Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nova tjavendanovka

Nova tjavendanovka

Pomoje je kako mišico dopoldan zagledala in zacela premišjevati..hmmm najbolj seksi gib na moškem telesu nbr”2-drugi del???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja , upam , da se bodo od kje pokazala . Ker točno vem , na kateri točki jih nisem omela več – in to je bilo doma, sam zdej ne vem , kdo mi jih je zmaznil. Je pa možno , da je gospodar , zguba kot je , vrgel očala v smeti , ker sem ga zalotila , da je neki pospravljal po mizi.

Nikitka si ne upa pomislit , koliko bi jo stala nova očalca

No, to bi še verjel.

Zgleda , da danes rešujem moško čast tukej.

Jani je v Amsterdamu,
ježek je večerni tip,
LE KJE JE BRUSKO, DA MI POMAGA KROTIT TE PODIVJANE ŽENSKE ,
Levček na službeni poti,
Lisjak pride pa gre ….

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Pa to že cel teden govorim, muca, pa noben ne verjame. A se ti odpre taka majhna slikica, gor pa kao naslovnica ene nuda revije?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

hej muca .. dans ne .. včeri pa .. ampak nič ‘nespodobnega’ :))))) samo ene reklame … brezvezne …

Ja, gospodar tudi pri meni NA VELIKO včasih doma pospravlja, da moram kar s poti se umaknit.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Čudno, jaz ne vidim nič :))

Ma kaki hecam !
Mam poleti vedno težave , ker mam prenizek pritisk ( tudi 40 / 80 ) pa me potem mimogrede zmanjka .
Sej jemljem občasno neke tabletke , ma to ni to !

Nikitka je enkrat padla dol , ko je šla spod tuša in razbila umivalnik. Z glavo .

Jest tut ne. Čudno, res.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Kaj se je razbilo ? Glava al’ umivalnik?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

joj Mišon drži se…eno mamj boš imel..”sitno babo” me obveznosti čakajo..upam,da te naujo čist izpile..sicer pa sem prepričana da bo pasalo.veš vsak dan tud ni prilika biti sam!! Ej vsi nasi zlati dečkoti so skoraj že to dali skozi..tako da..le pogumno!!Prepusti se masaži…..****lubija **§§§§§§§*pa name ne pozabi..pridem kasneje papa cmok na noseka!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha. Štekam zdej. Ma, me je tko notr potegnilo.
A je to že zasvojenost?

Res že težko folgam tole pa še službo.Delo se nabira, nabira ….

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Hm … nisem niti pomislila, da bi me lahko kdo prepoznal po cesti po mojem opisu na netu … A si mogoče kdaj videla moj tattoo, da si tako sigurna, da sem to jaz? Ali me mogoče poznaš iz občine?

Kakorkoli … z veseljem se ti pridružim na kavici v Splendidu.

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pliiiiiizzzzzzzzzz, Nikitka, o meni zaenkrat
nobenih podrobnosti, ker nisem čisto prepričana,
da pa ni Bgv ena naših!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

O meni je pa tako ali tako vse jasno :)))) A ne?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

????? Kakšnih naših? A so tu kakšne skrivnosti? Hm … ah … bom že počasi zvedla :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:))))) Meni niti ne … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:))) ja, ker si nova :)))

Alora, boš kmalu izvedela :)))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

o to pa sploh ne .. še zmer ne vem kaj je zdej s tistim PMS .. a je al ni .. a bo al ne bo :))))

B. je čist firbčna ….. hmmmmmmm ….

:))))))))))) tudi jaz se sprašujem :))))))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

aaaaaaaaa … to pomeni … da smo vsi skupaj v pričakovanju … a bo, al ne bo .. bo, ne bo, bo ne bo , bo ne bo ….. bo …

B. drži pesti !!!

vsi smo v pričakovanju… al bo ali ne bo… :)))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ajsaaa, Bgv, šalim se, šalim: no ja, skrivnosti
so, take ali drugačne, ki pa nas delajo le še
bolj zanimive in zagonetne! Ne, jaz nimam
nobenih posebnih skrivnosti, če pa si ena izmed
nas, zate in zame še toliko boljše!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jaz tudi. Mogoče je pa muca res prov našlogala.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

mišon, a si ti tudi pokukal v mucine karte?

Muca!!!

No, izgleda, da že vsi vedo za mojo napoved. :)))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

New Report

Close