Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nova tjavendanovka

Nova tjavendanovka

:))))))))) Kdo … a ti mišon? V katerem mesecu pa? :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A ja? Kako pa to … Na Mladih smo jih zadnjič naštepali okrog 350 …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Oktobra bomo zibali drugič.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

če pa ni..je pa sigurno že enkrat bla!TKO!!Ene celo večkrat veš!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehehehehe … eh .. ne ti verjet vsega kar prebereš :))))))))))))))

Ti Barbi, si ma tut z vsemi žaubami namazana.Sem še jest skor
na finto padu.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

In glih moja prva tema jih naštepa tolk, ne? He he … pa saj to je že skoraj značilno :)))))

No … sam da se mamo fajn :)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Sej za nazaj tud lahko..heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

😉

mal se je treba pohecat ane :)))

Hvala bogu, da se še znamo.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

:)))))) A to ti resno mišliš :))))))))))) Jooooooooooooooojjjjj :)))))))))))))))))))))))))))))) Če je Hopla (kaj pa če je vse res) … pol pa čestitke čestitke čestitke … in glej da plačaš za pit takrat :))))))))) … da bo naraščaj fejst zalit :)))))) in da bo lepo rasel …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

KAj bi pa bilo brez heca … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja, valjda, da bom. Če bo sin, pa še tolk bolj.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

aja .. zakaj pa to?

No … pol pa še enga cmoooooooooooočka luuuuuuupčka in vse kar spada zdravn vsem ki imajo doma sončeke in princeskice … in vseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee lepo …. bla bla bla … Joooojjj … zdej mi je pa zmanjkalo … :)))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Mal se hecam, no. Sem vedu, da boš zapela .
Važno da je zdravo dete, a ne ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

In v stolpcu pišemo samo do polovice,
tako, vidiš, da lahko preberemo prej,
kot se nam vse tisto “spremem spročila”
odvrti in nam odpre!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kakorkoli … karkoli bo … fejst zalit … Sam ne preveč … da boš lahko še mamici pomagal … :)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Aha … Ok … :))))) uf … zdej že prav težko sledim … Zgleda da še nisem v tjavendanovski formi …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Aha, se bom držal.To je spet nekaj novega zame.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

heh … :))))))))))))

no viš … tud teb žavbic ne manjka 🙂

Žal mi je, vendar delovni dan se je že pred 15-imi minutami zaključil … in cajt je, da grem domov …

Prav lepo lepo se imejte čez vikend … imejte se radi in pokažite svojemu bližnjemu vse kar čutite v sebi … Ne se bat rečt “Rad te imam” “Ljubim te” in življenje bo lepše!

No … še enkrat … lep vikend vam želim … poln toplega sonca in srečnih trenutkov …

… se beremo spet v ponedeljek … Hvala vam, da ste me spravili spet na noge … in mi popestrili petkov dan!

Lp, Bgv

PS: Cmoooočka vsem!

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Se učim. Sej veš uno –
svaki dan u svakom pogledu sve više napredujem.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Lep vikend in papa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bungica,

stisn svojga miška in uživejta.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

New Report

Close