Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nov sev korone, odporen proti dosedanjim protitelesom

nov sev korone, odporen proti dosedanjim protitelesom

Hudirja, ne bo konca. Upajmo samo, da nas ne bo treflo to zimo, ker drugače smo pečeni. Ne bodo varni ne cepljeni ne preboleli.

Noče mi pripeti linka, je pa med dnevnimi novicami na siol.

Sicer sem cepljen, ampak sem vedno vedel, cepivo pomaga kvečjemu pol leta, proti novim sevom pač ne. Kot pri gripi pravzaprav. Če bodo izdelali cepivo proti tej različici, se cepim spet, s tem starim cepivom pač ne več.

Dokler nas virus ne spremeni v zombije, bo vse ok.

Kakšni debili…Koronavirusi mutirajo ves čas in lahko vsak trenutek najdeš nov sev. Tudi debila danes najdeš na vsakem koraku.

nova
Uredništvo priporoča

Ti se kar cepi, bumbar blesavi.

Nikoli konca ne kraja, pa če verjamete ali ne.

A je ta sev JJ, Kacina, Poklukarja, Beovićeve……    ?

Da smo take reve, da ne morejo enega seva po naših vodjah poimenovat smo pa res slabi.

Cele države je za eno malo mesto po svetu in bi bila čast, če bi se po kom od njih poimenoval kak sev.

Zanimivo je pa tudi to, da nikogar ne zanima razvoj cepiv, ki imajo toliko stranskih učinkov.

Bom začela bolj Štruklja spremljat, ki se tudi z zelišči ukvarja.

Pa čudno, da farmacevt Jelinčič kaj novega ne pogrunta, pa saj je menda tudi on zeliščar, bi lahko združila moči.

To sicer že vse vemo, a vseeno.

(https://www.youtube.com/watch?v=SLBlf9F8NCw)

To je samo  teorija zarote komunističnih medijev. Cepiva so učinkovita.

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 26.11.2021 ob 13:22

To je samo  teorija zarote komunističnih medijev. Cepiva so učinkovita.

V čem so pa učinkovita, če cepljeni množično zbolevajo in so množično prenašalci in cepiva dokazano množično povzročajo katastrofalne stranske učinke?

A vse to je zate le množično pretiravanje in množične teorije zarote, ki majo z resnico prav nobene zveze?

Zakaj naj bi se zarotniki tako grozovito borili za razkrivanje resnice? A misliš, da jim je dolgčas in so vsi po vrsti zapriseženi komunistarji?

Ne bodi naivna, saj sicer imaš glavo na pravem mestu.

Kod Siska se je pojavila pticja gripa. Ni nevarnosti za cloveka.

Odgovor na objavo uporabnika
no evo, 26.11.2021 ob 06:28

Hudirja, ne bo konca. Upajmo samo, da nas ne bo treflo to zimo, ker drugače smo pečeni. Ne bodo varni ne cepljeni ne preboleli.

Noče mi pripeti linka, je pa med dnevnimi novicami na siol.

Sicer sem cepljen, ampak sem vedno vedel, cepivo pomaga kvečjemu pol leta, proti novim sevom pač ne. Kot pri gripi pravzaprav. Če bodo izdelali cepivo proti tej različici, se cepim spet, s tem starim cepivom pač ne več.

Ma kakšen virus no, a nisi videl, kako je bilo z nigerijskim ki ga je naš safari zdravnik uvozil? En teden cela panika povsod, še tukaj po forumih, potem je pa kar potihnilo.

Vse skupaj je eno samo zastraševanje. Nizkotno. Preziram vse, ki to počnete.

Odgovor na objavo uporabnika
no2, 26.11.2021 ob 16:53

Ma kakšen virus no, a nisi videl, kako je bilo z nigerijskim ki ga je naš safari zdravnik uvozil? En teden cela panika povsod, še tukaj po forumih, potem je pa kar potihnilo.

Vse skupaj je eno samo zastraševanje. Nizkotno. Preziram vse, ki to počnete.

To je bila delta, za katero se je izkazalo, da so protitelesa, ki jih že imamo, zanjo učinkovita. Pri tem novem, ki je zdaj menda že v Belgiji, pa ni tako. Ne prebolevnike ne cepljene ne ščiti. Torej spet vse od začetka, hmmmm

Avtor, a ko bo ven prišel enaindvajseti sev, se boš šel cepit ponovno?

Odgovor na objavo uporabnika
Karel veliki, 26.11.2021 ob 11:13

Ti se kar cepi, bumbar blesavi.

Saj se bomo, enako b b.

Še boste desničarji na Metelkovi skupaj z džankiji stali za špiko, še …

Odgovor na objavo uporabnika
in to bo…., 26.11.2021 ob 11:50

A je ta sev JJ, Kacina, Poklukarja, Beovićeve……    ?

Da smo take reve, da ne morejo enega seva po naših vodjah poimenovat smo pa res slabi.

Cele države je za eno malo mesto po svetu in bi bila čast, če bi se po kom od njih poimenoval kak sev.

Zanimivo je pa tudi to, da nikogar ne zanima razvoj cepiv, ki imajo toliko stranskih učinkov.

Bom začela bolj Štruklja spremljat, ki se tudi z zelišči ukvarja.

Pa čudno, da farmacevt Jelinčič kaj novega ne pogrunta, pa saj je menda tudi on zeliščar, bi lahko združila moči.

To je virus opisan v glosi, moril bo med levuharji in osebki kontaminiranimi z levičarskimi idejami.

 

Pravijo, “ko voli nek izvoli”.

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 26.11.2021 ob 21:33

Še boste desničarji na Metelkovi skupaj z džankiji stali za špiko, še …

V moji družbi ni nobenih jajčevcev in tabelih, pa so cepljeni…. kaj praviš na to, trolči?

 

Zanima me, od kje vam trem bedakom ideja, da virus priznavajo “desničarji”?  Si hodilo v šolo?  Priznavaš znanost?  Si desničarki trol ali levičarski?

 

No, vidiš.

New Report

Close