Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Novo jutro, nov teden….

Novo jutro, nov teden….

Dobro jutro zaspanci! Naj vam današnje jutro sveti sonček tako močno, kot sedajle meni, da skoraj nič ne vidim na monitor… naj bo toplo, kot so tople vaše dušce in naj traja, kot traja naš forum, forum Tjavendan. Naj bo danes dan, ko boste sami pri sebi rekli: Danes bom naredil tisto, kar govorim že nekaj časa. In naj vam bo z rožicami postlano, da se ne spotaknete v kakšno grobo kamenje.

Jani piše danes od doma

p.s. hkrati prižigam lučko

Dobro jutro!

Očitno so danes res eni veliki zaspanci v tejle gmajni.POnavadi se javljam med zadnjimi,no zdejle pa kar druga.Ojla Jani pozdravljen,a danes pa kar od doma.No viš,si bil že priden..hehehe
Sej malo se pa res prileže po vseh teh dežurstvi,kajne?Tudi mene sonček omamlja skozi okno direkt v oči ..Ampak sem se malce zavarovala kar z zaluzijami drugače resnično ne moreš napisati tudi besedice ne.Ampak piha pa ko hudir.Upam,da ne bo koga odneslo.Držte se !!
Jani lepa misel,si jo je vredno zapolniti ….Dons pa dobiš najprej od mene enga frišnega cmočka ******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dobro jutro, prijatelji, spešli for ju, Jani!
Spet sem tu in mislim na – vas in forum.
Nimam veliko časa, danes samo topel in
lep pozdrav, močan objemček vsem in………
morda tik predno spet mrknem le še par
besed. Aha, Jani, a danes pa ti od doma ….
paše, paše, ane da paše!!!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close