Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Notranja stran beder

Notranja stran beder

Kako shujšati v notranjo stran beder? Ne morem nositi poletnih oblek, ker se mi drgnejo bedra in se odrgne koža kar je zelo boleče! Da bi nosila še neke dolge gate iz umetnih materialov ne pride v poštev saj švicam in začnejo smrdeti!

Sem znotraj vas samih.

Sem šla namesto tebe poguglat, nasveti se precej ponavljajo – mazanje z vazelinom, aloe vero, karitejevim maslom, tudi otroškim pudrom (ampak ta pušča bele madeže), tekači poznajo gel proti odrgninam, na razpolago so tudi ščitniki za predel stegen (so v športni in čipkasti varianti), nekje sem zasledila tudi mazanje z deodorantom…

Dajmo se nehat že enkrat sprenevedat! Kako shujšat? Ja madona, manj žret in več migat. Simpl. In ne, ne bo šlo samo točkovno. Vse povedano že miljonkrat.

Aja, pa vedno znova me sezujete babe, ki se s to problematiko začnete ukvarjati junija. Prej niste opazile, da imate par konfekcijskih odveč? Do morja v juliju pa že rezultati, a ne?

Znotraj vas se nahaja neviden programski čarovnik. To je kot računalniška aplikacija. Nad to aplikacijo imate absolutno kontrolo. Ko vtipkate v računalnik nek tekst se znotraj vas aktivira ta aplikacija. Računalnik lahko uporabljate kot “čarunalnik”. Z vtipkanimi besedami programirate sebe. Človek je vrhunski robot.

Samo v “bedra” ne boš shujšala, če si tako močna, da se ti drgnejo med seboj – torej moraš s sebe  sklatit kar vsaj 10-15 kg.

Drugače pa: začni kolesarit za začetek, dnevno, po uro, dve. načrtno, da ti švic dol teče – ali pa hodit, če ti je lažje -spotit in zadihat se moraš, nujno pri tem. Pa vaje za mišice notranjega dela  stegen: na hrbet  se vležeš, pomalo dvigneš trup, da delajo še trebušnjaki, pa škarjice strižeš z nogami, pa dvigaš pri tem noge od tal pa proti tlom. Pa “deska” vaja. Ležanje na boku, pa dviganje gornje noge v zrak, ali  pa še bolj efektivno dvig spodnje, ko boš malo bolj kondicijsko natrenrana – od začetka tega še ne boš zmogla.

Če bo pa po shujšanju vsaj torej 15 kg še kaj ostalo in če si pri denarju, pa še liposukcija in zateg kože – ker najbolj po shujšanju  pri takih, ki se jim “stregna in bedra drgnejo, “visi” koža na notranji strani stegen, nad koleni in na podlahteh ( roke = flappy wings). Odveče kože se pa žal ne da “shujšat” – pripravi se še na to – ali si drgneš bedra, ali pa boš po shujšanju imela visečo povešeno kožo -zdaj kaj te “vizuelno” boj moti, je tvoja odločitev, vsekakor z vidika zdravja je pa bolj zdravo, da shujšaš.  Najprej zdravje in funkcionalnost v takem primeru, šele potem “estetika” in lepota.

 

in kot so ti že svetovali -popolnoma spremenit prehranski režim.

 

Oziroma: metoda “baypass želodca” v glai- to kar delajo s sponko, kot ti zmanjšajo  raztegnjeno želodčno vrečko alipa odstranijo del želodca pri  ekstrmno prekomerno hranjenih – poglej si kakšno oddajo moje 300 kg življenje; “v glavi” si “psihološko” prepričaj, zastavi cilj, da so ti operativno zmanjšali želodec . in na krožnik našpogaš samo eno tritjino tistega, kar dandanes poješ pri vsakem obroku – in boš imela dovolj-1500 kcal na dan imaš dovolj, če želiš shujšat, kurit zaloge in če ne delaž ravno težaškega fizičnega dela. Tako se ti bo tudi po naravni poti želodec skrčil; za razliko od operiranca  zmanjšanja želodca pa tebe ne bo vsakič sililo na bruhanje za razliko od tistega, ki so mu zmanjšali želodčno vrečo.

Zredis se za kakih 15kg, bedra se lepo zalijejo in med hojo v krilu se nic vec ne drgne, ker so zlepljena skupaj, se ne premikajo.

Tudi sam imam na telesu nekaj napak, ki jih moram odpraviti. Za odpravljanje teh napak zemeljska tehnologija ne zadošča. Potrebujem več kot vrhunsko tehnologijo.

Genetika, kajne!

    Odgovor na objavo uporabnika
    Vesel oče, 22.06.2021 ob 14:40

    Genetika, kajne!

Hladilnik, špajza in štedilnik.

Jaz imam normalno težo, na meji do suhega ITM, nisem čisto razvlečena, pa se mi bedra vseeno drgnejo skupaj. Če shujšam 10-15kg, bom ekstremno anoreksična, pa se mi bodo bedra najbrž še vedno drgnila druga ob drugo.

Najbrž večina tu gor nosi bolj hlače oziroma kratke hlače, ali pa ne hodijo veliko po vročini, in to ne pride toliko do izraza. Ena gor prav govori o tem, kaj uporabljajo športniki, pa so suhi in natrenirani. Zato ideje o hujšanju niso nujno prave.

Ne, če sem napisal genetika, pomeni to genetiko.

 

Pač, smo, kakršni smo. Suhi, debeli, visoki, nizki, …, in špajza skoraj nima nič s tem.

 

Ko osvajaš punco pač pogledaš njeno mamo, staro mamo in ugotoviš družinsko anamnezo.

 

Če je njena mama debela, zna bit, da bo tudi ona in njena hči, vnukinja in tako naprej. In če te to moti, se pač ne boš spentljal s tako vzmetnico.

 

Se pa čudim, kako izbirajo moški, da je še vedno toliko predebelih ….mar ne znajo preštudirat geneze matere svojih otrok, še preden sta se spojila? Ma naj vsaj njeno mamo pogleda….ali pa njenega fotra, da ni plešast, kajti v takem primeru bo plešast tvoj sin, tega si pa ne želimo, mar ne?

 

 

Vesel oče, 200 cm, 100 kg, zadovoln s temi merami, pa še s čim, kar je zakrito s hlačami ….

Jaz poleti nosim nekoliko daljše bombažne spodnjice – kot nekakšne ženske boksarice. Bedra moram zaščiti tudi zato, ker hodim od dve do osem ur dnevno.

Za tvojo višino je lahko kriva genetika, za tistih 12 kil preveč pa špajza …

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 22.06.2021 ob 15:45

Ne, če sem napisal genetika, pomeni to genetiko.

 

Pač, smo, kakršni smo. Suhi, debeli, visoki, nizki, …, in špajza skoraj nima nič s tem.

 

Ko osvajaš punco pač pogledaš njeno mamo, staro mamo in ugotoviš družinsko anamnezo.

 

Če je njena mama debela, zna bit, da bo tudi ona in njena hči, vnukinja in tako naprej. In če te to moti, se pač ne boš spentljal s tako vzmetnico.

 

Se pa čudim, kako izbirajo moški, da je še vedno toliko predebelih ….mar ne znajo preštudirat geneze matere svojih otrok, še preden sta se spojila? Ma naj vsaj njeno mamo pogleda….ali pa njenega fotra, da ni plešast, kajti v takem primeru bo plešast tvoj sin, tega si pa ne želimo, mar ne?

 

 

Vesel oče, 200 cm, 100 kg, zadovoln s temi merami, pa še s čim, kar je zakrito s hlačami ….

Moško linijo si pa, kako priročno, kar pozabil? Pogledaš fotra, debel, plešat, in ja, velika verjetnost je, da bo tak tudi sine.

Ti si pa verjetno sin idealnih staršev, spočet v idealnih razmerah, rojen pod srečno zvezo in skrbiš zase bolje kot holivudske dive? My ass.

Odgovor na objavo uporabnika
Niste resni, 22.06.2021 ob 15:38

Jaz imam normalno težo, na meji do suhega ITM, nisem čisto razvlečena, pa se mi bedra vseeno drgnejo skupaj. Če shujšam 10-15kg, bom ekstremno anoreksična, pa se mi bodo bedra najbrž še vedno drgnila druga ob drugo.

Najbrž večina tu gor nosi bolj hlače oziroma kratke hlače, ali pa ne hodijo veliko po vročini, in to ne pride toliko do izraza. Ena gor prav govori o tem, kaj uporabljajo športniki, pa so suhi in natrenirani. Zato ideje o hujšanju niso nujno prave.

Imam idealen itm, sem ga imela tudi prej, se prej na meji podhranjenosti, vmes v nekaj letih pridelala skoraj 50kg in jih potem v nekaj letih tudi izgubila.

Torej vem, kako zgleda biti ful suh, kako normlaen in kako res debel.

Krila nosim poleti in pozimi, no poleti veliko vec kot v zimskem casu, stegna se mi se nikdar niso drgnila!

Odgovor na objavo uporabnika
Teza ni vzrok, 22.06.2021 ob 17:02

Imam idealen itm, sem ga imela tudi prej, se prej na meji podhranjenosti, vmes v nekaj letih pridelala skoraj 50kg in jih potem v nekaj letih tudi izgubila.

Torej vem, kako zgleda biti ful suh, kako normlaen in kako res debel.

Krila nosim poleti in pozimi, no poleti veliko vec kot v zimskem casu, stegna se mi se nikdar niso drgnila!

Vidve sta čisti primer, kako genetika  in hormoni prerazporejajo maščobo na ženskem telesu. Za tip telesa si že slišala morda?

Ektomorfni, endomorski in mezomorfni tip…..

 

 

 

 

 

New Report

Close