Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nov shopping center šiška

nov shopping center šiška

Joj, a res? Zalost. Sem upala, da bo vsaj kaksna pametna nova za cunje,sploh cevlje, a bo samo kaksen mas a ne, ali pa humanic, jajca oboje, da o kaksnih nizkokakovostnih za cunje ala hm ne govorim, pa gotovo kakksen tom tailor, ki ga itak sploh ni nikjer v sloveniji?,! Nobene izbire in konkurence. Pa pofl,klinac. A res ni nobene cist na frišn?

Pred leti je bila v Cityparku, pa so jo hitro zaprli, ni šlo. Škoda.
Ni bila pa poceni (sploh glede na to, da naj bi šlo za koncept fast fooda), ribji zrezek in nekaj krompirčkov je prišlo dražje kot meniji v ostalih restavracijah. Pa Slovenčki raje tečejo na hamburger ali pizzo kot na ribo….
Jaz jih pogrešam.

Joj, a res? Zalost. Sem upala, da bo vsaj kaksna pametna nova za cunje,sploh cevlje, a bo samo kaksen mas a ne, ali pa humanic, jajca oboje, da o kaksnih nizkokakovostnih za cunje ala hm ne govorim, pa gotovo kakksen tom tailor, ki ga itak sploh ni nikjer v sloveniji?,! Nobene izbire in konkurence. Pa pofl,klinac. A res ni nobene cist na frišn?
[/quote]

Pišejo o 80ih trgovinah, te ki so naštete pa imamo že povsod (razen mogoče parih), nekaj novih v Slo bi bila popestritev;)
Pa ne mislit, da zdaj na veliko šopingiram;) Me ne gane in zadnja leta veliko kupujem po spletu. Do vseh trgovskih centrov v Lj imam približno enako daleč (5min gor ali dol) in da se zapeljem v nekega izven poti služba-dom, mi mora biti tam kaj zanimivo in drugače. Čeprav paše vsake toliko zamenjati lokacijo.

80 trgovin in najsodobnejši Interspar
Na 32 tisoč kvadratnih metrih površin bo 80 trgovin številnih blagovnih znamk, med njimi Interspar, drogerija Müller, Big Bang, modna ponudba iz XYZ, H&M in Hervisa ter MASS.

V središče prihajajo številne trgovine priznanih blagovnih znamk, kot so Calzedonia, Max&Co., s.Oliver, Black Label, Comma, Tommy Hilfiger, Pandora, Intimissimi, Armani Exchange, Buzz in Sport Vision.

Pred leti je bila v Cityparku, pa so jo hitro zaprli, ni šlo. Škoda.
Ni bila pa poceni (sploh glede na to, da naj bi šlo za koncept fast fooda), ribji zrezek in nekaj krompirčkov je prišlo dražje kot meniji v ostalih restavracijah. Pa Slovenčki raje tečejo na hamburger ali pizzo kot na ribo….
Jaz jih pogrešam.
[/quote]

Mislim da je bil večji problem v lokaciji. Bila je nasproti kozolca. Sendviča za 5€ ne ješ na ulici. Tudi City park ni dobra lokacija. Mora bit vsaj par miz zunaj in par v restavraciji ter parkirišče takoj zraven. Če pridejo na kosilo med službo je vsaka minuta pomembna. In tistih par minut odmora je prijetno preživet zunaj na dnevni svetlobi.

New Report

Close