Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nov teroristični napad v Franciji

Nov teroristični napad v Franciji

Nihče ni nikoli nevtralen. Vsak človek si o vsaki stvari ustvari svoje mnenje in če ga zna povedati tako, da nikogar ne žali, jaz s tem nimam nobenih težav. Tudi ti jih ne bi smel/a imeti. Jaz tvoje mnenje spoštujem, čeprav se z njim ne strinjam. In verjamem, da imaš razloge, da razmišljaš, kot razmišljaš. Kot imam jaz razloge, da razmišljam, kot razmišljam. In res ni nikakršne potrebe, da v vsako debato z mano vpletaš to, da moderiram forum.

Nihče ni nikoli nevtralen. Vsak človek si o vsaki stvari ustvari svoje mnenje in če ga zna povedati tako, da nikogar ne žali, jaz s tem nimam nobenih težav. Tudi ti jih ne bi smel/a imeti. Jaz tvoje mnenje spoštujem, čeprav se z njim ne strinjam. In verjamem, da imaš razloge, da razmišljaš, kot razmišljaš. Kot imam jaz razloge, da razmišljam, kot razmišljam. In res ni nikakršne potrebe, da v vsako debato z mano vpletaš to, da moderiram forum.[/quote]

Resno? In kje natanko sem izrazil svoje mnenje?

Nihče ni nikoli nevtralen. Vsak človek si o vsaki stvari ustvari svoje mnenje in če ga zna povedati tako, da nikogar ne žali, jaz s tem nimam nobenih težav. Tudi ti jih ne bi smel/a imeti. Jaz tvoje mnenje spoštujem, čeprav se z njim ne strinjam. In verjamem, da imaš razloge, da razmišljaš, kot razmišljaš. Kot imam jaz razloge, da razmišljam, kot razmišljam. In res ni nikakršne potrebe, da v vsako debato z mano vpletaš to, da moderiram forum.[/quote]

Ne, nihče ni popolnoma nevtralen, obstaja pa kup poklicev, služb in del, kjer svojega mnenja ljudje ne smejo razglašati in morajo dajati vtis nevtralnosti.

nova
Uredništvo priporoča

A za teroristične napade v Indoneziji, Keniji, Egiptu, Nigeriji…, za katere prevzema odgovornost IS (Islamic Shit), je tudi kriva Amerika?


Zate bi bilo boljše, da v času, ko moderiraš ta forum, ne daješ izjav. Kajti z vsem, kar pišeš in počneš, samo dokazuješ, da slabo prenašaš mnenja, ki niso enaka tvojemu. S svojim izjavami, kako so za napade Sirijcev krivi Američani, si pa kar krepko žaljiva.

moderatorji seveda lahko imajo svoje mnenje.
Je pa odločitev vsakega posameznika, ali bo visel na forumu, ki je naklonjeno terorističnim napadom in nenaklonjeno človekovim pravicam.

Kdo na forumu je izražal naklonjenost? Je kdorkoli tukaj napisal, da je super, da se je zgodilo, kar se je? Nobenega takšnega sporočila ni bilo.

Tudi premnogi Američani za teroristične napade muslimanov v Ameriki krivijo početje lastne vlade. Le zakaj?

Nima nobenega razloga, da bi izbrisala tvoje sporočilo. Kot tudi ne vem, zakaj nekdo, ki se ne strinja s tabo o vsem, ne bi mogel biti moderator.[/quote]

To je sicer res, ampak je tudi dejstvo, da bi moderator moral biti nevtralen, ne razglašati svojega mnenja in se ne postavljati na nobeno stran, pač pa le skrbeti za kulturni nivo razprav na forumu.
Ta del ti pa šepa.[/quote]

Se strinjam. Poleg tega pa niti slučajno ne skrbiš za spoštovanje ene od točk pravil za uporabo foruma:
Prepovedano je žaljenje, preklinjanje ali spodbujanje k rasni, verski ali kakršnekoli drugi nestrpnosti

Tale tema že nekaj časa ni popolnoma nič drugega kot spodbujanje k nestrpnosti.[/quote]

Drži. Ampak tega Žoga ne vidi, ker s svojim pljuvanjem po američanih sama spodbuja k sovraštvu in nestrpnosti.

Kdo na forumu je izražal naklonjenost? Je kdorkoli tukaj napisal, da je super, da se je zgodilo, kar se je? Nobenega takšnega sporočila ni bilo.[/quote]

pa saj se teroristi skupaj s tabo borijo proti grdi Ameriki?
Svinjanja modregavala pa nikoli ni nihče brisal na primer?

Tema se sprevrže v napdanje drug drugega, namesto, da bi se argumentirali, se gre na to, kdo bi kaj smel in zakaj ni tam in tkao naprej.

Torej tema za nadaljevanje nima smisla.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Oooh. Jaz imam Američane izjemno rada. Govora je bilo o početju ameriških oblasti. Ki ji tudi sami Američani ne zaupajo.

New Report

Close