Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Novo jutro, nova tema

Novo jutro, nova tema

hehehehe.. mislim pa res.. tema :))))

dobro jutro gmajna, dobro jutro svet pa … pol metra snega.. vsakmu posebej :)))

lubčke, cmoke pa zauhe po defoltu vsem :))

Gleeeeeeeeeeeejga Janija :)))

Kaj tuki dogaja.. ko me že toliko časa ni bilo tukaj :))

Lepo mejte vsi skupaj :))

heeeeeeeeej koštruncelj … madona.. kje se pa glih ti najdeš tuki v tej pustoši :))))

lep dan tud tebi!!!

vsake tolko tud stare prijatelje pogledat a ne :))) Sicer res že nekaj časa nisem bil tukaj, sem pa zato mel skos v mislih vas pa tale forum 🙂

Mimogrede.. kje so ostali :)?

lepo da se še kej oglasiš tuki ja… aja ostali.. ma neki jihje na dopustu, nekateri majo obveznosti, nekaj jih nima neta v službi pa evo..

jest pa kr.. tuki :)))

OOOOOO lejte ga koštrunček moj . Pridi bo te zajček crkljal.

Jutro!
Pa en meter naj ga bo! Al pa podaljšamo pogodbo z zimo!
😉

Koštruni , greva prekopicevat kozolce preci ko neha snežkat . Pripravi se veš*

zaaaaaaaaaajček :)))

o koko je koštrunček vesel k je zajček tud tuki :))))

Jutro Jani !

Si vidu tole vreme zjutri a ?
Bi zajčka kmalu kap trofenla . Sredi pomladi na drevju črešen, breskovcih in ostalem drevju listnato – iglastem je sedel sneg.
Ojoj

***na noska

koštruni je prpravljen.. še mal zelene travce pa sončka pa greva.. travco papat :))))))))))))))))))

Hej Sp prjatu :))))))))))) nemoj snjega :))))

Mhm kako nama bo lepo. Zelena pomlad , pa rožice in dehteči vonj travnika . Pa nć ne rabiva , samo za tačke se primeva in odstopicljava.

ja pa nikjer zelene travce za žretje pa prekopicovanje :))

uh in potem bova prekopicala kozolce in ko nama bo zmanjkalo sape, se bova zavalila v travco zeleno in jo duhala pa papcala….

kakooooooooooooo bo lepo :))))

je reku stric danes zjutri po namiznem gobezdalu ( beri radiu ) , da čez dva dni bo spet 15( hm kje so pa tle stopinje na tastituri:) pa bo travca zelena.

ja pa ne smeva vse pojest …vse trauce bojo hudi:))))))

no pol ni problema.. bosta s koštrunčkom rešena pa bosta mela travco pa tko na prej :))

hej zajči… cmoka!!!

sej bo druga zrasla pa bo še večja pa bolj sočna.. in če koštrunčku in zajčku travca zapaše.. pol zapaše povornh in nima veze, kdo bo in kdo ne bo hud :))

Prou . Bo zajček korajžno se valil po travi in ne bo se bal kaj se sme in kaj ne. Pa maš ti tud deteljco kej rad?

Pa še tebi enga velikega cmoka !

koštrunček pa zajčku tud enga :)))

ja koštrunček ma zelooooooooooo rad mlado sočno deteljico, še posebej… štiriperesno :)))

Lubi zajči, detelja napenja ! Pol boš pa
“puščal” !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Tako se govori … med ljudmi ……da, tako
se govori …. med ……..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close