Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nova tema…

Nova tema…

Ja odpiram jo,takoj ko se mi je zasvetilo..tkole..je malce bolj delikatna zadevica.ampak če smo kolegi,prijatelji…potem so upamo tudi na nek lep način par stvari povedati v obraz.Hmm izredno zanimiv bo,če se boste le potrudili.In kaj je najvažnejše ZELO KORISTNO!
V prejšnji temi smo ocenjevali tako kakšni smo..v tej napišimo v čem smo lahko še boljši…Kaj komu leži,kaj bi lahko bilo še bolje,kje se lahko še bolj razvijemo..in navsezadnje kaj lahko odpravimo,da bo boljše..To se pravi,povejte brez dlake na jeziku,kaj koga moti,oz kaj,kje,kako…bi lahko bilo bolje…Saj se stvari lahko na lep način povedo,brez da kaj boli..A bo šlo?Al je to too much…hmm zdejle premišljujem al vse skup pobrišem…al pustim…Ah pomoje bom kar pustila ker me zanima kaj bo ratalo iz tega! Ni nič slabega vzemite za dobro….oki?!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uh.. muca, full delikatna zadeva.. jest bi rekel tkole… ostanite taki kot ste…. ker take vas mam rad… ne popravlejte kej preveč, ker zna bit.. slabše :)))))))))

Jani se ne bi trudil kej izboljševat… take it or leave it :))))))

Jani mal se potrudi no! Ne nisem mislila ni slabega..lej
tkole bom rekla…
MARIČIII!! kličem te!!!
Hitro oz čimprej pisalo v roke in vnovči s pisanjem vse tisto,kar skrivaš v sebi!!Toliko lepega..je škoda res!Smo te že vzpodbujali ampak resno..piši piši…
Tko sem mislila no! Pa še..pa še….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

mene lahko tud oklincaš..hehe moja ušesa sprejmejo vse…pa veš kaj..matr nekej se me pa prime tud!Tko da ti kar pogumno…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

mačko, meni ni do premišljevanja,……
Jani je lepo napisal Ostanite taki kot ste !!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

A žiher tebe jest mal pokregam aaa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pustmo to temo..kot sem jo odprla jo zdejle zapiram…

ampak Štumpiju bo treba vseen ušesa navit!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vsak je po svoje edinstven in ga imamo radi ravno zaradi tistih malih napakc, ki jih tu pa tam pokaže. Pridejo dnevi, ko bi najraje pojedli živega vsakega ki pride mimo … drugič se imamo radi kot prašički mladi … vedno pa delamo to, kar čutimo in smo to kar smo.

Jaz vas premalo poznam, da bi lahko karkoli rekla … sem konec koncev tu šele četrti dan … ampak v teh štirih dneh ste mi nekako prirasli k srcu. Večkrat so mi tudi ob vaših postih prilezle solze v oči … ker so tako polni ljubezni, da se kar ne morem načuditi. In še bolj lepo mi je pri srcu, ker ste me tako z odprtimi rokami sprejeli v svojo druščino … Hvala vam.

Bodite takšni kakršni ste … saj taki ste najboljši!

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

na voljo sem ti , dokler se ne prikaže sonce……

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Kam se je pa danes mišon zgubil..??
Pa ja ga spet ne boli prst k bohve kaj je z njim počel včerej..pa zdej pisat ne more hmmm?Resno me skrbi…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A nimate sonca..uh pr nas je vroče vroče…
Sm tolk te okregam..k nas tkole lahko puščaš…k te ni….pa tko…na zdej sem pa brez besed..Skratka mal večkrat sme gor poglej..pa vsaj pikico napiš..pa bo!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Verjemi ,da me dostikrat prime ,da bi vsaj križec ali zvezdico napisal ,žal …

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

he A te prime pa te mine???
Pa tiste pikice………..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

vklopi razum, mucka!

dobrodlošla med nami

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ajaaaaa ,ja zakaj pa ne poveste..madonaaa..jaja ga bom vklopila no!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

heheheheheh, bravo Jana

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

hhhhhhhhhhmmmm tudi meni je to sumljivo !!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

hee jep…zelo sumljivo!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uh , tale zdej je pa huda !

Veš ,sem si pa res vzela čas pa mal razmišljala o tem , če me kaj moti pri kom in kaj je to in predvsem , koliko .

Dobro , jaz sem junak , bom povedala !
Moti me pri moji , naši Mariči to , da je tako občutljiva .
Vem , da je , ker ima občutek , da jo kdo včasih namerno ignorira. Jaz pa pravim , da ni tako !
Ker se dostikrat zgodi – še posebej pri njenih jutranjih temah , da človek preprosto NIMA KAJ dodat ! A češ samo napisat – res je ?!
Dobro , MAriči , to sem javno vrgla kost zato , da ti tudi drugi enkrat za vselej in javno povejo , kako in kaj.
Ne zameri !

No , tista slika Jani bi tudi lahko povedal , kdaj me nateguje , ne da se jaz slinim , ko se gre on arabskega terorista , pa ga pecam in preganjam in se mu delam lepa , ker mislim , da je en nov car :)))
Evo , to je tako mal za hec . Drugače nimam pripomb.

Pravzaprav , kaj jaz vem !
Ni glih ne vem kaj , kar bi me pri kom motilo.

Aja , če čem bit RES ČISTO DO KONCA ISKRENA – včasih me malo moti prižiganje in ugašanje lučke :))))

Drugače pa – nislim , nič drugega ni , saj si itak povemo in smo ostali tu v glavnem samo tisti , ki smo si všeč in se štekamo .

Nikitka je bolj konkretna , tukaj

Živjo, muca,

moj prst je v redu, nč bat. Frka v službi. Bom mel po kosilu več časa.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

ohhh sam da si oki…vela..tud jest šibam zdejle po opravkih..cmoka ***§§§§***

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj pa je narobe pri užiganju in ugašanju lamp ?

Nima šuštance , če razumeš :)))

ma to je samo Nikitkino mnenje

kaj je to šustance ?

New Report

Close