Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nova tjavendanovka

Nova tjavendanovka

In, cenjena in spoštovana nova
tjavndanovka Bgv, le počakaj, da
pridejo še:

Nikita
Brusko (B.Willis)
Levček
Lisjak
Čebelica
Pandica
Jani – Koštrunček
ježek, ki se sicer oglaša le ponoči …………
naš ljubi ŠTUMPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !
moja malenkost
…………………
…………………
………………….
in da je še prava luna, pol ima da se ti strže, tako, kot se strže nam! In ode malica, ode kosilo, če hočeš sploh še kaj prebrati!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kaj zdej – a ne greva na kofe ?!

Nikitka gre pa jahat

Ja nikita, kje si pa bla do sedaj ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Uf … kofe … Lahko bi šle … Si za … zdej? Al kdaj?

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Niki … drugič … Zdej šibam … ČE me pa vidiš po cesti, pa kar zakriči …. :)))))) Ehm … pa ne me klicat Bugnavilea … sem Tanja drgač … Sej ne vem ali veš al ne veš … ampak za vsak slučaj :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Niki …- to mi je blo všeč :))))

Ja , ko bi se prej uskladile , ampak zdej pa tudi jest šibam , ker imam ob 17.30 jahanje , pa se moram še preobleč prej , pa ulišpat ( mater , mam enga takoooooo sladkega trenerja , ko bi ti vidla , sej drugi že vsi vejo )))

Nikitka predlaga , recimo , ponedeljek …. ma kar ki češ :)))

Ja , sem neki tle po fabriki tekala – je treba tudi kaj nardit , ne :)))

Nikitka posebej lepo pozdravlja miška

sej to ti že skoz govorim, Nikitka :)))))

Ojla, Bgv, a potem si ti res Primorka,
bravo, bravisimo, smo že tri, ane Niki?
In ko pridem tja dol, na Bevkov trg 2,
bemtiš, a bi ble za kofe v troje, a?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Pozdravljena Bugenvilka…

Po uvodnem pismu, si ravno prava za k nam.. Torej DOBRODOSLA! Vidim, da si ze s prihodom razpihala zerjavico in zakurila pravi kres na Tjavendanu.. Le kdo bi lahko to vse prebral, hehe..

Ce si kaj na rastlino, po kateri si povzela nick imas trne in si vspenjalka.. Ampak cvetovi odtehtajo vse…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Bravoooooooooooooooooooooo!!! No rekord glih ni.. je pa.. bliz 🙂 Pozdrav.. čist na brzino vsem … prisotnim, poseben pozdrav… novi :))))… ej, jest bi uporabljal kar tvojo kratico… bgv. Lahko?

Ok, še enkrat, lep večer.. oziroma noč.. podrobno poročilo o rdeči ulici, špinelih in vsesplošnem vtisu iz Amsterdama sledi … enkrat :)))

Koštrunček prisega.. da ni… probal.. špinelov… Hmmm aja :))) Jani (to je sam za BGV)

A veš kaj, si pa res Koštrunček, če nisi probal
vsega, kar je bilo probat možno. Prilika izgubljena,
ne vrne se nobena. De nauš zdej tuki gor joku, pa
Barbaro klical naj ti enga zvije, namest de bi še nam
kej prnesu, da bi nas mau metal dol po pisarnah!

Koštrunči, dobro jutro!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Bugnavilea, želim ti vse naj naj med nami.

Žal mi je le to, ker si na mladih full aktivna in duša tistega foruma, pa se bojim, da ti oboje ne bo peljalo. Ker, ko se mi lotimo, :)))))))))

V glavnem, če preveč govoriš, zelo pomaga, da ne kadiš. Direktno. Sicer pa se za kake pretežke izjave ne boj. Tle pretežkih sploh ne poznamo, so prej hm, premastne. Edino, se boš morala navadit, da ko postaviš neko temo ali vprašanje, o bilo čem, se slej ko prej sprevrže v kaj bolj pikantnega.

Lepo se imej tu.

Hvala Ježek za dobrodošlico. Kar se pa rastlinice tiče … res je … imam trne, sem vzpenjalka in če me dobro negujejo dajem take cvetove, da vsi prebledijo … če pa me ne negujejo pravilno, povesim glavo in usahnem …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close