Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nova tema…

Nova tema…

Dobro je menjati ja tematiko. Je pa tko, če bi imeli tu samo resne teme in nič zafrkancije, bi nas označili kot zatežene , senilne , čudaške ” osebke ” Nikoli sicer ni prav, pa je zato dobro, da se razpišemo o tem , kar nam pač paše in nas na nek način zadovoljuje :)))

Misliš bledu..oh ja…sem komaj pribrzela domu..pa kosilo.pa malega ajat(oja še prej sva mogla it kokice pozdravt,kot vsak dan..) zdej pa spančka…
Jest pa zdejle kuham še kosilo za gospodarja,ki pravi da se enkrat do pol noči vrne….nekaj na žličko….Potem pa če nadaljujem bom otroke malo pockrljala s kakšnimi palačinkami..in gremo naročit tortico. Tako….
Zvečer bom pa pekla še eno tortico..tako da bo pestro…

P.s. kaj mi je tavelika nardila….tolko časa je brskal po stanovanju,dokler ni v spalnici izvohala darilo za rojstni dan..heheh Mislim potem pa rečte kaj so otroc…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mariči, tudi meni tvoje pisanje vedno polepša jutro in rada preberem. Želim, da veš, da ga preberem vsako jutro, je pa res, da dodati ni kaj. Vendar, nadaljuj s tem – meni je to tvoje pisanje jutranja lučka.

Nikita, le počaki, le počaki, dobiš v korekcijo,
ampak moram še sama prej skozi, vsaj ene
dvakrat, trikrat. Je pa to zgodba, v kateri se
prepeleta domišljija, sanje, pretelost, sedanjost,
prihodnost, želje, skratka zgodba. Nič drugega, kot zgodba in zdaj, ko pomislim, kakšno sem spravila skupaj, nisem več čisto prepričana, če bi jo komurkoli od vas poslala v branje, ker ste prehudi kritiki, bemtiš, ne pridem niti v pedesetino finala, heh! Eto vidiš, ja sam ti uvijek bila in uvijek ču biti jedna obična seronja! Nekaj naredim in v hipu nisem več prepričana, da je to dobro!

Nikita, vedi, kdor čaka, tudi dočaka!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

zajči .. meni je pa čist vseeno za koga me kdo označi :))))) jest vem kdo sem, pa vem, kdo ste vi vsi tukaj … tko da :)) .. če bi se obremenjevala še s tem, kaj kdo o meni misli … bi se mi lahko še sfuzlalo :)))

B.

Pa tudi jaz. Samo jaz sem prva. :-))

Ah no Barbi..če se ti sfuzla od lepega.zakaj pa ne.?..Nihče ni popoln a velik je skor popolnih…!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mariči, ne bodi taka. Hm, kdo te je pa nagovarjal, da tole napiš. A zdej bi pa to skrila pred nami. Jok, nau šlo. Torej, prežveči in jo “izpljuni”, da jo preberemo še mi, potem pa v boj….

Ja, Nikita, sej to sem hotel povedat… da sem potem nehu pisat, ker je blo brez veze pisat, ko ni nihče repliciral :))

Jani ve in spoštuje tudi tiste Nikitine… besede 🙂

Muca, a je z dieto že konc?

Pandica, ki je otrokom včeraj pekla palačinke in zraven “umirala”….

He matr ja dijeta ..hmm še bo še..sem se pa odločila da mal več brcat začnem…po dolgih letih sem si priborila en dan v tednu,ko bom od ddoločene ure zvečer lahko kot priček na vej..in takrat bom zagrizla..pa bo!! večer bo čist moj….drugače.Pa se mirkam ja…ampak to je premalo se je treba še potit zraven pa bo!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Veš Barbi, da ne bo izgledalo tole zdej preslatko, pa ne vem kaj še, ampak bemti saj smem povedat, ti si meni vedno večja svetla lučka.

Zdaj za ostale, kaj mislijo o nas pa to. Že res, da je človeku sicer lahko vseeno, ampak nekje se me pa prime tam noter, če čutim, da nam kdo dela krivico., tudi zbode me, in se znam kar sekirat zaradi tega, pa čeprav si dopovedujem, da je to virtualni svet, da je vse možno itd…. ( virtualni za tiste, ki jih ne poznam ). Vedno namreč izhajam iz tega, kar vem, da ni prav, ampak vseeno, da vsak piše tako ko jaz brez sprenevedanja in da je vsak kar je resnično, tudi na netu.
No, tko.

Prišlo mi je na misel, da bi pri tolikih ribah pravzaprav morali imeti ribnik in ne gmajno. Potem bi imeli postrv, pa lipanja in električnega skata, pa iglo (tole bi mambici pristajalo) in krapa, ….

hehe, jest nisem mela v mislih glih same lepe stvari … predvsem tiste.. takritične a veš :)))

Marija.. bo tako 🙂

Jani bo še vedno bral.. pa kej dodal, če se mu bo zdelo.. pametno 😉

Pridna. No jaz sem tud začela. Z miganjem je pa tko-tko (kolo v službo pa nazaj, pa en večer i hiter sprehod z mojim dragim, kaj drucga pa že ne)

Sem se pa neki drucga spomnila – da bom 15.6. na Bledu, k bomo mel eno službeno fešto. Pa se lahko kej vidiva in skočva kake pol urce na kavico, kaj praviš?

Ti samo obnove ne pozabi pisat, joj, joj!!! ;))))))))))))))))))))))))

Dej roko na srce..da tukaj ni niti enega,ki bi bil potreben kritike.Lepo smo se ujeli..kar pišemo upam trdit da ni zlagano..da je tisto kar čutimo…
In pri tebi nevem kaj bi te lahko sfuzlalo..Par tvojih nasvetov,skušam uresničevati v svojem vsakdanjem živlenju…skušam se jih držati,kolkor se jih lahko..in takrat se zmeraj spomnim nate ekola..sej si lahko potem misliš…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej, ribice občutljive :)))) kaj nej pol rečem za ovne 🙂 Hmmmmmmmm men se zdi, da nam vsem paše.. če nas včasih mal pocrklajo, če nas pa .. prezrejo, oku****** smo pa.. hmmmm mal občutljivi 🙂 Sej to smo vsi, a ne 🙂

Jani želi čim manj občutljivosti, ker.. res nima smisla 🙂

Včasih še sama težko verjamem, da smo se le našli.
Ufa gmajnarji super ste vsi !

heheh madona ja dve sta do sedaj..pa ena boljša od druge..jih bi blo treba tud nekam poslat..al pa vidno nekam prpopat…kadarkoli se na njih spomnem…pa naj bom še tako zakamrana..kr zajokam..in solze smeha me oblijejo..heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej, zajček če nimam časa…. Jutri grem spet prot morju.. tokrat prikolice v Ankaranu…. danes sem dal šefu roko.. zjutraj :)) in se predstavil: Jest sem pa Jani…. mater sem tolk mal v fabrki, da je že obup 🙂

Jani ve, da bo pozimi boljše 🙂

Zajček, zaradi tebe pa gmajna diha. Ti si tista sapica, ki ves čas malo valovi tole ozračje, da ne nastane praznina ( :-)) RAZEN KO KUHAŠ).

Hehehehe, ja je bla v konteksu ja 🙂

Janček koštrunček. Pol te pa zdele en mal pobožam po kožuščku in te spomnim, da bo čas za na pašo – sonček je zunaj in škoda je zamudit tale dan.

New Report

Close