Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nova24tv, samo pljuvanje čez druge.

Nova24tv, samo pljuvanje čez druge.

Kako gledate na televizijo nova24tv

Pa oddaja kdo vam laže.

Samo pljuvanje čez vlado pa, da je SDS oh in sploh.

Zgleda tko kot, da so malo omejeni in    nerazgledani.

In kaj bi bilo če bi bil SDS na vladi, oni bi vsako potezo zagovarjali in vse dali jim prav, samo drugim ne.

Sploh ne gledam tega sranja.

Ja sej so jo, 2020-2022 so zagovarjali vsako potezo vlade, a to ste danes ugotovili šele, kam jih nese?

Pa kdo sploh to gleda. Normalno, da promovirajo SDS, če je pa to njihova televizija. Od strankarskih TV je pa utopično pričakovati objektivno novinarstvo. Pravzaprav je vsak njihov prispevek, vsaka njihova oddaja žalitev za mojo inteligenco, saj že vsak organizem na nivoju paramecija začuti pristranskost.

Ne gledam (vsaj resno ne). Za vsakega človeka, ki ima vsaj pol možganov, je gledanje Nore24TV eno samo neznosno mučenje.

Mislim, da sem parkrat tja zajadral ko sem šel čez kanale in sem še plačeval TV. Poden od novinarstva in promoviranje SDSa in njihove zatiralske agende. Sej ne, da je pa nova ptičja vlada kaj bolša, ampak vseeno.

Ta TV je odraz sodobne družbe…

Sej ne da spremljam to oddajo, ampak včasih jo je fajn spremljat, ker se lahko malo nasmejiš, ravno zarad tega.

Sej ne rečem, da je pa trenutna vlada zelo dobra, ampak vseeno, ne moreš biti tako ozkogleden, in še kaj za zraven. 🙂

 

Nora tv je pri nas nastavljena na zadnji kanal, da niti mimo ne gremo s pilotom. Sicer pa so tako vsi Janšistki programi. Saj vidimo kako so poročali s kovidnem času. Novinarji pa že dolgo niso novinarji, so samo bralci poročil, ker nikoli ne poročajo in ne preverijo podatkov kaj sploh berejo. Pa to posiljevanje s cepljenjem in prikazovanjem kako malo ljudi je bilo na protestih shodov, laži za lažjo. Poročil več ne gledamo.

New Report

Close