Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nova zveza ; prehitro v spolni odnos ni ok

Nova zveza ; prehitro v spolni odnos ni ok

Če tip čaka, da boš voljna za stvar, morda dobi kje drugje ta čas …

NE …. NOČEM GA ZGUBIT , ZATO NOČEM TAKOJ MU DAT !!

ja pol pa čakaj….zgleda bolj da imaš 20 let kot 35.

haha

hvala za odgovore

vsak naj ravna po svoji ” morali ” :-))

No, če se ne dobivata, mu boš bolj težko dala, a ne?

OMG kaki odgovori, midva sva na 3. zmenku, oz po štirih dneh in pazi to, jaz nisem prej z nobenim do te mere, ker me je preprosto nekaj zadrževalo (občutek, da ni to to). pri tem pa je bil ta občutek prisoten takoj ko sem ga zagledala….neustavljiva privlačnost in želja, da sem z njim za vedno in kaj naj se pretvarjam, da bom izpadla lepša….ja, sigurno!! LOL Pa tudi nikoli nisva razpravljala o predhodnih spolnih partnerjih…o številu ipd…mene ne zanima njegova kilometrina in vidim, da je pri njem podobno…ne sprašuje in tudi ne vem zakaj bi…

Če boš zvezo že začela z manipulacijo, potem sta res na dobri poti. Jaz sem si rekla, da se bom raje ravnala po svojih čustvih, brez pretvarjanja in bo kar bo….ljubezen je preprosta, če je, se ve.

Mandarinino drevo :-)) lep nadimek by the way

saj se bom ravnača po čustvih , no ….

želim si ga .. noro … a nočem prehitro … raje grem počasi .. takšna sem pač .. vzgoja ! Ene so take kot jaz , ene ne .. it ‘s a wide world ..

popravek … RAVNALA ….

Ne čakaj na maj…..

Dej nehi no … jaz sem imela ene par zvez v svojem življenju in tako, ja takoj sem seksala z njimi, ker sem si to res želela. So bili vsi pa res kar malo presenečeni, ker niso pričakovali … No, pa sem jim ostala zanimiva, vsem vsaj nekaj let, tud poročila sem se, edno eden me je pa po pol leta prevaral, pa sva zaključila mal prej … Zdaj sem ločena, 40 +, zaljubljena, ljubim, sem ljubljena, čist sva oba zmešana, on še bolj … seksala takoj, dobro leto skupaj, vem, da me bo zaprosil, ker niti pikice manj ni nor name, kot je bil leto nazaj. Se mi zdi, da je vsak dan bolj.

Če pa tako razmišljaš, potem pa še bolje, da seksaš takoj, ker boš si vsaj takoj na jasnem, ali si mu zanimiva le do prvega seksa, potem pa ne več … joj, kakšne teorije … pa pri 35? ja, ja, sigurno je prepričan, da si še snezno bela …

nobeden ne moški ne ženska ne želi komplikatorja brrrrr

To imaš pa tud prav.

Nihče ne mara kompliciranja in še manj manipulacije … ker tole, da če želiš, pa čakaš, preračunljivo čakaš, da bi … nekaj pač, kaj, da ga še bolj zmešala? Klinaca ga boš, lahko se zgodi tud obratno, veš. To je le malo manj opazno manipuliranje s čusti in če to ugotovi, ga znaš izgubiti.

RES ME NISTE RAZUMELI ( eni )

iz spoštovanja do sebe in njega ne bom takoj nekaj prehitevala .. ker imava oba srce in čustva ..
toliko

lp

Kako pa veš, da bi bila zveza resna? Kako pa veš, da bi bil on po seksu tebi še vedno zanimiv? Meni je veliko moških odpadlo ravno po seksu, zato sem si seks vzela takoj na začetku, da se ne ukvarjam z njimi, če niso dobri v postelji.
Če je kemija močna, želja neobvladljiva, vzemi si seks, vse ostalo pa, če je pravo, bo, če ne pa še bolje, da ne tratiš čas brez veze.

Midva z možem sva sexala na najinem prvem zmenku in nikoli nisva tega obžalovala. Bilo je krasno, oba sva si to želela in se nisva zadrževala. Od prvega dne sva bila eden do drugega točno takšna, kot sva v resnici in se nisva nikoli pretvarjala, da sva nekaj drugega. In sedaj sva že 12. leto skupaj, srečna in zaljubljena. Nikoli ni izgubil interesa za sex z mano (kvečjemu ga je z leti samo še pridobil). ;)))

Pa jaz povem še :-), tebe je strah, da te bo imel za ..tu ti sama vstavi, ker sam ti veš, če mu boš koj dala čeprav te vleče, da bi sexala in točno to se bo zgodilo, da te bo po prvem ali desetem sexsu dal na čevel al pa ti njega sploh ni važno ampak tko bo.

Če imata oba taka prepričanja in nista ravno mahnjena na seks potem vama bo najbrž všeč to zavlačevanje s prepovedano telesno ljubeznijo in taki štosi, če je pa eden od vaju bolj seks-telovadne sorte pa to ne bo šlo skozi. Torej presodi sama kako in kaj samo ne pozabi pogledati današnjega datuma in letnice.

V bistvu nisi spraševala za mnenje, samo krščanski nauk si nam hotela dati…Če ne deli tvojega verskega prepričanja, verjemi da bo hitro konec.

BTW ne vem od kje izraz mu je dala…jaz si preprosto vzamem njega. 😉

Ne boš verjela … ampak jaz vedno seksam s srcem, z dušo, s čustvi …

Upam, da si pa ti mene razumela, kaj hočem povedati. Mislim, resno, ko tole berem, očitno če se imaš rad, ljubiš, goriš za drugega, seksat ne smeš. Kdaj pa boš potem? Ko bo strast začela ugašat, zato da jo spet vzplam,tiš, zato da ga ne izgubiš? Zresni se. Če so čustva pristna, če je srce, potem se lepše kot prelepa, globoka spolnost niti ne more zgoditi.

Nehaj razmišljati, nehajta razmišljati in se prepustita čustvom, prepustita ljubezni …

Tudi midva sva seksala po prvem zmenku, pa sva skupaj že 8 let.

Stara sva bila 24 in 33…po 14 dneh poznanstva in 4 dneh “zveze” prvič seksala….od tega je 6 let imava dojenčka…vse super auf aže d začeta….še dans se vprašam kako to da sva tako hitro, ker sicer sem bila zeloooo zadržana. Očitno je bla kemija prava. Tko da če st aoba z ale v akcijo ni kaj čakat

V čem je fora, da čakaš ful dolgo časa?

Dobro, ne rečem kar takoj, po prvi kavici, ampak, če sta par že nekaj časa, gotovo se dobivata tudi zvečer, če je zadeva ravno prav vroča, si daš duška, al kako?

Brez zamere, ampak malo si že prestara, da bi držala kolena skupaj, pa se delala devičko, pazi, da ne bo dečko dobil napačnih signalov….

New Report

Close