Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nov teroristični napad v Franciji

Nov teroristični napad v Franciji


Ne nakladaj in ne nabijaj krivde.[/quote]

Saj to ni nabijanje krivde, je to pač dejstvo. Ki pa v ničemer ne zmanjšuje krutosti in brutalnosti zločina v Nici. In tudi nikogar ne opravičuje odgovornosti. In ne zmanjšuje nevarnosti, imenovane islamski terorizem.[/quote] Ni res. Ne poznam nikogar, ki bi zagovarjal ubijanje po muslimanskih državah. Večina pa ve zakaj se to dogaja in nikomur ni to kul. Pa a sta vidva z blokom normalna porkamadona?

Me pa res zanima, koliko so imele te žrtve pri destabilizaciji Bl. vzhoda in S. Afrike. Trditve, da smo mi navadneži sokrivi, ne pijejo vode. Teroristi skušajo uničiti evropski način življenja, ga ponižat in razvrednotit. Mah, jaz bi vse deportirala, vključno z vsemi lanskimi obogatitvami + zastražila zunanje meje eu.

Seveda niso imeli nič, nedolžne žrtve. Francija pa nikakor ne more deportirati muslimanov, ker jih ima sedem, osem milijonov, pač iz svojih bivših kolonij. In nobeno straženje meja tukaj ne pomaga, sploh ne Franciji. Ker ti ljudje živijo v Franciji. Sicer niso povedali, kdo je storilec, ampak je zelo mogoče lahko tudi nekdo, ki v Francijo ni prišel včeraj. Kar je po eni strani še bolj žalostno, ker se je zaradi vere obrnil proti državi, ki mu je nudila veliko več, kot bi mu domovina njegovih staršev.


Ne nakladaj in ne nabijaj krivde.[/quote]

Saj to ni nabijanje krivde, je to pač dejstvo. Ki pa v ničemer ne zmanjšuje krutosti in brutalnosti zločina v Nici. In tudi nikogar ne opravičuje odgovornosti. In ne zmanjšuje nevarnosti, imenovane islamski terorizem.[/quote]

Kakšno dejstvo neki, o kakšni dvoličnosti vidva? Še vedno smo v Evropi obsojali nasilje, najsibo v družinskem krogu ali izven njega. Kdaj sta videla, da je komu od Evropejcev kul in sprejemljivo, da se žensko kamenja do smrti ali iznakazi s kislino, ker se noče poročiti z nekom, ki ji ga je izbralo sorodstvo??? Preberita si kaj o tem, zakaj muslimani tako zaničujejo življenje, pa ne bosta več toliko zagovarjala njihove kulture. Ali pa se pripravita na to, da bo vajino življenje in življenje vajinih otrok vredno toliko kot ptičji drek.

Jaz nikogar in ničesar ne zagovarjam. Če se vprašaš, zakaj nekdo dela, kar dela, to ne pomeni, da ga zagovarjaš ali bognedaj podpiraš.

Mediji nas letos ogrožajo tudi z novicami, da je Slovenija šla v boj proti IS. Ves mesec so pisali eno in isto novico, pa je šlo tja le nekaj vojakov.
Pa letos tudi hvalijo našo državo. Da bi se čimveč migrantov odločilo zaprositi pri nas za azil.
Ne morem razumeti tega.

In kako so se odzvali politiki? Seveda najostreje obsojajo napad (kot da to komu kaj pomaga), sami so zakuhali zadevo, in zdaj jo kot angelčki obsojajo.

So pa še povedali, da bodo okrepili napade v Siriji in Iraku.

To pove vse.

Kolikor jaz vem, niso Iračani prišli napadat ostali svet, ampak so se vsemogočne ZDA spomnile, da bi bilo fino jit vojno delat na bližnji vzhod, in so začeli pobijati.

Odgovor pa sedaj gledamo vsi, medtem ko svetovni šerifi najostreje obsojajo napade, in si potihem manejo roke. Njim namreč ni nič hudega.

Jaz ne.

Tudi tem nekaj vojakom ne bi bilo treba iti. Je bilo čisto nepotrebno. Ne vem, zakaj smo jih spomnili na svoj obstoj in se s tem postavili na zemljevid potencialnih terorističnih napadov.

Tudi tem nekaj vojakom ne bi bilo treba iti. Je bilo čisto nepotrebno. Ne vem, zakaj smo jih spomnili na svoj obstoj in se s tem postavili na zemljevid potencialnih terorističnih napadov.[/quote]

Ker so šerifi tako ukazali.

Ko bo Evropa kruto požgana, se bo znova rodil Slobodan Miloševića.

Jaz nikogar in ničesar ne zagovarjam. Če se vprašaš, zakaj nekdo dela, kar dela, to ne pomeni, da ga zagovarjaš ali bognedaj podpiraš.[/quote]

Saj, mi se sprašujemo, zakaj, poskušamo razumeti zgodovinske in gospodarske in verske in kaj vem kakšne še vzroke za ta gnusna dejanja, tačas pa se ta nadaljujejo. Prenehajmo biti razumevajoči in psihološko naravnani in zahodnjaško tolerantni in raje poprimimo, da vsaj deloma spet vzpostavimo varnost, mir in pogoje za civilno družbo. Sicer bo šlo le še navzdol. Kakršnakoli prevzgoja ali integracija ni smiselna. Deportacije in ostre kazni so nujne. Če mene vprašaš, bi posebej za njih odprla nov Guantanamo. Ne zaslužijo si evropskega udobja v zaporu. Kakor so navajeni, tako naj imajo.

Jaz nikogar in ničesar ne zagovarjam. Če se vprašaš, zakaj nekdo dela, kar dela, to ne pomeni, da ga zagovarjaš ali bognedaj podpiraš.[/quote]

Saj, mi se sprašujemo, zakaj, poskušamo razumeti zgodovinske in gospodarske in verske in kaj vem kakšne še vzroke za ta gnusna dejanja, tačas pa se ta nadaljujejo. Prenehajmo biti razumevajoči in psihološko naravnani in zahodnjaško tolerantni in raje poprimimo, da vsaj deloma spet vzpostavimo varnost, mir in pogoje za civilno družbo. Sicer bo šlo le še navzdol. Kakršnakoli prevzgoja ali integracija ni smiselna. Deportacije in ostre kazni so nujne. Če mene vprašaš, bi posebej za njih odprla nov Guantanamo. Ne zaslužijo si evropskega udobja v zaporu. Kakor so navajeni, tako naj imajo.[/quote]

Popolnoma se strinjam!

Ampak deportirati koga? Kaznovati koga?

Naj mi le pridejo! Jaz jim pokažem! S svincem jim ogerske glave namažem! To je rekel Štefan Ropoša v eni lepi pesmici.
Ko jim bo pa lepenka s svincem namazala muslimanske glave.

Jaz nikogar in ničesar ne zagovarjam. Če se vprašaš, zakaj nekdo dela, kar dela, to ne pomeni, da ga zagovarjaš ali bognedaj podpiraš.[/quote]

Saj, mi se sprašujemo, zakaj, poskušamo razumeti zgodovinske in gospodarske in verske in kaj vem kakšne še vzroke za ta gnusna dejanja, tačas pa se ta nadaljujejo. Prenehajmo biti razumevajoči in psihološko naravnani in zahodnjaško tolerantni in raje poprimimo, da vsaj deloma spet vzpostavimo varnost, mir in pogoje za civilno družbo. Sicer bo šlo le še navzdol. Kakršnakoli prevzgoja ali integracija ni smiselna. Deportacije in ostre kazni so nujne. Če mene vprašaš, bi posebej za njih odprla nov Guantanamo. Ne zaslužijo si evropskega udobja v zaporu. Kakor so navajeni, tako naj imajo.[/quote]

Si bila tako goreča tudi takrat, ko so ZDA šle v njihovo državo pobijat vsevprek, ne da bi jim ti dali kakršenkoli povod?

Jaz nikogar in ničesar ne zagovarjam. Če se vprašaš, zakaj nekdo dela, kar dela, to ne pomeni, da ga zagovarjaš ali bognedaj podpiraš.[/quote]
Če pogledaš v zgodovino, vidiš kaj počnejo že stoletja. Od druge svetovne živijo od nafte, od česa so pa živeli prej, razen šverc komerca? Zadnjih dvesto let, ko niso več prekupčevali s sužnji, jim je šlo zelo slabo. Ker razen švercanja in ropanja prav veliko hobijev nimajo. Se je pa močno poslabšalo po zalivski vojni, ko se cel svet grebe za resurse. Če bi lahko odpisali nafto bi bil mir. Dokler ne bo voda na udaru.

Ampak deportirati koga? Kaznovati koga?[/quote]

Ob najmanjšem sumu vsakega skupaj z družino. Samo strahovlada in oster odnos bosta učinkovala. Večina dosedanjih napadalcev je bila že v dosjejih in osumljena terorista, a so jih zaradi pomanjkanja dokazov ali izteka roka, dovoljenega za pridržanje, spet izpustili….. Ne moreš aplicirati svojega sodnega sistema na nekoga, ki ga ne priznava. Želijo šeriatsko pravo? Naj se jim torej za začetek sodi po njem.

Jaz nikogar in ničesar ne zagovarjam. Če se vprašaš, zakaj nekdo dela, kar dela, to ne pomeni, da ga zagovarjaš ali bognedaj podpiraš.[/quote]
Če pogledaš v zgodovino, vidiš kaj počnejo že stoletja. Od druge svetovne živijo od nafte, od česa so pa živeli prej, razen šverc komerca? Zadnjih dvesto let, ko niso več prekupčevali s sužnji, jim je šlo zelo slabo. Ker razen švercanja in ropanja prav veliko hobijev nimajo. Se je pa močno poslabšalo po zalivski vojni, ko se cel svet grebe za resurse. Če bi lahko odpisali nafto bi bil mir. Dokler ne bo voda na udaru.[/quote]

Lepo si opisal “mogočne” ZDA.

Ker skrivajte resnico. Nube so jim prodajali mohamedanci. To ve T. Križnar in pa nekaj republikancev iz ZDA.


Če pogledaš v zgodovino, vidiš kaj počnejo že stoletja. Od druge svetovne živijo od nafte, od česa so pa živeli prej, razen šverc komerca? Zadnjih dvesto let, ko niso več prekupčevali s sužnji, jim je šlo zelo slabo. Ker razen švercanja in ropanja prav veliko hobijev nimajo. Se je pa močno poslabšalo po zalivski vojni, ko se cel svet grebe za resurse. Če bi lahko odpisali nafto bi bil mir. Dokler ne bo voda na udaru.[/quote]

Lepo si opisal “mogočne” ZDA.[/quote]
Ne samo, ampak tudi.

Citiram tuj komentar:
Pomembno je, da ostanemo mirni in prižigamo svečke, medtem ko bo na omrežjih nekdo spet naumil še en brezvezen hashtag. In seveda, da počakamo na še eno neizogibno uradno objavo za javnost, da ta tragičen dogodek “ni v nikakršni povezavi z islamom”.

The man who drove a lorry into crowds of people during Bastille Day celebrations in Nice was known to police, it has emerged.

Otroci, ljudje božji, veliko otrok je med žrtvami. Kako dolgo se bo to še gledalo? Smo res tako neumni, da nas lahko mirno koljejo?


Če bi bili tudi mi necivilizirani, bi jih pač poklali nazaj in bi bil mir. Samo tega preveč civilizirani ljudje pač ne morejo razumeti.

Izgnati bi bilo potrebno vse sorodnike storilcev, tako rekoč jim kolektivno soditi. Morda bi to pomagalo, kam jih pa deportirat, je pa res problem. Kakorkoli obračamo, je na dlani še en dokaz, kako integracija ne deluje in ni uspešna. Vseh 7 mil. najbrž ni potencialnih teroristov, vsaj upam. Ideja o posebnem kraju za tovrstne zločince bi bila kar ok, ker takim osebam sodit po evropskih zakonih, je sramota. Če terorist umre, kar ponavadi res, pa sodit sorodnikom. Vsa žlahta se ponavadi izgovarja, da niso nič vedeli, da kako je bil miren in podobne floskule, pa kaj še. Večina teh priseljencev pač odrašča s sovraštvom do nas Evropejcev, ker nam zavidajo, ker morda niso tako uspešni, v glavnem nekaj že najdejo in potem pride do takšne katastrofe. Nikakor pa ne morem razumet, kako nekateri iščete vzroke za takšna dejanja in jih opravičujete. Ni opravičila za poboje nedolžnih ljudi kjerkoli po svetu kot tudi tukaj ne. Je pa to direkten napad na evropski način življenja, torej naš način, zato logično, da nas prizadene še bolj kot napad kje drugje. Upam, da bojo politiki, tudi naši, krepko razmislili, koga spuščajo v državo in kaj to pomeni za civilno prebivalstvo. In da multikulti lahko deluje samo z obeh strani in ne zgolj s prilagoditvijo avtohtonega prebivalstva, a zaenkrat ne deluje sploh.

New Report

Close