Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Novi MIX -od MAMBO-kings

Novi MIX -od MAMBO-kings

Trenutno naj bolj popularni mix v mojem lokalu !
Če ga kdo želi mu ga lahko do večera presnamem !
lep pozdravček !

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Jest bi ga…mela sam ..a se ga da zlaudat dol z neta.Al pa poslat na mail?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

žal ne ker ga je za 80 min.
ga pa dobiš naknadno . O.K:

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Meni meni… Jaz bi ga mela, samo zdajle je pa že pozno, če toliko časa traja. Ampak vseeneo, bi ga pa kak dan ob priliki pri tebi dvignila, če do večera ne bo šlo

š:

Pandica, he, he, dobro napisano :))))))))))))))))))

Oki !

Zahvalila se ti bom pa poli..heheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Viš, Pandica, zdej si ga dobila tudi ti in ti ga ne bo
treba pri Štumpiju dvignit! Je pa zakon, aneda.
Ja Štumpi, zakon je tale tvoj mix, res zakon. Sem
cel dan v njem. In zdej ti še nekaj na uho povem,
čisto in sam tebi: ocvirkca imam, yeeeeesssssss, ocvirkca imam. Ne vem, kakšen je zdaj tvoj ……. ocvirkec mislim …………. moj pa je tak čisto miceni, tak, da glih da ga čutim no, ampak, je pa….. sam veš, ti si z njim šarmanten, no, zelo, tudi če se ga ni videlo, jaz pa niti nisem, ker ……saj veš, meni že drugače veliko manjka in ocvirkec ne mora nadoknaditi vsega, ampak, bemtiš ……… imam ga pa, tudi jaz ga imam ……….
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

………….. no coments

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

……….oh muca, heh, heh, heh, saj si ga nisem
sposodila od našega črnega vrageca, ne, ne,
jaz ga ponavadi dobim od dobrot življenja, res,
vse potrebe se izpahnejo v obliki ocvirkca, ko so zadovoljene! Popivčkalo se je no malo, pojedlo se je kar dobro, no, une stvari smo tudi spravli na dan (besedno, sam tolk a veš, da nau kej narobe za mislt), toko imam jest zdej ocvirkeca, enega čisto micenega, ampak, mam ga pa, ha, ha, ha!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

jest sam se berem nč več ne kometiram…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Evo ravno sedaj sem komčal in zaključil z reprodukcijo – tako da pri meni imaš ga tudi ti in ostala mušketirja ki sta na žalost zvečer zaradi kavalirskih manir zvisela .
p.s.
Jani in Silvo
ja za vaju je tudi posnet in vaju čaka ko bosta naslednjič pri meni

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Aha!!!!*****+++****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mucica, kaj pa se peniš??? A??????

Kaj je s tabo??? Skozi si neprijavljena… mater…. kva dogaja????

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

penim,kje maš peno..neprijavljena čaki sem tam kje si ti? bemti bizi women stalno tulim ke u prazno…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Štumfi, crni sine, bi rekla Nikita, ZLAT SI !!!

He he, pa ne taka kt od Mariči…. bolj simpel

Jaz imam en kup takšnih doma posnetih in zmiksanih CDjev, k jih zame ekstra pripravi prijatelj. Če želiš, ti jih lahko posodim, da si jih presnameš.

Za mambote sem pa že napisala pod poročilo, kaj se je z njimi zgodilo in kako koristni so trenutno,….

Lili sprašuje Štumpija naslednje:

KJE ZA VRAGA JE MIX????

:))))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

New Report

Close