Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Novih poznanstev ni tako lahko sklepati, kakor tukaj pišete!!

Novih poznanstev ni tako lahko sklepati, kakor tukaj pišete!!

Stvar okusa. Meni je osladna ta Sanja Grohar. Nina Osenar mi je že bolj všeč.

Enaizmedredkih, smem vprašati, v katerem življenskem obdobju pa si? Če skrbiš za telo pa da si urejena, sploh nebi smel biti problem. Mogoče se ti pa samo zdi da je tako, kot pišeš? Če bi meni rekla dober dan, bi ti odzdravil in bi kakšno rekla!

Problem je v krajih, kjer se giblješ – skoz eni in isti kraji, eni in isti ljudje…
O podrobnostih ne bi….

Po mojem se vrtiš v nekem začaranem krogu. Upam in želim ti, da prideš čimprej ven.

Od tega ne bom umrla…. tudi če ostane tako, sem na varnem :))

Enaizmedredkih]Še vedno se mi zdi, da je več takih kot sem jaz, kot pa takih kot Sanja Grohar in Nina Osenar…sicer pa ne vem, če je res v tem problem…

Hja tezko ocenjujem bi te mogla videt je pa vsekakor ogromno na izgledu. Ce kdo ve vem jaz verjemi mi in nocm da zdej izpade k da se hvalisam tle na forumu v koncni fazi nimam nic od tega. Samo povem ti tako kot je.

To bi se morali vprašati tisti, ki so večno samski, ne pa taki, ki smo že dali nekaj skoz…

Zakaj imate občutek, da je dobro zlorabiti psa za spoznavanje? Najslabši predlog vseh časov.
V pasji šoli nas je bilo deset žensk in dva tipa, eden je bil poročen, za drugega ne vem (star ok. 20 let). S psi se itak v glavnem ukvarjajo ženske (tako kot z otroki pač) in na sprehodih srečaš predvsem ženske, pa kake upokojence s svojim jazbečarjem. Samskih moških srednjih let jaz prek psa nisem spoznala, če odštejem nekoga, ki ga na videz poznam že vse življenje in je homoseksualec. Vsi ostali so ali premladi (minus 15 let in več), ali prestari ali pa so vezani.

…in še če ti uspe s kom navezat nek stik, te vedno nekaj zmoti 🙁
Sem res sama kriva, da je tako, ali le dejansko nisem pripravljena, da zapustim varnost domačega brezkompromisnega komforta ?

Videz je problem pri spletnih zmenkarijah, ker imajo tipi tam občutek, da imajo izbiro kot v trgovini in z nobeno niso zadovoljni, tudi če imajo oni 30 kg viška, jim manjka zob, dva, trije, so že plešasti in rahlo zaudarjajo.

Drugače pa, če gledam navadne ljudi, res oči ravno ne bolijo od lepote in videz prav gotovo ne more biti problem, razen če ne sodiš med tistih osmoljenih pet procentov ljudi, ki so res ne samo grdi, ampak zraven tudi še antipatični, pa še med njimi jih boš našel ene par, ki bodo vezani.

na ravno napadam…. mi je pa zanimivo, da se temu tako dolgo čudiš… sploh pa itak trdiš, da tipi ne rabite babe, hkrati pa se sprašuješ, kje jih spoznat…[/quote]

Kje sem kaj takega spraševal???? Ženska, ti imaš velike probleme z razumevanjem osnovnih prispevkov. Si končala Oš?

Pozdravljena!
Kako pravi pregovor lastna hvala, cena mala.
Veš kaj pomeni resnično TOP ali lepa ženska?
…..mislim da ne…. ker v tem primeru se ne bi primerjala z neko misico…ki je žal zelo povprečnega videza.
Pač fasada naredi minimalno izboljšanje…
Resnično TOP ženske moški ne ogovarjajo kar na horuk….verjemi.
Je pa res, da nekatere ženske oddajajo “določene signale”, kateri privabljajo tipe kot muhe na…. ampak o sami kvaliteti teh tipov ne bi v tej temi.
Pa še to ….da se z lahkoto kosaš s Sanjo Grohar ….TO VELIKO POVE O TEBI…žal mene nisi prepričala.
Pri 33 letih je tvoje pisanje in razmišljanje na nivoju 18 letnice.
Pa brez zamere!!!!

Enaizmedredkih pa se mi zdi zelo iskrena, a žal malce preveč naivna…bo že prišel njen čas!

Pozdravljena!
Kako pravi pregovor lastna hvala, cena mala.
Veš kaj pomeni resnično TOP ali lepa ženska?
…..mislim da ne…. ker v tem primeru se ne bi primerjala z neko misico…ki je žal zelo povprečnega videza.
Pač fasada naredi minimalno izboljšanje…
Resnično TOP ženske moški ne ogovarjajo kar na horuk….verjemi.
Je pa res, da nekatere ženske oddajajo “določene signale”, kateri privabljajo tipe kot muhe na…. ampak o sami kvaliteti teh tipov ne bi v tej temi.
Pa še to ….da se z lahkoto kosaš s Sanjo Grohar ….TO VELIKO POVE O TEBI…žal mene nisi prepričala.
Pri 33 letih je tvoje pisanje in razmišljanje na nivoju 18 letnice.
Pa brez zamere!!!!

Enaizmedredkih pa se mi zdi zelo iskrena, a žal malce preveč naivna…bo že prišel njen čas![/quote]

Ne žali osemnajstletnic.

Videz je problem pri spletnih zmenkarijah, ker imajo tipi tam občutek, da imajo izbiro kot v trgovini in z nobeno niso zadovoljni, tudi če imajo oni 30 kg viška, jim manjka zob, dva, trije, so že plešasti in rahlo zaudarjajo.

Drugače pa, če gledam navadne ljudi, res oči ravno ne bolijo od lepote in videz prav gotovo ne more biti problem, razen če ne sodiš med tistih osmoljenih pet procentov ljudi, ki so res ne samo grdi, ampak zraven tudi še antipatični, pa še med njimi jih boš našel ene par, ki bodo vezani.[/quote]

Mene je motila osebnost, ne pa izgled. Nikoli nisem bil zahteven, res ne. Pa ne zgledam slabo. Ampak sem obupal, ker so sami ekstremi tam na ona-on.

Naslov teme je sklepanje poznanstev, ne f**fehtanje. 🙂 Ker za to drugo je pes čisto odveč. Za ljudi, ki težko navežejo stik (za pogovor o vremenu, revmi, za kavo itd.) in/ali so osamljeni, pa je pes čisto priporočljiv družabnik. Seveda pod pogoji, ki jih nisem pozabila omeniti – da je oseba ljubitelj živali (pravi ljubitelj) in da razmere (finančne in ostale) dopuščajo skrb za žival. Če sem padla v napačno temo, pa se opravičujem, avtorici pa predlagam, da teme naslavlja bolj natančno.

Videz je problem pri spletnih zmenkarijah, ker imajo tipi tam občutek, da imajo izbiro kot v trgovini in z nobeno niso zadovoljni, tudi če imajo oni 30 kg viška, jim manjka zob, dva, trije, so že plešasti in rahlo zaudarjajo.

Drugače pa, če gledam navadne ljudi, res oči ravno ne bolijo od lepote in videz prav gotovo ne more biti problem, razen če ne sodiš med tistih osmoljenih pet procentov ljudi, ki so res ne samo grdi, ampak zraven tudi še antipatični, pa še med njimi jih boš našel ene par, ki bodo vezani.[/quote]

Mene je motila osebnost, ne pa izgled. Nikoli nisem bil zahteven, res ne. Pa ne zgledam slabo. Ampak sem obupal, ker so sami ekstremi tam na ona-on.[/quote]

Jaz sem bila nekaj časa aktivna na chatih, dokler niso čisto vse sobe postale eno fehtarjenje. Tako da sem se dobila z nekaj fanti. Mi je bilo pa res izjemno zanimivo, da so se recimo taki od povprečno do nadpovprečno fejst kar ogreli ali pa smo nekaj časa ohranjali vsaj prijateljske stike, medtem ko taki daleč pod povprečjem tako in drugače so pa iskali reinkarnacijo vsaj Heidi Klum in Nine Osenar, če ne kar Helene Blagne. Njim pa sploh nisem potegnila in se jim je že na prvem soku zelo mudilo domov, ha ha. Hvala bogu pravzaprav.
Mogoče je v tem fora, ne vem.
Bila sem nekajkrat razočarana v življenju, tako da sem zdaj sklenila, da mi bo moral res dobesedno pasti v naročje (še bolje pa jaz njemu, ker nimam ravno kil za prestreči kakega bolj konkretnega kerlca), ker aktivno ne iščem več. Mi ni nič hudega solo.

Naslov teme je sklepanje poznanstev, ne f**fehtanje. 🙂 Ker za to drugo je pes čisto odveč. Za ljudi, ki težko navežejo stik (za pogovor o vremenu, revmi, za kavo itd.) in/ali so osamljeni, pa je pes čisto priporočljiv družabnik. Seveda pod pogoji, ki jih nisem pozabila omeniti – da je oseba ljubitelj živali (pravi ljubitelj) in da razmere (finančne in ostale) dopuščajo skrb za žival. Če sem padla v napačno temo, pa se opravičujem, avtorici pa predlagam, da teme naslavlja bolj natančno.[/quote]

No, psa nabavit zaradi spoznavanja ni fora in prek psa spoznaš bolj malo ljudi, temveč se le včasih zaklepetaš. Da bi pa potem s to osebo kdaj počel še kaj drugega, se pa zgodi res izjemoma. V desetih letih tri osebe, da imamo telefonske in da počnemo skupaj še kaj drugega kot sprehajamo pse. Mimogrede, vse tri vezane in z družino, tako da recimo to, kar išče enaizmedredkih, več ali manj odpade (skupni izleti čez vikend pa take).

Mene je motila osebnost, ne pa izgled. Nikoli nisem bil zahteven, res ne. Pa ne zgledam slabo. Ampak sem obupal, ker so sami ekstremi tam na ona-on.[/quote]

Jaz sem bila nekaj časa aktivna na chatih, dokler niso čisto vse sobe postale eno fehtarjenje. Tako da sem se dobila z nekaj fanti. Mi je bilo pa res izjemno zanimivo, da so se recimo taki od povprečno do nadpovprečno fejst kar ogreli ali pa smo nekaj časa ohranjali vsaj prijateljske stike, medtem ko taki daleč pod povprečjem tako in drugače so pa iskali reinkarnacijo vsaj Heidi Klum in Nine Osenar, če ne kar Helene Blagne. Njim pa sploh nisem potegnila in se jim je že na prvem soku zelo mudilo domov, ha ha. Hvala bogu pravzaprav.
Mogoče je v tem fora, ne vem.
Bila sem nekajkrat razočarana v življenju, tako da sem zdaj sklenila, da mi bo moral res dobesedno pasti v naročje (še bolje pa jaz njemu, ker nimam ravno kil za prestreči kakega bolj konkretnega kerlca), ker aktivno ne iščem več. Mi ni nič hudega solo.[/quote]

Heh, kakšni tipi pa so to, da pridejo na zmenek, pa se jim nekam mudi? Moj predzadnji zmenek je trajal 3 ure in pol, zadnji pa 2. Važno je, da se ujameš, izgleda se pa tako navadiš pri večini ljudi. Obraz, ki ti mogoče sprva ne potegne, ti rata s časom všeč, če se dobro ujameta in če ni res ekstremno grd. Ekstremno grdih pa ni veliko, večina nas je kar povprečnih 🙂

Sicer pa ni treba biti aktivna. Bodi predvsem odprta, navezuj stike z ljudmi, tudi s starim atekom, ko te ogovori, s tem vadiš, mogoče pa ratata prijatelja in ti predstavi zelo šarmantnega vnuka – princa na belem konju. Nikoli se ne ve.

Jaz sem bila nekaj časa aktivna na chatih, dokler niso čisto vse sobe postale eno fehtarjenje. Tako da sem se dobila z nekaj fanti. Mi je bilo pa res izjemno zanimivo, da so se recimo taki od povprečno do nadpovprečno fejst kar ogreli ali pa smo nekaj časa ohranjali vsaj prijateljske stike, medtem ko taki daleč pod povprečjem tako in drugače so pa iskali reinkarnacijo vsaj Heidi Klum in Nine Osenar, če ne kar Helene Blagne. Njim pa sploh nisem potegnila in se jim je že na prvem soku zelo mudilo domov, ha ha. Hvala bogu pravzaprav.
Mogoče je v tem fora, ne vem.
Bila sem nekajkrat razočarana v življenju, tako da sem zdaj sklenila, da mi bo moral res dobesedno pasti v naročje (še bolje pa jaz njemu, ker nimam ravno kil za prestreči kakega bolj konkretnega kerlca), ker aktivno ne iščem več. Mi ni nič hudega solo.[/quote]

Heh, kakšni tipi pa so to, da pridejo na zmenek, pa se jim nekam mudi? Moj predzadnji zmenek je trajal 3 ure in pol, zadnji pa 2. Važno je, da se ujameš, izgleda se pa tako navadiš pri večini ljudi. Obraz, ki ti mogoče sprva ne potegne, ti rata s časom všeč, če se dobro ujameta in če ni res ekstremno grd. Ekstremno grdih pa ni veliko, večina nas je kar povprečnih 🙂

Sicer pa ni treba biti aktivna. Bodi predvsem odprta, navezuj stike z ljudmi, tudi s starim atekom, ko te ogovori, s tem vadiš, mogoče pa ratata prijatelja in ti predstavi zelo šarmantnega vnuka – princa na belem konju. Nikoli se ne ve.[/quote]

Bedasti tipi, ki mislijo, da si zaslužijo misico, samo zato, ker dihajo.

Drugače sem odprta, družabna, to sploh ni problem.

New Report

Close