Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu nov tip natepava vnedogled

nov tip natepava vnedogled

Skupaj živita, seksata pa 3 tedne?

Tri tedne sta skupaj pa že živita skupaj?
Hecno. Sploh da te po treh tednih moti da predolgo seks traja. Si predstavljam kako bo šele čez kakšno leto dve 🙂
Aja nasveta pa nimam. Na žalost še nisem imela takega problema.
MOgoče ima problem z razmišljanjem o seksu tako kot nekatere ženske, revež verjetno razmišlja kako se ti je uspelo vseliti se po prvem seksu in pol mu pač ne gre 🙂

RAzumem, kaj hočeš povedat, ampak ne, nisem mehanska in tehnična. In se pogovarjava o seksu, veliko, samo menim, da mi še ni pripravljen priznat svoje fetiše.
[/quote]

Fetišev mu pa raje res še ne priznavat. Tvegaš, da ne bo več niti erekcije, kaj šele orgazma. Ženske znate imeti čudaška nagnjenja; za te stvari je treba imeti dober želodec.


Če bi pozorno prebrali, sem napisala, da tri tedne seksava. Se pa poznava že pol leta. Nisem se vselila k njemu, niti on k meni, pač pa sva najela stanovanje. Razumljivo sedaj?

Še manj ali pa vse. Sta padla v friend zone, zdaj pa se trudita z nekim seksom, ki nobenemu prav ne sede.

Pač nisva tipa, ki bi seksala po prvem zmenku. In? Ja, najprej sva se spoznavala. Sva se poljubljala že prej, samo seksala nisva, razen pri mojih starših v hiši enkrat in pri njegovih tudi enkrat. Potem sva šla na svoje. Kaj ni jasno?

Torej je pol leta čakal da se ga usmiliš in ko si se ga sta se takoj vselila skupaj? Hecno napredovanje veze morem rečt.
Ja nč, pogodbo imata verjetno za najmanj eno leto…..pač štej minute 🙂
[/quote]

res bedni komentarji. ko si mislila, da sta skupaj tri tedne, je bilo narobe, zdaj ko je jasno, da se poznata pol leta, je spet narobe. Kaj je z vami?

avtorica, zagotovo je fetiš. Pri mojem bivšem je trajalo dva meseca, da sem izvedela za kaj gre, prej pa podobno kot pri tebi. No, mojega so rajcala mlada dekleta, tam pri 15, 16. Tega si ne more privoščit več, to je zdaj pedofilija, če bi živel v času Prešerna, bi pa bilo normalno. Starejše, bolj izkušene ženske ga ne rajcajo. Tega je veliko, samo da dedci ne priznavajo.

res bedni komentarji. ko si mislila, da sta skupaj tri tedne, je bilo narobe, zdaj ko je jasno, da se poznata pol leta, je spet narobe. Kaj je z vami?

avtorica, zagotovo je fetiš. Pri mojem bivšem je trajalo dva meseca, da sem izvedela za kaj gre, prej pa podobno kot pri tebi. No, mojega so rajcala mlada dekleta, tam pri 15, 16. Tega si ne more privoščit več, to je zdaj pedofilija, če bi živel v času Prešerna, bi pa bilo normalno. Starejše, bolj izkušene ženske ga ne rajcajo. Tega je veliko, samo da dedci ne priznavajo.
[/quote]

Ja, prav imaš glede tipov. Tudi mene rajcajo mladostnice, še nevpeljane v seks. Take, ki jih moraš naučiti seksa. Če ženska preveč zna, me ne rajca. Mi vse dol pade. To je v moških genih, da imamo radi punco, ki jo moramo še vsega naučiti. Jaz imam 32, moja bejba pa 19. Se super dopolnjujeva.


Boga nesposobna revica ne zna poskrbeti, da bi tipu prej prislo, lol. Rabis lekcije?
[/quote]
Ti itak ne seksaš 😁

Nasveti babe, ki nikoli ni imela tipa 😀
Cerkvenjakinja kot farji, samo teorija vas je.

Pač nisva tipa, ki bi seksala po prvem zmenku. In? Ja, najprej sva se spoznavala. Sva se poljubljala že prej, samo seksala nisva, razen pri mojih starših v hiši enkrat in pri njegovih tudi enkrat. Potem sva šla na svoje. Kaj ni jasno?
[/quote]

Potem se pač ne pritožuj. Sta čakala, se vselila skupaj, zdaj vama očitno seks ne štima. Dost neumno. Moti te po treh tednih, čez tri mesece bo še slabše. Čez šest najkasneje se bosta pa kregala, kdo ostane v stanovanju in kdo se seli. Če ti ni jasno, naslednjič cakaj do poroke.

Tole sploh niso neki strašni timingi, če le ni več najstnik.
A ti pa ne bi uživala še enkrat ali dvakrat, če vse zaključiš že v prvih 15 minutah? Da se marsikaj – od spremembe stila, ritma, ipd. Dejansko se lahko spraviš v razpoloženje in uživata skupaj dalje.


Postani spet samska.
Če se ti itak ne ljubi.

Nasveti babe, ki nikoli ni imela tipa 😀
Cerkvenjakinja kot farji, samo teorija vas je.
[/quote]
Pol pa ne dajat nasvetov, če nikoli nisi imela tipa ane…se pa ne čudim da nisi, glede na to kake izpade spet imaš, ko se jaz pojavim…..

Zakaj pa ne počakaš, da pri tebi pride orgazem pozneje?

Tole sploh niso neki strašni timingi, če le ni več najstnik.
A ti pa ne bi uživala še enkrat ali dvakrat, če vse zaključiš že v prvih 15 minutah? Da se marsikaj – od spremembe stila, ritma, ipd. Dejansko se lahko spraviš v razpoloženje in uživata skupaj dalje.
[/quote]
Če pa se ji ne ljubi.
Če bi bilo obratno, bi babe takoj skočile v luft, moškega označile za egoista in da mu ni mar za žensko, da ga zanima samo seks in njegov orgazem.

Zato moraš večkrat le zamenjati spola, da uvidiš resnico, namesto golega natepavanja neumnosti.

Sem čakala. Nič ne pomaga. Po mojem orgazmu še 10-15 min.:)

tolk fejk tema …bi reku ljubljančan
to da celih 15 min nabija pa ti sam enkrat pride…


Če pa se ji ne ljubi.
Če bi bilo obratno, bi babe takoj skočile v luft, moškega označile za egoista in da mu ni mar za žensko, da ga zanima samo seks in njegov orgazem.

Zato moraš večkrat le zamenjati spola, da uvidiš resnico, namesto golega natepavanja neumnosti.
[/quote]

Ne ljubi se mi toliko časa se ukvarjat, ja. To pa ne pomeni, da ne naredim vsega, kar lahko. Sprememba stila, ritma, vse to počenjam in bi tudi vedel, če bi prebral. Ampak tebi ne gre za resnico, gre ti za napad. In kot že povedano, te spremembe in trud v bistvu ne mara, Rad bi misionarca, dokler mu ne pride, in tega se mi ne ljubi. Ležat pod njim, medtem ko on natepava. Okej? Pa enim je treba res narisat vedno znova, od enega do drugega posta že pozabite, kaj je napisano.

Ne ljubi se mi toliko časa se ukvarjat, ja. To pa ne pomeni, da ne naredim vsega, kar lahko. Sprememba stila, ritma, vse to počenjam in bi tudi vedel, če bi prebral. Ampak tebi ne gre za resnico, gre ti za napad. In kot že povedano, te spremembe in trud v bistvu ne mara, Rad bi misionarca, dokler mu ne pride, in tega se mi ne ljubi. Ležat pod njim, medtem ko on natepava. Okej? Pa enim je treba res narisat vedno znova, od enega do drugega posta že pozabite, kaj je napisano.
[/quote]
Daj raje priznaj, da ga ne maraš in ti ni do odnosa. Glede na tvoje natepavanje in izražanje.

Zakaj fejk? A tega nikjer ni? Je tako čudno? Ja, meni pač pride samo enkrat, njemu pa tudi. Po tem, ko mi enkrat pride, ne gre več v drugo. Čez kakšne pol ure pavze, ja. Takoj pa ne. Žal.


Daj raje priznaj, da ga ne maraš in ti ni do odnosa. Glede na tvoje natepavanje in izražanje.
[/quote]

Rada ga imam in to zelo. Zakaj bi bila z njim v najetem stanovanju, če ga ne bi marala? halo? Stanovanje je na črno najeto, lahko greva kadar hočeva. In ja, rečem bobu bob, meni je tisto dolgo not pa ven po tem ko mi pride pač natepavanje. Saj če bi bilo 5 min, kul. In če bi pustil, da spremenim položaj itd., ampak ne, on bi rad samo na njegov način dokler mu ne pride. Ne me narobe razumet. Dokler meni ne pride, je super krasen, ful me razvname, delava razno razne zadeve, ampak ko mi pa enkrat pride, pa bi on hotel še sebe zadovoljit, je pa misionarc in konec.

obvesti me, kdaj natepavata … pridem nastavit, ko ti končaš ☺

Rada ga imam in to zelo. Zakaj bi bila z njim v najetem stanovanju, če ga ne bi marala? halo? Stanovanje je na črno najeto, lahko greva kadar hočeva. In ja, rečem bobu bob, meni je tisto dolgo not pa ven po tem ko mi pride pač natepavanje. Saj če bi bilo 5 min, kul. In če bi pustil, da spremenim položaj itd., ampak ne, on bi rad samo na njegov način dokler mu ne pride. Ne me narobe razumet. Dokler meni ne pride, je super krasen, ful me razvname, delava razno razne zadeve, ampak ko mi pa enkrat pride, pa bi on hotel še sebe zadovoljit, je pa misionarc in konec.
[/quote]
Zdaj pa za trenutek obrnimo zadevo in bodi ti na njegovem mestu.
Kaj bi si mislila, da bi samo njemu prišlo, za tvoj orgazem pa ti ne bi bilo mar ?
In ti si ista. Popolna egoistka.
Zato me ne farbaj z neko ljubeznijo.

Ženska, ki ima moškega res rada, tudi uživa v seksu z njim, tudi po tem, ko njej pride.
Ker pač enostavno z njim uživa in ji je všeč, če on uživa in mu to tudi privošči.

Zakaj fejk? A tega nikjer ni? Je tako čudno? Ja, meni pač pride samo enkrat, njemu pa tudi. Po tem, ko mi enkrat pride, ne gre več v drugo. Čez kakšne pol ure pavze, ja. Takoj pa ne. Žal.
[/quote]

Ker še vsaka se ne spomne tistega ki je špricnil takoj ali po treh porivih…

New Report

Close