Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek novi odlok: VADA NAS OD SOBOTE DALJE spet daje v celice

novi odlok: VADA NAS OD SOBOTE DALJE spet daje v celice

Po moje si prebolel prehlad. Bakterijski, ker se samo on lahko “širi”, bakterija je dokazana, virus ni nikoli. Verjetno bo ta resnica prišla na “dan”, nimam časa čakat še dva meseca da se konča ta zadeva,. Ukapirajte ofce, dejstva.

čudni časi

Pa kaj ti bleješ, za božjo voljo???!!! A se vam je res dejansko nekaterim že odffukalo v betici???

OMG. No comment! A vi ljudje sploh berete, kakšne kozlarije pišete???

Spadajo na zaprt oddelek zaprte ustanove

ne delaj se norca iz nas ..dejstvo je ,da bodo naši domovi konc. logorji …kako ti to ni jasno in ja vojska bo imela pooblastila policije in pol boš mel zaprti oddelek ….SAM NORČUJTE SE DOLGO SE NE BOSTE…OD APRILA VAS OPOZARJAMO VI PA DELAJTE KAR HOČETE IN KO BO PREPOZNO NE BO VEČ POTI NAZAJ ZBOGOM AMEN TOLIKO OD MENE

sej si že na zaprtem delu, niti ne veš da si norc, butl

ZGLEDA TKO KOT DA VAM JE TREBA NARISAT ,DA BOSTE RAZUMELI…OBLAST DELA PROTI NARODU IN KAJ TO POMENI??? RAZPAD SISTEMA!!!! ZDAJ PA RAZMIŠLJAJTE IN PLJUVAJTE PO NAS …AMEN

Ti ZABITEŽ si že zaprt. Ven ne smeš po 21h in ven ne smeš do 6h. Zaprli so ti še dotok zraka, za ven so ti nagobčnik nataknili. Zaprli so ti dostop do zdravstva, dostop ti je dovoljen samo do tistega MAZAŠKEGA GOLJUFIVEGA testa.

In ti BUTL zabiti, kar še kličeš, naj te JEBEJO!!! Tukaj sem – JEBITE ME, JEBITE ME!

ŽALOSTNO RES …KAR KLIČEJO PO TOTALITARIZMU IN NACIZMU IN POL ŠE ZMERJAJO NAS,KI SE TRUDIMO ,DA SPREGLEDAJO…………………DAJTE VIDIT ŽE ENKRAT,DA OBLAST DELA PROTI NARODU NA ZA NAROD……………………ZBUDITE SE PIKA AMEN DOST MATE


Saj veš kakšni osebki stojijo za takšnimi komentarji.
To so tisti, ki so polni zagrenjenosti, sovraštva, zlobe…Zato drugim privoščijo trpljenje in kazen.
Verjamejo, da si ljudje zaslužimo vojno.
Takšni podpirajo to mafijo in fašizem, ker jim to daje olajšanje, ko drugi trpijo, ostajajo brez služb….

mi je popolnoma jasno kakšni osebki so za temi komentarji….takšni kot na vladi…najhujše oblike psihičnih diagnoz….nekrofili,avtisti,psihopati…bolniki težki…zganjajo covid terorizem in pomagajo oblast,da uniči nas normalne ljudi in nam vzame vse pravice in svobodo in nazadnje tudi življenje …..SREČNO

He he he lej kako jih je zabolelo!
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Se bojite zaprtega oddelka? Panika much?
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

[img]https://starecat.com/content/wp-content/uploads/wearing-a-mask-iq-depending-on-how-you-wear-it.jpg[/img]

Sej si že na zaprtem odelku, vsi ste zamaskirani. Prav smešno. Poraz inteligence. Dobesedno.

BUUUU 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Se vam že hlače tresejeo! Kakšen odziv! Pritisk v redu? Malo previsok? Tresavica? Kri vre? Temperatura ok? Vroče? Dihanje hitro?
Papki neumni!

Kakšna vojska, kakšni satanisti.? Wtf

Tudi judi niso verjeli do zadnjega, da bodo končali v taboriščih. Nekaj jih je vseeno uspelo zbežat tik pred zdajci. Nekaj se pripravlja, a res ne čutite?

čist enostavno je. od marca že isto delim, in vidim da gre lepo vse kak mora..
Žalost za inteligenco
https://homunizam.wordpress.com/2020/10/21/zvizdac-dugovi-ce-biti-otpisani-svima-koji-pristanu-na-cjepivo-covid-19-i-covid-21/

https://www.youtube.com/watch?feature=share&v=EqqjEe3VtUU&app=desktop

New Report

Close