Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nov nateg?

nov nateg?

Mene vedno preseneča glupost ljudi. Živijo v dolgovih, nakupujejo na obroke, nimajo niti za en mesec na strani če se kaj zgodi in verjamejo v pravljice kako bo nek princ z neko “novostjo” prišel kjer bodo postali bogataši. Še kakšno slikco nekoga na sprehodu ki se je zraven avta za 200k slikal jim pokažeš in letijo na banko po kredit da bodo bogati. Mislim nekaterim bi res bilo potrebno opravilno sposobnost vzet.

Nikoli ne bom pozabila ene ženske v Ljubljani. Med študijem sem iskala novo stanovanje za najem. Takrat je bil še oglasnik popularen. Kličem eno številko in se ta gospa javi ter reče da stanovanja nima več, je že oddano, mi pa lahko nekaj ponudi če se dobive na kavi. Jaz naivna 20 letnica rekla ok. Itak ženska ni imela niti svojega stanovanja kaj šele enega za oddajo :). V glavnem sem vzela s sabo še eno prijateljico in se dobimo na kavi. Ženska je prišla z razsuto gnilo petko, z 5 centi narastka, v nekih cenenih cotah in plastičnih čevljih in make upom ki se je dobesedno ji topil na frisu, pa sploh ni bilo tako vroče. In potem začne razlagat kako lahko obogatim, kako lahko pustim študij in živim kot miljonar. Samo vpisat se moram nekam, pa še druge vpisat, pa vložit nekaj pa….. Sem se zahvalila, plačala kavo (dvomim da si je ona sploh lahko privoščila kavo) ter šla ven kjer smo se z kolegico par min režale kot pečene. Ženska je bila 50+, vidno totalno broke in ti prodaja bogastvo :). Mislim jaz sem pri 20ih privarčevano iz poletnega dela imela boljši avto kot ona :). Patetično do amena. Kdo za vraga na to sranje pada ne vem. Ampak opravilno sposobni ljudje pač ne.

Treba je preštudirati sistem. To je nekaj novega, kot v času Tesle elektrika.

Ni vse “nateg” kar se dogaja na internetu.

Ni vsaka binarna matrica nujno tudi piramida. Pomembno je od kod prihaja denar za razporeditev. Ko je Tesla govoril o brezžičnem prenosu slike in zvoka so ga imeli za norca. Kaj pa danes?

Mi imamo tudi politike v samem parlamentu, ki so bili v zaporu….

 

Jaz bi ti posodil, če bi se registriral kot moj direkt.

Odgovor na objavo uporabnika
kozzzza, 27.07.2019 ob 21:20

Znanka me prepricuje, naj investiram v nekaksen inface invest. Da dobim po 2 letih z vlozkom 1995€ potem mesecno 75.000€. Se ze slisi kot nateg. Pa ob najnizjem vlozku moras se 3 pripeljati v to. Zdi se mi scam. Je? Hvala!

Še deset mesecev pa boš miljonarka.

Si menda ja vložila 2o jurjev v tako donosen posel:-)))

 

Znanki se pa le zahvali s kakšno rožco.

Smo v letu 2021 in ljudje so tako ekonomsko nepismeni, ko leta 1991, ko so se začeli prvi piramidni sistemi – mislim, da je bil catch the cash. Sledila so leta MLM scamov ala Amway, Diamond…ki pa niso niti kaznivi, le zelo majhna peščica profitira iz tega (izgubi pa vse prijatelje:)).

Je pa zanimivo čtivo – hvala avtorici, rad vzamem kokice in gledam na YT vrle predavatelje in še bolj vrle poslušatelje. Me prav ponese spomin v leto 1995, ko smo se delali norca na Amway predstavitvah:))

Naj ti posodi 2jurja, ti ji bos pa vracala cez dve leti pol tega kar dobiš 37500 in te dva jurja, ko dobiš prvo izplačilo

New Report

Close