Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nova tjavendanovka

Nova tjavendanovka

Pozdravljeni Tjavendanovci!

Nekateri ste me mogoče že zasledili na forumu Mladi o spolnosti …, drugi nimate pojma kdo sem … Kakorkoli … Zadnje čase se mi lušta tvezit neumnosti in enostavno pisati bla bla in sem se odločila, da se vam pridružim … oz. da pogledam kako zgleda ta forum …

Če ne drugo bom lahko tu vsaj napisala kar mi paše, brez da bi me kdo čudno gledal oziroma pisal, kako butasta sem …

Bla bla bla bla

Naj še povem, da se ravno odvajam kajenja po osmih letih strastnega kajenja in sem zato še toliko bolj hitre jeze … tako da ne mi zamerit, če bo kdaj iz moje strani padla kakšna težka …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pozdravljena!

Kot prvo ne tvezimo neumnosti.

Kot drugo tukaj ni nihče hitre jeze

Kot tretje tudi vsi pazimo kaj “ven butnemo”

Se ne žalimo in ne p*******o

To da s prenehanjem kajenja opravičuješ da bo padla tud kakšna težka,ti odstvetujem ta forum…

Zato se v naprej oproščam za vse kar sem ti napisala ampak ti svetujem da na ta meni,ki ga ponujaš pobrskaš malce naprej po netu s svojimi prstki in najdeš sebi primeren forum.Sej jih je na milijoneeee kapiš??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hvala za pojasnilo …

Bom poiskala ..

Lepo se imejte in imejte se radi, vsaj med seboj!

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Poslušaj,da ne bo izgledalo da te slučajno podim,kje pa..mogoče si malce preberi zgodovino tjavendana..Res priznam zbodla si me z vsem tem,kaj si napisala.Res no,preberi nazaj kako pišemo o čem pišemo…
Če boš kaj spremenila pogled na ta forum si seveda dobrodošla…
Vsak ima pravico pisati…

p.s. če boš pozorno čitala boš zasledila tudi naš hišni red!Prau?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Svet se mi podira … tako realni kot virtualni. Izgubljam vse kar sem imela, izgubljam sebe …. zdi se mi kot da še samo vegetiram … nimam več volje do življenja … Mogoče je najbolje, da se skrijem za črno zaveso in ne pridem ven, dokler ne gre vse mimo …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ah ne tako…včasih se resnično vse podira in imaš občutek,da ne zmoreš več..a vsako jutro novi dan..prinaša toliko lepega.
Verjemi v to.Oh zdej mi je pa kar težko.Tole zdejle je čisto nekej drugega kot si napisal v začetku.Oprosti no !!!
resnično daj malce preberi starejša sporočila ogromno boš našla lepega..ogromno napisanega tako da te bo dvignilo,pregnalo črne temne oblake…Boš?Dej naredi to!!Boš vidla kaka fina terapija je to.
Pa obvezno tukaj kej napiši..ja?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ej, bgv, pridi nazaj !
Naša muca, je ravnala tako, kot bi ravnala jaz, če te ne bi poznala, brala, vsaj tako virtualno…..tudi ko si slabe volje ne žališ. Pravzaprav si fejst punca. Saj sva že kontaktirale…
Glej, res je, da tukaj ne tvezimo samo neumnosti. Tukaj se zabavamo, našli smo se med seboj iste duše , podobnih misli in želja…In ker te zanima, veš nismo se poznali prej. Spoznali smo se tukaj, tudi osebno in pri tem ogromno pridobili. Spoštujemo se in radi se imamo med seboj, tu ni kaj !
Veš ne prepiramo se nikoli med seboj, znamo se pogovarjat , bojimo pa se provokatorjev, ki nam skalijo mir in postane naš forum v nevarnosti. Zato smo toliko bolj pazljivi!

Oki Bgv…nič bit slabe volje….in ne se pustiti življenju, da prevladuje nad teboj. Toliko si sama močna, da se ne boš dala…..!!!

Lp, Jana

Muca, nič se sekirat, Bgv…dobro razume…..

Jana hvala…mah sem res mislila da še eden ki bi se malce rad norčeval iz nas….Pa še tako je napisala v začetku.

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, njen način na začetku res zbode, predvsem nas s slabimi izkušnjami.
Žal, moramo biti tako, pazljivi in premišljeni, da se ne ponovijo strahote :))
Tudi jaz bi verjetno odreagirala tako, slučajno pa je , da Bgv. poznam iz neta, pa vem, da je njen namen dober. Čeprav vem, da nam na mladih niso ravno naklonjeni, ker nas ne razumejo, pa mislijo, da ne znamo bit resni in včasih tudi pametni :)) .
Mi tjavendanovci vemo, zakaj taka reakcija, mislim pa, da bo tudi Bgv, to razumela ! Tko!

Lp, Jana

Sploh ne vem, kaj se zadnje čase dogaja z mano. Če si kaj zadnje čase brala forum mladih si mogoče opazila, da sem postala strašansko agresivna … Res je .. prej nisem nikoli žalila … vedno sem hotela potegniti samo dobro ven iz vsega in pomagati vsem, deliti izkušnje in predvsem sem hotela, da bi se imeli radi … Sedja tega ne morem več … Tako so me okamenjali … še takrat ko sem hotela pomagati, tega niso razumeli … Sedaj mi je presedlo … še sama ne vem zakaj … Zdi se mi, kot da forumaši niso več isti forumaši … Kot bi imeli pač isti nick, vendar ne bi bili več oni …

Tako rada delim ljubezen … tako rada osrečujem ljudi … Ampak nekateri tega ne razumejo … ne morejo sprejemati … in enostavno začnejo žalit in ubijat tisto ljubezen, ki jo imam v sebi …

Ne vem, Jana … Mogoče bo pa tukaj dobila tisto kar sem iskala … Mogoče je res tukaj drugače … Pred parimi meseci sem nazadnje pregledovala ta forum … ne spomnem se točno kdaj … in če me spomin ne vara, se mi je po tistem kar sem prebrala zdelo, da je tu precej kreganja in zmerjanja … Ne vem … mogoče se tudi motim … Mogoče sem tudi napak razumela …

Sedaj imam v sebi toliko jeze in toliko žalosti … in ne vem kako naj jo sprostim … Najraje bi jokala 24 ur na dan in kričala in zmerjala vsakega ki mi pride na pot, pa čeprav ni bogi nič kriv …

Tako sem včeraj kmalu zgubila mojega dragega … in mogoče sem ga … Ne vem … Delam napako za napako … zdi se mi, kot da ne naredim ene stvari prav … Le srečna bi bila rada in vesela … Rada bi se zbudila v nov dan, z nasmeškom na obrazu … Vendar mi ne uspe …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Laho bi dejala samo: dobrodošla, pa se bom
tokrat vzdržala svojega mnenja in svojega
sarkazma, le nekaj te prosim: smo pocukrani,
kot navajate, nas je res samo cmokkkkkaaaaaanje,
a kaj meniš o tem, kar se je pisalo na mladih:
———————————————————————————————-
Avtor: bugnavilea ()
Datum: 16-05-02 14:22

… kako se imamo na tem forumu vsi radi … in … a ste opazili kako pametni smo?

Lp, Bgv

PS: Sej vem … Tjavendan … sej mi je vseeno … pa nej me Primož skensla …
———————————————————————————————-

Avtor: bugnavilea ()
Datum: 16-05-02 15:20

Hm … jaz sem tistikrat na … ne vem več katero pikirala, ker se je začela it tjavendan teme v drugi temi … Jaz sem pa odprla novo … kar je pa razlika …

Lp, Bgv
———————————————————————————————-

Avtor: Sharkon ()
Datum: 16-05-02 15:13

Fora ej, a glih zadnjič si glih ti nekaj prav skakala zaradi tem, kao da niso za sem – na Blondi al katero že, evo vidiš kako se to obrača!
Sploh ni važen portal, tud če bi bli na “tjavdan” ali na “miš maš” bi se menili iste stvari in iste teme, pač smo tukaj ta družba oz. folk in kar pač pride to se zmenmo. Brez veze se mi zdi komplicirat kaj boš na kakšen forum pisal, razen izjemoma!
Na tjavdan so pa itak spet drugi sem opazil ki se poznajo med sabo ,……

Drgač pa seveda da smo pametni in lepi vsi forumovci!

Lp
———————————————————————————————-
Avtor: pikica ()
Datum: 16-05-02 20:23

Tu bolj opazujem kot pisem, ampak meni se zdi, da gre BGV vedno nadirat in kritizirat folk, ki jo spravi iz sredisca pozornosti….ce se slucajno kej veliko dogaja okoli koga drugega, mora ona takoj imeti kake pripombe…pac isce pozornost…vedno…
brez zamere
———————————————————————————————-

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Seveda razumem … tako kot ste bili verjetno vsi enkrat okamenjani in nerazumljeni … tako sem bila velikokrat tudi jaz … Imam občutek, da kar spadam v vašo gmajnico … vsaj upam …

Muca … prvi post je bil res nekoliko preveč zbadljiv … Pač … sem take smotane volje … ko ni nič tako, kot bi moralo biti … Upam, da se bodo stvari kamlu rešile … in potem bom stara Bgv … taka, kot me pozna Jana …

Btw … Jana … od kje se pa poznava? A si imela drugi nick? Ali sem samo pozabila?

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bgv, ne vem, kaj naj rečem in kako
naj odreagiram, ker te jaz premalo
poznam. Sicer te velikokrat prebiram,
to drži, ne pa toliko, da bi vedela, ali delam prav, ko te prosim za malo pojasnila, ali delam narobe, ker tam na mladih je očitno prišlo do nekih nesoglasij. Če te Jana pozna in če ona pravi, da si v redu dekle, da nisi tiste sorte, ki bi vnašala nemir, potem DOBRODOŠLA. Bomo že kako uredili in če imaš težave, povej, bomo skušali razumeti in morda celo kaj nasvetovati.

Če si po osmih letih strastnega kajenja prenehala, ti bomo pomagali nadaljevati, morda pa je prav tvoja abstitenca malček kriva za tvoje neprijetno počutje in za spremembo tvojega značaja, tovje nravi, morda je ta abstinenca tudi razlog za tvojo vzkipljivost …..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, Bgv…je bil kreg, vendar nikakor ne med nami, ampak je ta nastal z nekim obiskom tuki, gostom, ki se ni znal – a vesti. To je bilo. Zdaj je dobro, hvala bogu ! Veš , zato smo zdaj tako vsi občutljivi. Tudi jaz !!

Sama mislim, da te na tvojem,( reciva temu tako ) forumu ljudje obrajtajo in spoštujejo. Morda se res najde kdo, ki mu nisi povsem po volji, ampak je tako povsod. Vedno se najde kdo, ki ni tvojih misli, ki se počuti ogrožen, ker ti misliš drugače, včasih celo bolj pozitvno..kot on sam..

Da se sedaj počutiš tako, je posledica tvojih negativnih misli, ki trajajo že kar nekaj časa. Preveč so prevladale nad tabo, in si jim sedaj klonila ! Pa niti ni vse tako hudo. Preveč si vse jemlješ k srcu.
V vezi, ki jo imaš s tvojim fantom, se preveč mogoče podrejaš, pa te je to začelo utrujati…
Tukaj sem nakazala par stvari, ki te mučijo. Verjamem, da ti bo še kateri izmed naših tuki gor, dal kak pameten nasvet. Vsekakor pa, nikar se ne prepusti žalosti in obupu. Mlada si še, ma je pred teboj še toliko lepega, pa še nekaj si dovolim reči, ni nujno, da z njim ! Njegova bližina bi te morala osrečevati, ampak te zdaj prav pogosto pelje v nasprotno smer…

Lp, Jana

Res je … tu so navedeni moji najbolj grdi posti zadnjih parih dni … Priznam … nisem podobna sami sebi. Kot sem že napisala … ne vem kaj se z menoj dogaja. Pa tudi priznam, da sem mislila, da je ta forum čisto drugačen … Sedaj ko sem videla, da se imate tu vsi radi … bi bila še raje tu.

Žal mi je za opazke čez forum Tjavendan … se vam resnično opravičujem … Sicer pa … s tem nisem mislila nič slabega. Ko sem napisala, da je za v Tjavendan … sem mislila zgolj to, da so teme “mimo” … recimo smočkanje in osvajanje in podobne stvari … pač ki niso ne teme o spolnosti in ne aktualne … enostavno … tja v en dan …

Sicer pa … če me niste pripravljeni sprejet … bom razumela … Samo rečte …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Nikoli ne menjam nicka !
Verjetno si pozabila, nič hudega !

Ampak glej, Bgv…da me ne razočaraš, zastavljam roko v ogenj zate….

Lp, Jana

Upam, da te ne bom … Če pa se ne bom mogla spremeniti … pa me enostavno napodite stran in bo spet mir v hiši …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Mogoče imaš prav … Mogoče je res, da moja prihodnost ni z njim. Včeraj sem mu že rekla, da je bolje, da se razideva … in sva se v bistvu že … Pa vendar … Ljubim ga z vsem srcem … in on mene … Imava probleme … nesporazume … privajava se eden na drugega … in nekako ne znava zaživeti najine ljubezni … Saj je večinoma časa lepo … pa podrejeno se ne počutim … Vedno posluša moje nasvete in kvečjemu je on podrejen meni … vendar se podreja sam …

Ne morem živeti brez njega … enostavno ne morem … Nekoč mi je nekdo napisal, naj si poskusim predstavljati najino skupno življenje čez 10 let … in če ga vidim uspešnega in lepega … potem je to to … je vredno vztrajat … In jaz najino skupno življenje vidim tako …

Ne vem … Mogoče si delam utvare … mogoče silim z glavo skozi zid … Upam da ne …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hvala Marija, da mi daješ možnost. Nisem se prišla sem kregat … Prišla sem, da dobim mir … ki ga na žalost v drugem forumu nisem … Vedno je bil kdo, ki se je norčeval iz mojih problemov …

Še enkrat … hvala, da mi daješ možnost. Upam, da vas ne bom razočarala.

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Če je Jana rekla, da si v redu, potem si v redu. Le zadnji dni imaš probleme, praviš. Upam, da bodo minili in da na tem forumu ne bo veliko razburjenja.

Velikokrat sem te brala na Mladih. Bila si neizmerno srečna s svojim fantom, živela si v svoji hišici, izpolnila si si dolgoletno željo – tatoo, s službo si bila zadovoljna. Vse sem si zapomnila, ker sem rada prebirala tvoja vesela pisanja.

Kar naenkrat pa preberem na Mladih pisanje o tem forumu in nisem vedela, kaj naj si mislim. Bila sem presenečena, saj si kar vsepovprek napadala in pisala, kar ni nihče pričakoval od tebe.

Odvada od kajenja je lepa stvar, toda opravičevanje svoje jeze na ta račun ni pravilno.

Drugače pa – dobrodošla.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Hvala Lili za dobrodošlico.

Mogoče imam le tako slabo obdobje, ko vidim vse črno. In … joj …. res je … kar naenkrat sem začela napadati vse povprek. In ne samo na netu … tudi v realnem življenju …

Upam, da zaradi mojega slabega obdobja ne bom izgubila vsega kar imam …

Je pa vsekakor lepo slišat, da ste me radi prebirali … Se bom potrudila in poskusila biti spet stara Bgv in vlivati srečo in ljubezen v srca tjavendanovcem … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

tudi jaz sem si ogledala tvoj tatoooo tam na hrbtu!Pozorno te nisem prebirala a včasi kaj res tudi tam preberem.Pišem pa bolj malo..tukaj pa je MOJ Dom..heheheh a ne gmajnarčki…

Drugače glede na to,da sme ti danes jaz prva odgovorila in odreagirala pač tako kot sem..zdejle samo berem berem da zvem kaj več!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He , he , ljubica , jaz pa vem , kdo si :)))))

Bliža se vročina , pa bom imela priliko opazovat tvoj tatoo tam na Bevkovem trgu :))))

Nikitka te bo povabla na kavo , če te zagleda

… so ti že drugi vse napisali, tako da jaz rečem lahko samo še Dobrodošla .. pa .. evo .. nekaj malega .. da ne boš tok žalostna :)))

B.

New Report

Close