Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Novo jutro, nov dan!

Novo jutro, nov dan!

o Mariči kaj mini … oreng al pa nič :))) to je ena tistih stvari, kjer z malim ne smeš bit zadovoljen :)))))

B. pozdravlja celo gmajnico .. mogoče nas bo pa čez 9 mesecev že več :)) ane Lili :)))) ….. in šiba direkt v prestolnico :)) v gužvo :(((

lepo se mejte !!!

B.

heheheehe Lili a že ležiš v postelji.al kaj?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne, ne, Lili dela in pridno liže kuverte in znamke.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

hehe sej bi kej rekla…..pa…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehehe muca, saj vem, kaj se ti po glavi podi!!! :))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Hma….en mal no,sej žiher…kaj si mi pa povedala.hahahahaa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vesta kaj, vidve, kar na dan z besedo, da se bomo vsi veselili.
A mormo res tipat v temi ?

Lili, a sem mel prov ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Mišon tebi vse povem..Lili pa ne bo huda…jaja čaka še čaka…kmalu bo!!a ne LILI!!!

Kr veselo do čakanja…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja muca, mišon in ostali. Lili čaka in čaka… pa čaka… aha…pa čaka in čaka…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

in kmalu bo dočakala..tko!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…….. čaka, da PMS ta mesec NE BO!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Viš,,mogoče bo kej zaleglo…mene noče poslušat…mogoče o tebi verjela..Ta mesec ne bo!!!Ms mislim…papa za več kot eno leto!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tole http://send.greetings.yahoo.com/greet/send?.id=152055504

Kaj češ večje sreče in zaklada kot tole!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bemti muca, šta mi radiš:)))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Lili čaka PMS ta teden :)))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

jao jao..ne me tepst!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Orka dio… n’č ne štekam, ampak, ziher je QL 🙂

Uh, tole se mi je pa tako prebralo… kot da bi Dr. B. mela.. kej v planu :)))

Preden je Jani do konca prebral…. pol pa ni več tko mislil :))))

sej jest tud ne!Pa sem bila raje tiho..mogoče bi šlo..če bi malo pomaginiral.ka praviš Jani?Men je pomagal vsaj priblizno…hihih

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

.. čau Jani !

Ma , kako da ne štekaš , sej je čist simpl , samo poglej ključne besde .
Pa ja veš , kaj je astmatčno , pa kaj religiozno , pa kaj so faze – aja , mogoče tisto “sto per morire” = umiram in ” se ti fermi , ti amazzo” = če se ustaviš , te ubijem :))))

Nikitka se smeje Janiju – je kul , je ….

Jani, a ti razložim ?

Jani lahko reče le: dio mio, hihihi

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

uh Jani .. B. ma zmeri kej v planu … :)))

Mariči, sedaj sem se spomnila kaj sem tako močno pogrešala, ko sem bila brez pc-ja.Lepo je biti spet “doma”.
Hvala.
paty

paty

Nikita… sej vem a kaj gre 😉 Sem enkrat to že obesil na forum in Sloveniš 🙂

Jani je vesel da je Nikiti zanimivo 🙂

New Report

Close