Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Novo o prevari z odrezano roko

Novo o prevari z odrezano roko

Po moje ima ta ženska, ki si je odrezala roko, hude mentalne težave. Zgleda, da je je ta človek dober manipulator, in je to ubogo žensko tako zmanipuliral, da si je mislila, da bo žaganje roke nekaj takega, kot da bi v bazen skočila, pa normalno prišla iz njega. Na nekem mediju sem prebral, da je bila brezposelna.

Tu, ko je njegov tastari govoril o sinu, kot da o tem nič ne ve oz., da ni sodeloval pri tem, pa bi jaz prej rekel, da so čisto vsi trije (stara dva in psihorilec) zelo dobro sodelovali. Vse so se pozanimali itd.

Sam sem nekje 7 let nazaj izgubil prst na cirkularki zaradi nerode oz. ker pač nisem bil 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zbran zraven mašine. Na srečo se je prst držal še malo na koži. Hitro na urgenco, kjer sem se na smrt potem mogel skregati s kirurgom na Ptuju, da bi mi rešil prst. Ta je samo hladnokrvno odgovarjal, da se ne da, itd itd. Nato sem ga poslal v tri krasne, pa šel v Maribor, kjer so prst vsaj probali nazaj zašiti – in so ga. Na žalost ni funkcionalen, ker sem si ga odrezal pri spodnjem sklepu (palec), ampak mam pa ga. Danes, ko kaj delam kje, imam kar težave. Ampak sem se privadil na ta problemček. Sem naštudiral kako kaj prijeti, ko gre za majčkeno stvar itd. Že palec mi ogromno pomeni, ko ga nimam več (vsaj funkcionalen ni za nič), da bi pa ostal brez cele dlani? Meni se zmeša. Še posebej pa nikoli tako prizadet ne bi mogel biti, pa verjetno ne bom (razen, če me kdo po glavi s čim lopne), da bi še hotel, da mi roka stran odpade, tako kot ta ženska, ki si je v skrinjo roko tiščala, da bi ji ja roka stran odpadla.

Danes, ko je videla, da nič ne bo z zavarovalnico, verjetno zelo čuva svojo roko. Njena roka je zdaj krajša in nikoli več ne bo 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} funkcionalna. Če že bo, bo kakšnih 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ali pa še manj.
Meni, ko je zdravnik povedal, da takoj po operaciji par dni traja, da se vidi, če telo nazaj sprejme organ, sem tako spremljal pa čuval prst, kot da bi šlo za glihkar rojenega dojenčka, na katerega moreš zelo paziti.

Kar me pa pri tem dejstvu najbolj žalosti, je pa to, da je tako mlada, ko še niti ni prav začela živeti samostojno, pa si je že uničila preostanek življenja.

Od kar nimam prsta, vsaj vem koliko mi je vsak organ na telesu zelo pomemben, vem, da ga ni denarja na tem planetu, da bi si vsaj prst odrezal, kaj še le roko, nogo ali kar koli pač. Če mi kakšen Bill Gates ponudi vso svojo premoženje, da bi si prst odrezal, raje živim pod mostom, kot pa poln denarja odvisen od mehanike in drugih ljudi.

Lepo si to napisal.
Pri nas se je zgodila nesreča, mož je z motorko žagal – pride mimo sin, 5 let in stegne ročico ravno takrat, ko je ata dvignil žago. Mu je zarezal v dlan…. in scefralo dlan.
Kri je kapljala…….. še nisem vidla tako velikih kapelj krvi.

Drvimo v ZD, kjer so mu povili roko in dali kaj proti bolečinam. In sama sva ga peljala v UKC, kjer so nas že čakali.
Tam ga sprejme ekipa, od sester do dr. MACURA!

MILIJONKRAT HVALA!!! Mu je tako zašil vse, da danes ni videt niti brazgotine. Vse dela, vsi prsti – vse! Pa si samo predstavljate, kakšna je otroška dlan, ki se jo dotakneš z motorko!

Ob tej tragični zgodbi vam izrekam: HVALA dr. Macura.! Za vso skrb, humor, ja. Nikoli vas ne bomo pozabili!

Mediji so se že podali v razkrivanje povezav morilca Sare s policijo.
Končno se bo razkrilo, kako je ta stvor in njegova familija zaščiten pred roko pravice že toliko let.
Je bil sodelavec le kriminalnemu kriminalistu Gregorju Makovcu?
Kako ima kar nekdo doma v posesti kar pet pištol in dve puški?
Kako se lahko kar nekdo uradno preimenuje, dokler je v fazi preiskav?
Je sploh še bil v preiskavi ali je le zavarovalnica to pogojevala, ker ni hotela izplačati odškodnine?

Bodo o tem ustrezni strokovnjaki kaj povedali?
Bo kdo ustrezno za to odgovarjal?

Kje stanujejo tile Huskići? V okolici Lj?

Kje stanujejo tile Huskići? V okolici Lj?
[/quote]

Na Fužinama.


poznam enega takega, ki ravna na točno ta način. In isto angelski obrazek, najlepši, predstavlja se kot zlatega, poštenega v okolici, v resnici pa obsedenec z denarjem, ki počne stvari na točno ta način kot pišeš. Hudič v človeški podobi. Pravi psihopat. dela kaznjive stvari in žal njemu tudi uradniki nasedejo in potegnejo z njim. Potem si išče pa še po vezah zaščito,da ni odkrit in, čeprav vsi vedo za kaznive njegove stvari, nihče ne ukrepa, ker je kao on neki podjetnik in so se zmenili,da ga bodo ščitili. Od vseh inšpektorjev naprej.
Pravim človek obseden z denarjem za vsako ceno, in tolče po žrtvi za vsako ceno, ne glede na tudi zdravstvene posledice, ki jih žrtev trpi.

Odrezati roko? To so podobni kot tisti, ki se malo razstrelijo v imenu … In ja, noben normalen se ne bo poškodoval, ali poškodoval druge.
Zakaj si pa tiča ni šel odrezati jao no.

Še ni nihče prebral Novic o raziskovanju, da je psiho skriti sodelavec MNZ in zaščiten z njihove strani?

Moški Huskići radi menjajo priimke.

In seveda si ga že prijavila, ane?


Itak da je bil, zato so mu tudi spregledali prvi umor.
Torej se ni brez osnove izdajal za kriminalista 🙂

Zdej pa policaji kot prvo zanikajo, da je bil njihov, kot drugo pa pravijo da preiskava še ni končana. Me prav zanima kaj preiskujejo že 4 leta, da ni nobenih zaključkov. Al samo zavlačujejo, da bi zastaralo ?


Itak da je bil, zato so mu tudi spregledali prvi umor.
Torej se ni brez osnove izdajal za kriminalista 🙂

Zdej pa policaji kot prvo zanikajo, da je bil njihov, kot drugo pa pravijo da preiskava še ni končana. Me prav zanima kaj preiskujejo že 4 leta, da ni nobenih zaključkov. Al samo zavlačujejo, da bi zastaralo ?
[/quote]

Si bral?
No, to me je zanimalo. Kot rečeno, zajebala je tuja zavarovalnica, ker ni želela izplačati gotovine.
Zdj vsaj vemo, kako delajo mladci samomore. Tudi tu bodo še prišli na mino. Samo mrtvih fantov je škoda.

In seveda si ga že prijavila, ane?
[/quote]

Ja, že kdaj že. Takele zaščitene zgube greš prijavit kam? Sebe na žale? Ko te bo sredi belega dne na prehodu zbil neznanec.
Tamala že ve, čemu hoče roko proč!

Sprijeni in duševno bolani so tudi starši tega psihiča,vsi so psihopati,ne vem kaj še delajo na prostosti.Vedno več izprijencev z dohtarji na čelu.

Tile Huskići so pokvarjeni par rodov nazaj in levo in desno. Majo v žlahti vsaj enga še k je obtožen družinskega nasilja in je pogojno zuni.

Eden je na prostosti, že 13 let, mednarodna tiralica, umor v Ljubljani, policija točno ve, kje se nahaja, on se svobodno giblje.

In kaj se zdaj dogaja? Mediji nič več ne poročajo. A ni zanimivo v Sloveniji, da poročajo, dokler jim število ogledov raste? Potem pa brata vse brez veže. Ko bo minilo nekaj časa, tudi o Križu ne bo ne duha ne sluha.
A so tega že dali v zapor za 30 let?

*Potem pa rata vse brez veze.
*Krisu.

New Report

Close