Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Nova anketa: Pirc Musarjeva bi s svojo stranko pobrala skoraj 12 odstotkov glasov

Nova anketa: Pirc Musarjeva bi s svojo stranko pobrala skoraj 12 odstotkov glasov

Hahaha 700 državljanov dej ne no.

Ma nima cerar levega programa, kopira kosovskega doktorja, se slini okol vatikana, homiče je komaj podprl, to je pač nula, neka sredina, malo da se okol korita postavijo, to ni L od levice, je skor čist identično kot da bi kosovski doktor bil, za mišji kuhac bolj v levo.


SEveda ga nima. Kaj pa sploh ima. Edino podporo komunajzarjev, ki ga držijo na oblasti in s tem imajo pravico delati, kar jim paša. Verjetno gre zasluga njegovi mami Zdenki, ki je bila zagrižen komunajzar. Dobro vemo, da je Cmerar samo lutka, ki lepo govori, naredi pa ne nič. Samo slinjenje in obljube.

Musarca se mi dopade, pametna in ostra, ampak samo ona zame ni dovolj, verjetno program bi bil nek sredinski spet, moj glas je zato že oddan ZL, so se izkazali za moj okus, Tomička je zakon.



Kateri so pa tvoji, pametni in koristni kandidati?

A to bi bila spet nova satelitska Kučanova (ups), oziroma levičarska stranka? Pa poglejmo kaj se je zgodilo z dosedanjimi levimi strankami, ki so jih ustanovili na hitro v zadnjih 10 letih katere ste ovčice levičarske dejansko volile – mislm, res moraš bit bogi na umu, da voliš take nove stranke:

– ZARES (Gregor Golobić in njegova kompanija je hitro razpadla)
– Državljanska lista Gregorja Viranta (propadel po tem, ko se je izkazalo, da je levičar, hinavec, lažnivec in leze Jankoviću v rit)
– Pozitivna Slovenija (hahaha a se še kdo spomni tistega pajaca za katerega so vsi volili in nato noben ni hotel sestaviti vlade z njim?)
– ZAB (zavestništvo Alenke Bratušek, komedija na kubik)

Trenutno še žive satelitske stranke levičarjev ki so bile na hitro ustanovljene in še živijo, ampak verjetno ne bodo več dolgo (glede na to, da hitijo ustanavljati novo stranko):

– SMC (vi to resno? Vi ste resno tako bebasti, da ste verjeli katerokoli besedo tega brezhrbteničarja Cerarja?)
– ZL (sploh ne bom komentiral, da so to komunisti, ki hočejo nazaj zediniti Jugoslavijo. Seveda ni treba omenjati, da pri naslednjih volitvah ne bodo več prišli v parlament)

In DANES levičarji spet, že najmanj sedmič v zadnji dekadi razmišljate, da bi volili novo stranko in njihovim praznim obljubam.

Vi to resno??? Ogromno mentalno ubogih ubogih ljudi je v tej državi, vse to se kaže skozi volitve.

Všeč mi je tvoj ‘železen’ (ironičen) prispevek. 🙂



Kateri so pa tvoji, pametni in koristni kandidati?[/quote]

Najbrž je tip simpatizer Janše. Bi volila desnico, če ne bi bilo njega na sceni. Dokler bo on predsednik SDS, ta stranka nima mojega glasu.



Koga pa volite mentalno razviti v tej državi?

Vse zgoraj naštete stranke so prišle v parlament, v koalicijo in posledično na oblast – a veš zakaj??? SAMO ZATO, DA JANŠA NE BI ZMAGAL.

Zdaj pa povej, A TO TEBI KAJ POVE??? Kakšen zaključek lahko potegneš iz tega???

Všeč mi je tvoj ‘železen’ (ironičen) prispevek. :)[/quote]

Resno mislim. Pravi levičarji ne moremo nekih medlih sredincev volit. Dajte mi že danes škatlo, dam glas za ZL, sploh ne rabim gledat, kdo bo še kandidiru.

Zgolj ugibam da zato, ker je ukradel tiste vojaške papirje in jih objavil zaradi česar se je začel proces osamosvojitve od Jugoslavije, to je pa levičarjem pokvarilo načrte glede vodenja Jugoslavije. Tako se jim je ta Janša zameril in zganjajo gonjo proti njemu že skoraj 30 let. On pa jim uspešno kontrira in jim meša štrene.

To je pač ta večni boj med Kučanom in Janšo, samo da eden zdaj deluje iz ozadja, cilj imajo pa tako kot si že sama omenila samo eden, to da se prepreči desnici priti na oblast. Do zdaj jim je to zelo dobro uspevalo, prišli so na oblast samo 1x. Tisto v drugo je pa bilo hitro zrežirano, da se ga je po enem letu vrglo iz oblasti.

Danes smo kjer smo izključno samo zaradi levičarske mentalitete in njihovega vodenja (kradenja v državi). Vsakemu normalnemu je jasno, da ti v enem mandatu težko kaj narediš, kaj šele nastaviš svoje ljudi na mesta (diplomacija, uprave, vodstva, itd.)

ZL = ne-janša ksiht z anti-janša programom
nove sredinsko stranke bodo pa: janša program z ne-janša ksihtom.

Všeč mi je tvoj ‘železen’ (ironičen) prispevek. :)[/quote]

Resno mislim. Pravi levičarji ne moremo nekih medlih sredincev volit. Dajte mi že danes škatlo, dam glas za ZL, sploh ne rabim gledat, kdo bo še kandidiru.[/quote]

🙂 Pravi levičarji ne morete volit nikogar, ki ne plava v oblakih, nima nobenega stika z realnostjo ter se ne napaja iz javnofinančnih sredstev.

Ali lahko končno naredite ankete, ki bo dobrovoljna za vse ljudi, hvala.

Resno mislim. Pravi levičarji ne moremo nekih medlih sredincev volit. Dajte mi že danes škatlo, dam glas za ZL, sploh ne rabim gledat, kdo bo še kandidiru.[/quote]

🙂 Pravi levičarji ne morete volit nikogar, ki ne plava v oblakih, nima nobenega stika z realnostjo ter se ne napaja iz javnofinančnih sredstev.[/quote]

Takšnega ne more nihče volit. Se še ni zgodilo v zgodovini Slovenije.

Politična mafija. Zagarantirati si hoče oblast do konca vseh vekov. 70 let je za njih prekratko obdobje oblasti.


To se dela tik pred volitvami. Uspeh zagotovljen in preverjen pri levih. Poglej Cmerarja in njigovo SMC.[/quote]

Cerar in SMC ni ravno levo usmerjen…[/quote]

A kje pa! Navzgor! Kakšna leva? In kakšna desna? Navzgor!

No, ste vidl, kako pripravljajo teren? Zaigrajo “anketo”, ponudijo Musarco in Slovenčki, ki jim MORA nekdo prišepniti koga naj volijo, bodo kar miže volili Musarco. Butalci! Butale!

Čestitam! Napisal si moje misli, ki sem jih že večkrat napisal na tem forumu.
Butalci sploh nikakršnega pojma nimajo, koga morajo voliti, da bo šla država samo navzgor! Volijo tistega, ki jim ga z “anketami” ponudijo. Musarco! Pač butalci, ki resno sploh ne znajo razmisliti o svojem življenju. Butalci se ne zavedajo,da jim politika kroji slabo ali pa dobro življenje. zato se, Butalci, raje zanimajo za fuzbal. A nau kmal že spet en važen fuzbalsk prvenstvo?

Vse zgoraj naštete stranke so prišle v parlament, v koalicijo in posledično na oblast – a veš zakaj??? SAMO ZATO, DA JANŠA NE BI ZMAGAL.

Zdaj pa povej, A TO TEBI KAJ POVE??? Kakšen zaključek lahko potegneš iz tega???[/quote]

Ja, meni pove, kako ste dovzetni za propagando. Če državni mediji leta nabijajo čez Janšo, bo seveda vsaj pol slovenskih butalcev tej propagandi verjelo. Verjamejo v neko kliniko, v neke defektne otroke, če napišem najbolj podle stvari.
Razmisliti zdravo in ločiti podlo propagando od resnice pa je za fuzbalske Slovenčke že preveč.
Premladi ste!!!! Starejši vemo za podlo in pokvarjeno propagando, ki nam je uničila dobronamerne sanje o prihodnosti. In smo znali ločiti za kaj in čemu je propaganda
namenjena. Storiti pa nismo mogli nič! V državi, kjer se vlada s terorjem, ne moreš nič.

New Report

Close