Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek NOVO JUTRO,NOV JE DAN

NOVO JUTRO,NOV JE DAN

Jest pa še tako zaspan!!!
Raje bi pod kouter zlezla,
se nardila da že spim….
zvezdice bi najraj štela,
in sladkobnost spanca pela…
ohhhh kako sem jest zaspan…
zunaj čaka me nov dan!!

Ajmo vojska ustaj!!!!
Pandeljk je,,,jest začnem službo že čez slabo uro in pol…zdej še strašim naokol z mokro betico…..Kaj me je zvijala dons ponoči trema..jep mam nastop danes..jep..a pred kom? Lahko pred vsemi nadrejenimi heheheh ali pa ne…držte pesti…vreme me je že zj…l telovadnica odpade..bo treba improvizirat..Yiupieeeee kolk mam jest rada to šponaje….ha ha…mejte se lepo čez dan….čau pa mislite kej name….:)))))))))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

dobro jutro !

Tudi ti ne daš miru tkole zgodaj zjutraj . Vreme , si pogledala ven. Piha , pa listje množično zapušča drevesne krošnje . Jesen se nekako počasi poslavlja . Kar lepa je bila . Težko je napovedat , kakšna bo zima . Če bi se nekako orientirali na poletje in pričakovali , da bo zima imela nekako isti efekt , torej da bo mrzla snežna in ledena , bi to meni bilo čisto lepo. Tisti suh , utrjen sneg , ki bi dušil korake v dnevu in noči…

Ja , dan nastopa je . Kar vesela bodi , da bo danes to za teboj. Ena skrb manj potem . Ni dvoma , da ne bi uspela . Boš , kot vedno . Ti to znaš in obvladaš. Veš v tebi je to in kadar je temu tko , potem ni nič težko. Bom držala pestke zate , za uspešno opravljeno delo..

Ps..
Aja , sam še enkrat me zbud tkole zgodi zjutri :))

“Človek ni samo to, kar je, ampak tudi to, kar se ni.”
GARANDY

Tako, gmajnica, dobro jutro. In če ti zaječ že glih po
vsej sili hočeš biti “zajčji ragu”, potem ga daj delat
vsasj “specialitostom”, tega glih ne zna vsak, veš!

Prav lep dan vam želim!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jutro

Ej gmajna PONDELK je!!!!

Jutro

Jutro Marija

Živjo, Seba, lepo jutro, še lepši dan, pol,
po osmi uri pa malo napletemo, anede! Pa
kar tukajle, nikjer drugje, kar tukalje bomo
naredili dolgo …. tristo postov dolgo špuro!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssssssssssssss,
Seba, Jani, everybody, it’s Mondaaaaaaaaaaaaaaaaaayyyyyyy!

“Ko si hud na nekoga mu lahko takoj odpustis,
če si prizadet to traja dlje!”

Tamau

Pismo rosno, bemu ……e, ja, bemu ………..ja, bemu dežja, ja tako … e …. pa kdo za vraga je tale Tamau, ko je tako brihtno pogruntal tolk enih reči!

Dejmo zdej hitr odpuščat ….. pa grehe, pa neumnosti, pa škandale, pa otročarije, pa … ja, to, da so nas spet poslali v šolo… in se veselimo novemu ponedeljku!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

uff a men pa nč jutro??’

Seba je pa pozabu name…((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hja dežek je čist kul..tud to da nam je zamešal štrene nič ne de….
Lupčka zajček…)))

heheh a veš kaj se mi je zapisalo najprej..lulčka..heh ne lupčka..hahahahaha

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

p.s. še moje zraven računajte tud če me nau..jutro Marička…)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehe…sej glih vsakemu pa ne mislim dat možnosti da me poskusi :)) matr…ker sem neki posebnega …sam me je treba znat prpraut:))

Jutro Mariči , tako lepo….

hehe bomo….sej to veš….sej prideš pol..

Jest se pa itak pustim lizkat hahaha oz..čak kako že papat jaaaaaaa..ahammm…sej to je kul..zajči….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pridem kasno..pa vse podoživljam potem..ni isti filing sej veš…..ja preberem pa vse….aha tuto kompleto

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja sej je kull , hehe , sam vsak prasc me pa že ne bo lizu….

:))) madona, kaj galamte že na vsezgodaj tukaj :))))

dobro jutro muca pa en lep ponedeljek… I love it.. Yeeeeeeeees!!!

p.s. hehehehehe ;)))

Pol mu dej pa sam za pošnofat,da bo moker ratu in se začek trest..potem ga pa fejst švajzn po prstah..eee ne boš!!!! Hahahah včasih se splača bit en mal zlobkota.aha..jep!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja mau zamudiš …sej vem pol to ni to..pa sej nima veze….taprau filing ti vedno nekako prkažemo mi —

JANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIi
….************************************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja thenks godd. madona ura je cajt letim..čauuuu:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

bom :))))))))
sej to znam…
hehe muc:)********

hehehe zajček.. ponedeljek je.. je cajt začet zgodi :))))

jutro zajček!!! cmoka!

čau malena :)))))

Marija :))) bo treba zajčku pokazat.. kakšen je taprav zajčji ragu ;)))

Dobro jutro!!!

btw… Jani ne konzumira zajca na noben način… ne sede :)))

New Report

Close