napisala zakaj se trpinčim s takšno glasbo……

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ti kar napiši … full pomaga … :))))

Lp, bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Trilči………A za vsem tem še vedno tiči bivši???

Ja kdo pa!!!???????
Saj že v cerkvi to oznanjajo!
Sp

Točno…da mu vse kure pocrkajo v kurniku…:-(((( Bom kasneje,če mi bo napisala kaj je bilo….nič posebnega…ali zame že…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ma če ponavadi dolgotvezim in detajliram…ma…bom videla…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Kaj ti nas stare ateje odjebuvlješ?!
Če je pa tok fajn tvoje joškice izza mikice špegat!
😉
Sp

Nisem rekla,da tebe…pač one druge…pa če eni so tak tečni…saj nisem edina baba tam…mater…..ko mi je tega najmanj treba!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

V cervi pa res ne,ker bi še Jezus s križa pobegnil…hi hi hi…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Nisi edina…si pa ta lepša,ni res?
Sp

Ne nisem…dve sta še ful raketi…no,ena v bistvu,ker je druga šla nekam v tujino….Sicer pa je lepota relativna,eneim je tak drugim je tak…sem pa komunikativna in na štose,samo ko mi ni,mi pač ni….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ccccccccc trili !

/

New Report

Close