Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nova tjavendanovka

Nova tjavendanovka

Kako pa veš, Nikita ? A si ti mal detektiva ?

Pa dober dan in hvala za semena .

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Kako veš kdo sem? A mi lahko poveš kaj več? Od kje me poznaš? Samo na videz ali se prav poznava?

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Nikita pozna vse tam naokoli. Očitno pa je tudi, da ve nekaj več, kar mi ne vemo. Vprašanje je, če bo povedala nam, ki ne vem, kaj ona ve, da bomo še mi vedeli vse kar ona ve :))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Hvala barbara za prekrasno rožico/sončka in seveda za dobrodošlico.

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

No , da malo pojasnim tukajšnje teme.
Tale forum je resnično namenjen le zato , da si damo “mozak na ispaš”.
Zato so teme , kot praviš , malo out , mimo , ni tak seks kot na mladih ( zakaj le , če pa je za to poseben forum) , v glavnem se hecamo , malo provociramo , kregamo se pa NE ! Če si kakrkoli takega prebrala , si dobila napačen vtis , ker se je parkrat zgodilo , da so sem prišli delat zdraho eni provokatorji s srednjih. Pa to je dolga, blesava zgodba , ki je ne želimo pogrevati , če ni ravno treba !

Ker se tu vsi poznamo med sabo , srečali smo se že večkrat , se tudi pogovarjamo na način , ki je precej drugačen od ostalih forumov. Še posebej zato , ker velika večina nas sodelujočih živi , recimo temu, vsakdanjik , ki nas precej obremenjuje in preizkuša , pa zato vsaj tu rabimo malo sprostitve.
No , saj če boš ostala in se nam skušala prilagoditi , boš sčasoma že izvedela vse o nas in naših življenjskih zgodbah.
Ampak verjemi mi na besedo – tu smo v glavnem taki , ki bi ti lahko marsikaj povedali o življenjskih prezkušnjah in kako se s tem spopadamo.
Zato znamo tudi poslušati.

Nikita upa , da se bomo razumeli

Lili, lepo napisano, pametno!
Tukaj vsem hvala tudi za zaupanje meni/ bemti, upam, da se me vsaj ta lastnost dobro drži (+, – ) energy), pa vsem huh cmoke****************

Živjo Bugnavilea,

tudi jaz te poznam z mladih in se mi zdi, da si kar prijazna punca.
Dobrodošla, jest sem tud bolj nov tukaj. Ker pa sem bral o tvojem tatooju
in ljubezni do konjev, evo enega.

Mišon

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Se strinjam Niitka, lepo !

Ps. Vrži tvojega mujota v smeti, bemti!!!!!!!!!!!!!

Hvala ti za pojasnilo. Vsekakor zgleda, da je tukaj idealen sprostitveni forum … in se mi zdi že po prvih postih, da se bomo krasno razumeli.

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hahahahaha babe kje ste hodile tolk dolgo ah je blo že dolgčas..aaa??
mene ste pstil samo samcano bogo..uhhh:(((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hja , veš , tudi mi beremo druge forume :)))
Pa si večkrat napisala , od kod si , pa kje delaš (občina , a ne ?) pa koliko si stara …. marsikaj , jaz pa se včasih spomnim ;)))

Dobro , nič takega ! Mislim pa resno , ko si že tu , se lahko kdaj zmeniva tudi v Splendidu , pa ti povem kaj več o nas in našem načinu , da ne boš imela tako zgrešen feeling.

Nikitka je tudi od tu , pa tudi računalničarka , pa še en tatoo bi si rada dala nardit

Heheh, saj veš, govorilne sem imela s starši. Ob petkih jih zapopade, da me malo pognjavijo :)))

.. hej mišon .. kot jaz ugotavljam, si ti eden čist redkih, ki ti je uspelo se totalno vklopit sem :)))

zato … ČESTITKE !!!

B.

Jaz sem pa skozi mislila, da se Bgv zbudi zjutraj s pogledom na morje :))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Dej , ne ga kregat , mujota :)))

Včeraj sem mal držala nogice v luft , da so bili možgančki bolj prekrvavljeni 🙂

Odkar se je tu začela vročina , mam spet probleme s pritiskom , pa mal omedlevam .

Nikitka je danes full na broju

Jest neč ne vem , če pa sem kej vedla , sem itak že pozabla ;))

Nikitka je ko mafiozi, samo je včeri črna očala zgubila , mater , sem žalostna

Ja hvala, Barbi.

Čeprav ne štekam čisto – eden redkih ? Kdo so pa ti drugi, ki se niso ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Oooo … :)))))))) Mišon. Hvala hvala hvala za prekrasnega konjička in za dobordošlico.

Vas ne poznam še … ampak zdite se mi zlaaaaati!!!

Lp, Bgv

PS: Cmooooooka na lišče vsem.

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Lili sočustvuje s teboj glede očal.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Sej ne da res omedlevaš ? REci, da se hecaš.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Mogoče pa je videla kakšnega dobrega dedca, pa zato omedleva, hehehehe…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

A se vam tud odpirajo nage babe ko klikate po postih..heheheh matr Primož a je to njegovo maslo..uhhh pol bo moj dec koj prsu sem heheheh hecam seeeeeeee!!!
Ne resno a se vam tud odpirajo nespodobne slikice???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oh, Bgv, spravila sem se in si me v precej
neugoden in neroden položaj. Nisem noben
bog, da bi se mi ti posebej zahvaljevala, ker kao da ti jaz dajem možnost, ah, nikar tako, mi je neprijetno, ker sem se grdo obnašala. Zato bova dejali tako: najprej oprosti, ker sem navalila nate kot mutav na telefon, razlogi so ti poznani, smo dokaj nezaupljivi. Potem dalje: možnost zasluži vsakdo, ni mu je treba dajati, vzeti si jo mora. Torej, vzemi si možnosti in jo izkoristi. Jaz pa sem ravnala neumno in nerodno, torej sem si dala napačno možnost, da bi me ti prav razumela.

Oki, Bgv, gremo z resnostjo in z norčijami naprej in – dobro se počuti!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

jah sej viš .. vsak teden kak nov nik ki je .. pa ga potem ni nikol več … al neki takega no ….

Muca!
sram te bilo! :))))))))))))))))))))))))))

New Report

Close