Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nova tjavendanovka

Nova tjavendanovka

heh … a veš kaj .. men je čist vseen če ene par tujcem dajo slovensko državljanstvo … se bo vsaj mal pomešala tale naša ‘čista’ kri :))))) ker če bojo čakal da se nataliteta kar po naravni poti poveča … se bojim, da bo kmal prepozno :))) sploh ob tako zelo spodbudnih zakonih, ki se zadne cajte sprejemajo .. eh .. mal zašla spet …

Uf, Barbi je zašla v bolj resne vode. Ti dam pa prav. Ampak če je nuja, je nuja, saj veš.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

hahahaha barbi berem berem pa ni ni jasno..no na koncu pa vidim..oki sej tud to paše.Ti pa povem,da si s tem razmišljanjem mene napeljala na mulatke male micene cukrčke..a niso fletni.Jest bi koj enga takega uhhh.

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, smo naročili.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

a veš kako Lili .. tud jaz mojga sončka .. tistega, ki je zdele v vrtcu .. ne zamenjam za nič na svetu :)) .. smo si ga tooooook želel .. kar preveč :)))

Pa ti tud zato želim, da se ti želja čimprej uresniči … naj bo en, dva, tri .. kolikor si jih želiš … tudi B. še zmeri razmišlja o tadrugem … hmmmm … včasih sem si jih želela celo več .. no ja .. haha .. časi se spreminjajo … ane 🙂

B. .. še vedno drži pesti :))

Matr ej mene bo od smeha razneslo..pa kaka nuja zdej..odkod nuja..bemtiš..hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

a veš da je tud to en ‘mojih’ problemov .. včasih si mislim .. kaj bi delal nove mulčke, ko pa je na svetu tooooooooooook takih, za katere ne skrbi nihče .. uh .. ob takih temah me kar stiska ….

B. si ful želi posvojiti kakega malčka, ki nima nikogar ….. pa kaj ko je ta naša država tolk preklet butasta, da ne šteka .. v čem je bistvo …

hja .. verjetno hormonska nuja :)))))

In naročilo prihaja. Včasih se pa na naročeno ne moreš zanest. Saj veš, poštarji zatajijo :)))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Bemti, kaj sem to napisala. Budalaščine. Grem jest raje počasi domov. Sem tolko lačna, da bi vas lahko vse pojedla!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

OOOOOoo to pa ne..tkole razmišljat LILI a prau?!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, tudi jaz sem se že to spraševala. Kaj za vraga ima država od zavlačevanja? Še več mulčkov – sirot? Aha.

Če bi se spravila kakšnega posvojit, bi te prej minilo. Baje je taka birokracija in toliko časa, da sama prej rodiš, kot pa posvojiš. Groooza!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Takega pesimizma pa pri tebi nisem navajen, Lili.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Sori, trenutek slabosti. Je že v redu!!! Vse je v redu!!! Ni blema!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

halooooooooooo LILI … po moje smo šli že vsi skos to :)))))

evo .. da boš laži zdržala do doma 😉

B.

Sej se je zatipkala a ne LILI:.nč več tko razmišljat ja??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Poglej zgornji post za muco. Zate velja isto!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Cmka tako ja..lej da te potolažim..vsaka stvar je za nekaj dobra,pa tudi če je huda!Včasih narava in stvari in ljudje..sami poskrbijo,da JE TAKO..čeprav hudo!A hvalabogu za nekej je že dobro! ***CMOKK!! LILIka moja…BO BOOOOO!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

heh .. fora je v tem, da neslovencev pri nas sploh ne moreš posvojit … pa če maš na zalogi cel kup evrov za podmazat … ni varjante … država pač želi da smo tukaj vsi ena fletna žlahta …

Če bo Bugnavilea tole vidla, jo bo točno kap.Kaj smo nardil iz njene teme!

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Če bo Bugnavilea tole vidla, jo bo točno kap.Kaj smo nardil iz njene teme!

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Zame kje? mater nč nevidim…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma ja, neki je prletel – ena grda muha, hihihi

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Fejst jo flikn…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

bemti, kam pa sem napisala? Ja, saj si ga dobila. Za mišona je blo.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

New Report

Close