Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Novo jutro,nov je dan…..

Novo jutro,nov je dan…..

bom res danes to naredila ! ko bo nov kaslc vas pa obvestim vse…
He..he Jani anede…vedno ista polka z mano :))
hvala ti in cmoka rolam ti 🙂

mmmmmmmmmmmmmm

čau

to !

…tokrat ja jih slišim :))

ja redki, ampak ko ga najdeš….

ampak, Jani rad pomaga no :)))) polko pa tud rad zapleše… če je le priložnost :)))))))))

na yahoo se plača, če hočeš met ne vem kolk velik mailbox pa ne vem kakšne dodatke… osnova pa je mailbox 4mb pa ne vem kaj še :)))) bi blo treba pogledat :)))

ja zajček B. posluši :))))

Jani tole je pa tkole..
ko ga najdeš , ne moreš verjeti da si ga našel , ravno zaradi redkosti . In potem pač ravno zaradi nejevere , da je to..to…delaš napake in ga izgubiš recimo :)))

Jani tole je pa tkole..
ko ga najdeš , ne moreš verjeti da si ga našel , ravno zaradi redkosti . In potem pač ravno zaradi nejevere , da je to..to…delaš napake in ga izgubiš recimo :)))

Mucica…lepo jutro…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jani…SončeK je že zdrav…no skoraj in jaaaa…počitnice so tu in gremo spet na…ja peli bomo ne…”Kdaj gremo spet na morje”…Jani cmoko na cmoko in uživajmo…pa kjerkoli že bomo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ha..ha..
jap..
sem s pomočjo mail2weba odprla kaslc .))
hja ej..zajček bo zdej res plesal polko…
namreč…začel bo tečt… 🙂

ma ja sej jo :))))))))))

bom gledu :))
hvala in cmoka kot vedno….

hmmmmmmmmmm.. ma se ne strinjam s tem, da ga izgubiš…. največkrat ga sami odpodimo od sebe… zaradi nejevere 🙂

zajček, čim manj izgubljenih lepih cvetov ;))

zajček… :)))))))))))))))) in to zato da boš mela še bolj urne tačke?

:)))))))))))))))))))))

lepo si tole povedal , ja Jani ! Tudi je res tako .

Ma ne..matr kg..

ja je res veš !

:)))))))))))))))))))))))))))))))

🙂 uh 🙂 no ja.. sej verjamem 🙂

zdej ko imam pa jaz čas tu gor kukat, ste pa šli…:(((

jah Jani ja ):
sem dobila navodila kako laufat :)))))))))))

New Report

Close