Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Nova politična stanka Aleša Primca se bo imenovala

Nova politična stanka Aleša Primca se bo imenovala

Če je Cerarju iz nič uspelo postati premier laho tudi Primcu. Primc ima odličen program svet stoji na družinah in otrocih.
Primc jaz bom volila zate le z dobrim delom naprej.

Se podpišem!

No zgolj še en pastirček, ki bo pasel svojo stado ovčic in iz te uboge kokoške ustvarjal raj na zemlji.
Ime stranke bi mu pa (če bi se mene vprašalo) obrnil… DOG :-))

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Kaksno izjavo je ze dal Primc ob umoru tiste puncke iz Jesenic?

Za otroke se gre, pa to…

Se enega orto nakladaca v politiki pa res ne rabimo.

Včeraj sem ga gledala na 24 urah in bil je čudovit kako on to govori kako to on verjame z srcem v svoj cilj in ni pohlepen na denar on bo odličen premier Slovenije.

Amen.
(že dolg se nisem tok nasmejala)


A vidiš zdaj, ti zgoraj? Ljudje ne ločijo med iskrenostjo dobrega človeka in igro pokvarjenca.

Amen.
(že dolg se nisem tok nasmejala)[/quote]

Ahahaha, jaz tudi ne. Naivnost ne pozna meja. Žal.

Še vsak ”posebnež” je imel svojo Evo. Imel jo je Fürer, ima jo JJ, ima jo tudi Primc. Se bo že preimenovala Angelca do volitev, da bo poimenovanje ustrezno.

Noben pravi levičar ne bo glasoval za verskega blazneža![/quote]

Kdo pa je pravi levičar?[/quote]
Vsi. In nihče.


A vidiš zdaj, ti zgoraj? Ljudje ne ločijo med iskrenostjo dobrega človeka in igro pokvarjenca.[/quote]

Ja, vidim. Saj človek ne ve, a bi se jokal ali smejal ali bruhal ob možganski kapaciteti nekaterih ljudi (in na žalost volivcev). Škoda, da dr. Gruber nima svoje stranke, on bi pri nas gotovo prišel v parlament:-)

Če lahko kdo reši slovenijo je to Primc. On je dobil moje spoštovanje, ko se je tako boril za otroke in družine in ni pustil, da bi geji posvojili otroke.

[img]https://i.imgflip.com/1hg9uq.jpg[/img]

In ti to dejansko verjameš ? Politika je kur… zapomni si to. Taki kot je Primc igrajo ravno na karto naivnosti ljudi in se hinavsko skrivajo za “družinami, otroki…”. To pa seveda vžge, če človek ima človek možgane on off.


A vidiš zdaj, ti zgoraj? Ljudje ne ločijo med iskrenostjo dobrega človeka in igro pokvarjenca.[/quote]

Ja, vidim. Saj človek ne ve, a bi se jokal ali smejal ali bruhal ob možganski kapaciteti nekaterih ljudi (in na žalost volivcev). [/quote]

Sem se smejala nekaj časa. Zdaj gre tudi meni na bruhanje saj vidim koliko ljudi resnično razmišlja kot Katarinca2.

[attachment=0]Rešitelj.jpg[/attachment]Jah, no, pelji si domov svojega rešitelja!

Ljudje že dolgo izbiramo samo še manjše zlo. Kdo bo povzročil manj škode….

Naslednji referendum bo imel naslov: Ali ste za to, da se v Sloveniji prepove pravica do splava?

Ja, vidim. Saj človek ne ve, a bi se jokal ali smejal ali bruhal ob možganski kapaciteti nekaterih ljudi (in na žalost volivcev). [/quote]

Sem se smejala nekaj časa. Zdaj gre tudi meni na bruhanje saj vidim koliko ljudi resnično razmišlja kot Katarinca2.[/quote]
Da je Primc dobra izbira, je pokazatelj že to, da ga tukajšnji levičarji tako kritizirajo.
Levičarjem se pač tresejo hlače, ker vedo, da se jim bliža konec privilegiranega komunističnega življenja.

Naslednji referendum bo imel naslov: Ali ste za to, da se v Sloveniji prepove pravica do splava?[/quote]

Seveda smo.

Naslednji referendum bo imel naslov: Ali ste za to, da se v Sloveniji prepove pravica do splava?[/quote]

Seveda smo.[/quote]

Govori zase.

Sem se smejala nekaj časa. Zdaj gre tudi meni na bruhanje saj vidim koliko ljudi resnično razmišlja kot Katarinca2.[/quote]
Da je Primc dobra izbira, je pokazatelj že to, da ga tukajšnji levičarji tako kritizirajo.
Levičarjem se pač tresejo hlače, ker vedo, da se jim bliža konec privilegiranega komunističnega življenja.[/quote]

Ti pa ne vidiš niti mm pred svojim nosom, kajne ?

Naslednji referendum bo imel naslov: Ali ste za to, da se v Sloveniji prepove pravica do splava?[/quote]

Seveda smo.[/quote]

Na pa pojdimo nazaj v srednji vek.


Da je Primc dobra izbira, je pokazatelj že to, da ga tukajšnji levičarji tako kritizirajo.
Levičarjem se pač tresejo hlače, ker vedo, da se jim bliža konec privilegiranega komunističnega življenja.[/quote]

Ti pa ne vidiš niti mm pred svojim nosom, kajne ?[/quote]
Ne vidim. Priznam.
Ampak vidim pa vaše rdečuharske zaskrbljene obraze, ker vidite, da vam bo odklenkalo.

Seveda smo.[/quote]

Na pa pojdimo nazaj v srednji vek.[/quote]
Saj smo zdaj v srednjem veku. Rdečuharji ste nas pripeljali vanj.

Ti pa ne vidiš niti mm pred svojim nosom, kajne ?[/quote]
Ne vidim. Priznam.
Ampak vidim pa vaše rdečuharske zaskrbljene obraze, ker vidite, da vam bo odklenkalo.[/quote]
Odklenkalo – kako? Imam homoseksualnega otroka in se bojim za njegovo prihodnost, to je res. Sem zato komunistka?

New Report

Close