Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nov teroristični napad v Franciji

Nov teroristični napad v Franciji

Če mi bo otroka ubil migrant iz Sirije ali Libije, bom za njegovo smrt krivila Ameriko.[/quote]
dodaj še 1/2 EU – koalicija Voljnih je napadla Iraq – brez blagoslova Združenih narodov !!
in vse sranje izvira od tega napada

Če mi bo otroka ubil migrant iz Sirije ali Libije, bom za njegovo smrt krivila Ameriko.[/quote]
Lahko kriviš tudi Jahveja, pomagalo ti ne bo veliko.

Če mi bo otroka ubil migrant iz Sirije ali Libije, bom za njegovo smrt krivila Ameriko.[/quote]

kaj pa če bo Bosanc?[/quote]

Potem bo pa kriv Janša 🙂
On jim je prodajal orožje. to je bolana logika SJW psihopatov.

nova
Uredništvo priporoča

Če mi bo otroka ubil migrant iz Sirije ali Libije, bom za njegovo smrt krivila Ameriko.[/quote]

on ga bo ubil zato, ker misli, da si ti ista kot američanka.[/quote]

In koliko se bo zmotil? A sem v NATU ali nisem?

Saj vem, da vas razpizdi, ampak četrtino sporočil bi pobrisal, ker se ne znate lepo pogovarjati.

Migrant ali priseljenec, ali otrok 3 generacije priseljencev, teba je poznati razlog za dejanje. Kaj je vzrok in kaj posledica. Vsi samo vidite, kaj se je zgodilo, dobro je vedet, tudi zakaj se je zgodilo.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

on ga bo ubil zato, ker misli, da si ti ista kot američanka.[/quote]

In koliko se bo zmotil? A sem v NATU ali nisem?[/quote]

zakaj potem ne kriviš sebe za teroristični napad v Franciji? Saj si tudi Francija?
Lahko s polno ritjo srat, ker misliš, da se to v Sloveniji ne more zgoditi.

A so se Iračani sprehajali po Evropi, dokler jih je imel Hussein čez? So se Libijci sprehajali po Evropi, dokler jih je imel čez Gadafi? So se Sirijci sprehajali po Evropi, dokler se niso na vsak način lotili rušiti Asada?

Zakaj se je Amerika (in z njo Evropa) spravila na tiste, ki so zavirali muslimanstvo? In tako lepo sodeluje z najhujšimi muslimanskimi fanatiki? Zakaj so rušili Gadafija in ne šejkov v Savdski Arabiji? Lahko sem stokrat nora, ampak ti na ta vprašanja ne moreš odgovoriti, če ne priznaš, da svetovni voditelji delajo stvari, ki gredo direktno v škodo Evrope.

on ga bo ubil zato, ker misli, da si ti ista kot američanka.[/quote]

In koliko se bo zmotil? A sem v NATU ali nisem?[/quote]

Popolna neumnost. Če (in bognedaj, da se) zgodi kaj takega, lahko kriviš zgolj in izključno človeka, ki je to storil. Ne glede na njegovo etično, versko, politično in kakršnokoli še hočeš pripadnost.
Kolikor vem, imamo ljudje razum in svobodno voljo.


Komot lahko pobrišeš. Tistim revežem tole itak ne bo pomagalo.


še bolje: zapri MON ☺

Vzrok je, da v eni knjigi piše, da greš direkt v nebesa, kjer te čaka 72 devic, če pobiješ nevernike.
Oni bradači učijo v enih okroglih stavbah, da si nevreden življenja, če ješ pujsa, pa ne hodiš zamotan okrog. Pa še milijon nebuloz, ki so pri nekaterih razvajenih moških bolj popularne kot delo, izobraževanje, skrb za druge ljudi. To ni nič privlačno za moške, ki so navajeni, da jih mame obravnavajo kot bogove.

Če mi bo otroka ubil migrant iz Sirije ali Libije, bom za njegovo smrt krivila Ameriko.[/quote]
Lahko kriviš tudi Jahveja, pomagalo ti ne bo veliko.[/quote]

Res nimaš jasnih misli. In kaj boš, pisala po FB, hodila pred ambasado s protestnimi manifesti? Medtem pa bodo teroristi veselo ubijali naprej? Ti si pravi humus za njih. Namesto da bi prednostno odpravili nevarnost, čivkate o načelih demokracije in ostali navlaki, za katero se muslimanom veselo j.be.
Če ti otroka povozi pijani voznik, boš tožila porodničarja, ki je vozniku pomagal na svet? Pisala po omrežjih, kako so grdi inštruktorji vožnje, ker ga niso naučili, da se ne sme piti, če voziš? Ah, saj nima smisla…. Pred tednom dni je umrla dveletna punčka in sprožila val sočutja in ciljanega ogorčenja, tudi s tvoje strani. Število umrlih otrok v Nici še ni znano. Use-rinse-dry-reuse.

Če mi bo otroka ubil migrant iz Sirije ali Libije, bom za njegovo smrt krivila Ameriko.[/quote]
Ne morem verjet, da lahko napišeš kaj takega… Res ne… in ti s svojim razmišljanjem si tu kao neka moderatorka… podn… Pa da ne boš zdaj zbrisala mojega posta, za moje pisanje je kriva Nikaragva!

A so se Iračani sprehajali po Evropi, dokler jih je imel Hussein čez? So se Libijci sprehajali po Evropi, dokler jih je imel čez Gadafi? So se Sirijci sprehajali po Evropi, dokler se niso na vsak način lotili rušiti Asada?

Zakaj se je Amerika (in z njo Evropa) spravila na tiste, ki so zavirali muslimanstvo? In tako lepo sodeluje z najhujšimi muslimanskimi fanatiki? Zakaj so rušili Gadafija in ne šejkov v Savdski Arabiji? Lahko sem stokrat nora, ampak ti na ta vprašanja ne moreš odgovoriti, če ne priznaš, da svetovni voditelji delajo stvari, ki gredo direktno v škodo Evrope.[/quote]
Kaj pa ima Gadafi z tretjo generacijo priseljencev?

Poglejte si tole in uživajte: https://www.youtube.com/watch?v=F8hSFU6hO5I

Tudi tebi: če otrok rine pri rdeči čez cesto, ne razpravljaš, zakaj tako in kaj je vzrok in kaj je posledica. Najprej ga trdo primeš za roko in potegneš od nevarnosti. Klepetal v nedogled boš lahko kasneje.
Navsezadnje, koga še briga zakaj in zato. Dejstvo je, da določeni ljudje v evropi organizirano ubijajo druge ljudi. Te prve je treba najti, kaznovati, iztrebiti, tudi preventivno. Šele nato se bomo lahko spet pogovarjali o integraciji in duhovnem ravnovesju in najboljših sladicah.


Ne morem verjet, da lahko napišeš kaj takega… Res ne… in ti s svojim razmišljanjem si tu kao neka moderatorka… podn… Pa da ne boš zdaj zbrisala mojega posta, za moje pisanje je kriva Nikaragva![/quote]

Žogcino pisanje ima “rep in glavo”, če greš brat njene stare stvari ki jih je pred leti pisala tle gor.
Kdor se še spomni, ve kaj mislim. O njenem “moderatorstvu” (pravilneje rečeno Thought Police) pa za eno daljšo debato 🙂


Lahko kriviš tudi Jahveja, pomagalo ti ne bo veliko.[/quote]

Res nimaš jasnih misli. In kaj boš, pisala po FB, hodila pred ambasado s protestnimi manifesti? Medtem pa bodo teroristi veselo ubijali naprej? Ti si pravi humus za njih. Namesto da bi prednostno odpravili nevarnost, čivkate o načelih demokracije in ostali navlaki, za katero se muslimanom veselo j.be.
Če ti otroka povozi pijani voznik, boš tožila porodničarja, ki je vozniku pomagal na svet? Pisala po omrežjih, kako so grdi inštruktorji vožnje, ker ga niso naučili, da se ne sme piti, če voziš? Ah, saj nima smisla…. Pred tednom dni je umrla dveletna punčka in sprožila val sočutja in ciljanega ogorčenja, tudi s tvoje strani. Število umrlih otrok v Nici še ni znano. Use-rinse-dry-reuse.[/quote]
Ne pišeš pravemu. Jaz sem leta nazaj kupil od šiptarja zidak, da mi ga ni zabrisal v glavo. Sredi najlepšega mesta.


V duhu preprečevanja nadaljnjih zločinov je to vsekakor pomembno. Še vedno pa je moški, ki je s tovornjakom povozil množico ljudi, zločinec in morilec. In nihče drug. Krivi niso Američani, Bog, sosedov Lojze, kriv je on sam. Tudi če mi alkoholiziran človek povozi otroka, ne bom krivila alkohola ali celo tistih, ki ga prodajajo, temveč šoferja.


Ne morem verjet, da lahko napišeš kaj takega… Res ne… in ti s svojim razmišljanjem si tu kao neka moderatorka… podn… Pa da ne boš zdaj zbrisala mojega posta, za moje pisanje je kriva Nikaragva![/quote]

Tudi premnogi Američani za teroristične napade muslimanov v Ameriki krivijo početje lastne vlade. Le zakaj?

Nima nobenega razloga, da bi izbrisala tvoje sporočilo. Kot tudi ne vem, zakaj nekdo, ki se ne strinja s tabo o vsem, ne bi mogel biti moderator.


A to je zate argument? Če je veliko ljudi idiotov, potem bodimo še mi. Več kot nas bo, hitreje bo naša beseda postala resnica.
Dolgo časa sem mislila, da ni slabše moderatorke od šavrinke, pa si me postavila v zmoto.


Ne morem verjet, da lahko napišeš kaj takega… Res ne… in ti s svojim razmišljanjem si tu kao neka moderatorka… podn… Pa da ne boš zdaj zbrisala mojega posta, za moje pisanje je kriva Nikaragva![/quote]

Tudi premnogi Američani za teroristične napade muslimanov v Ameriki krivijo početje lastne vlade. Le zakaj?

Nima nobenega razloga, da bi izbrisala tvoje sporočilo. Kot tudi ne vem, zakaj nekdo, ki se ne strinja s tabo o vsem, ne bi mogel biti moderator.[/quote]

To je sicer res, ampak je tudi dejstvo, da bi moderator moral biti nevtralen, ne razglašati svojega mnenja in se ne postavljati na nobeno stran, pač pa le skrbeti za kulturni nivo razprav na forumu.
Ta del ti pa šepa.

Vidim, da zagovarjaš terorizem, nasilje, ubijanje ljudi, če je le razlog dovolj pravi.
Se ti ne čudim več. Pa ne bom več o tem, ker menda ne znam strpno komunicirati ….

Tudi tebi: če otrok rine pri rdeči čez cesto, ne razpravljaš, zakaj tako in kaj je vzrok in kaj je posledica. Najprej ga trdo primeš za roko in potegneš od nevarnosti. Klepetal v nedogled boš lahko kasneje.
Navsezadnje, koga še briga zakaj in zato. Dejstvo je, da določeni ljudje v evropi organizirano ubijajo druge ljudi. Te prve je treba najti, kaznovati, iztrebiti, tudi preventivno. Šele nato se bomo lahko spet pogovarjali o integraciji in duhovnem ravnovesju in najboljših sladicah.[/quote]
Takšne ovce rabijo tisti, ki ustvarjajo pogoje za nasilje in vojno. Si idealno orodje v rokah psihopatov.

Samo dovolj sovraštva je potrebno zasejati med ljudi
in ljudje se bodo iz užitka pobijali med sabo.


Ne morem verjet, da lahko napišeš kaj takega… Res ne… in ti s svojim razmišljanjem si tu kao neka moderatorka… podn… Pa da ne boš zdaj zbrisala mojega posta, za moje pisanje je kriva Nikaragva![/quote]

Tudi premnogi Američani za teroristične napade muslimanov v Ameriki krivijo početje lastne vlade. Le zakaj?

Nima nobenega razloga, da bi izbrisala tvoje sporočilo. Kot tudi ne vem, zakaj nekdo, ki se ne strinja s tabo o vsem, ne bi mogel biti moderator.[/quote]

To je sicer res, ampak je tudi dejstvo, da bi moderator moral biti nevtralen, ne razglašati svojega mnenja in se ne postavljati na nobeno stran, pač pa le skrbeti za kulturni nivo razprav na forumu.
Ta del ti pa šepa.[/quote]

Se strinjam. Poleg tega pa niti slučajno ne skrbiš za spoštovanje ene od točk pravil za uporabo foruma:
Prepovedano je žaljenje, preklinjanje ali spodbujanje k rasni, verski ali kakršnekoli drugi nestrpnosti

Tale tema že nekaj časa ni popolnoma nič drugega kot spodbujanje k nestrpnosti.

New Report

Close