Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nova tjavendanovka

Nova tjavendanovka

KWAAaaaaa sm dobila..a mi ze na blont seka al kaj? heeheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

bemti, a tale neki živega papca? eno muco, al kaj?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Hmm LILI a maš ti vročino..zdejle me je pa resno zaskrbel…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

aha, ti govoriš o tujčkih. Oki, o tem pa nimam pojma.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Mislim, da je že ušla!! :))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

ma je isto .. tujci , netujci … če maš lahko svoje .. je verjetno to najlepš :)))

ti želim da BO 🙂

Nisem ušla … samo rabim čas, da vse to preberem … Ko sem videla, koliko postov je nastalo … me je res kmalu kap :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ja .. tuki se to velikrat zgodi … tema gre v nepričakovane vode :)))))

Ko se nam tuki trga, pol ti ni spasa. Samo ko so še ostali prisotni.
Nikitka, Mariči, pa zajček, pa Jani.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Oh … saj sem tega navajena že iz Mladih … :)))))) … pa ponavadi sem jaz tista, ki zaplava v tiste vode :))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Tema gre včasih kr u temo.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Joj … joj … če to še niste vsi … ko bodo prišli še ta drugi … Koliko postov bo pol na eni temi???? Po 300 ???? :))))))) Sem se že rahlo prestrašla :))) Nimam dost zmogljivga računalnika, da bi to prenesel :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Sej pol novo temo odpremo.Pa gre spet hitreje.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

tko je !

:))))) Meni že ta fejst zaostaja … Zdej sem nekje na polovici prebranih postov … Čaka me še cela rajda unih ki so se našponali dol … Sicer pa … a je katera tu noseča al kaj???? Vsaj to sem mislim da razbrala do sedaj ..

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

no pol si pa že skor kot doma :)) .. tuki mislim …

Jep pa še res je!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sem šel mal gledat nazaj, pa še ni blo več kot 150 postov na eni temi.
Barbi, a ste mel kdaj kakšne daljše ? (teme mislim !!!!)

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

hmmmmm … pojma nimam …

ja … čist možno da je kera :)))))

:))))))))))) Tako je … se mi zdi da sem zašla v ta pravi forum … samo zgleda da bom mogla nov računalnik kupit … bolj zmogljivga :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ena je skoraj, ena mal manj, pa eden je.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

hahahahaha … to je pa čist podrobno poročilo :)))))

sedi 5 !!

No … če kera slučajno je … pol pa … Cmooooooooooooooka luuuuuuuuupčka in še objeeeeeeeeeeeeeeemčki … Čestitam čestitam čestitam … :)))))))))) :*********

ČE pa ni nobena … pol pa te čestitke veljajo za drugič :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

nič bat .. sej se približujemo limitu … 150 jih gre na eno temo … več ne !!

New Report

Close